Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dakness

Yok mu mini yada 8 de bi kampanya 😒

yukarda. yazdim hocam ipad 8 ve kalemi 3200 cok uygun... kalem istemiyorsan 500 kalemi sat tablet gelsin sana 2.700 e

2700 ipad 7. nesil bulunmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt

pt de. ipad 8 ogrenci kampanyasi ile 3200 almak mantikli... yaninda 700 tl kalem hediyesi var

• 32gb sorun olur mu ilerde o biraz kafamı karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakness

32gb sorun olur mu ilerde o biraz kafamı karıştırıyor.

hocam ben babama aldim sorun olmaz... suan 12 gb dolu 20 gb boşta yer var

ama uzun ömürlü kullanirkm dersen 32 cidden yorar insani... 128 almak mantikli

ama ipad 8 128 cikinca da fiyat 3600 e cikiyor pt de.. yani alinirda. zorlayip air 4 de mantikli sanki

ama ipad 8 128 diger yerlrde 4.000 bence verilmez... air 4 5.300 e alinir kesinlikleee

• catik kullanıcısına yanıt

Selam hocam ben de bu yorumuna istinaden bir soru sormak istedim. iPad Air 4 almak üzereyim. İlk Apple cihazım olmakla birlikte Air seçme nedenlerim video - tarayıcı - nadiren oyun gibi günlük kullanım, not alma - sunum hazırlama - ikinci ekran olarak kullanım gibi ofis kullanımı. İlk başta ev içinde bilgisayardan kurtarsın yeter diyip iPad 8 düşünürken sonrasında Air 4'ün daha yeni/mantıklı olduğunu düşünüp ona karar verdim. Görüntü tabanlı bir çalışma yapmayacağım için Pro'ya çıkmaya gerek duymadım, Windows bir notebook kullanmak zorunda olduğum için Air 4 bir yan parça olacak.

Aksesuar konusunda kafam karışık, daha önce tablet kullanmadığım için kullanım alışkanlıklarını da bilmiyorum. Almayı düşündüklerim kalem, kılıf, ekran koruyucu. Kalem olarak Apple Pencil 2 almayı düşünüyorum, bu Logitech kaleminin taşınması için Logitech'in kılıflarından mı almam gerekli acaba, 1-2 videoda Logitech kılıfına takıldığını gördüm bu olmazsa sıkıntı çıkar mı ? Apple Smart Folio'da kalem koymak için bir yer olmadığı için sanırım Logitech kalemle birlikte başka bir markadan kılıf almam gerekiyor.

Ağırlığın artmasını istemediğim ve şimdilik ihtiyacım olmadığı için klavyeli bir kılıf almak istemiyorum, bu nedenle ben Pencil 2, Apple Smart Folio ve bir ekran koruyucu almayı düşünüyorum.

Fakat Logitech kalem hobi-günlük kullanımda her türlü işini görür derseniz Logitech kalem - kılıf önerisi - ekran koruyucu önerisi rica edeceğim senden Air 4 için.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    pro 11 2020 fiyati bu kadar cikmamis olsa pro 11 derdim ama 7.200 pro 11 yerine air 4 5.300 e mantikli

kılıf ve ekran filmi olarak benim her zaman tercihimdir spigen...özellikle ekran filmini spigenden bul suan stok sorunu yasiyor firma ama...

kalem olarak logitech bengendjm ama butce sorunun yoksa tabiki apple pencil 2. nesil al... suan bende logotech de 2. nesil de mevcut...

500-600 logitceh varken 1100-1200 2. nesile vermezdim o da ayri bir konu...

apple smart folio cok kalitelidir eminim bende yok... benzer ürün baseus kilof aldim ben oldukca kaliteli
    spigen touch armor tech 10 numara kapaksiz kılıf
    veya baseus miknatisli kilif tercih edersen pisman olmazsin

ben kalem yeri olan kilif tavsiye etmem...

air 4 ve pro serisi oldikca ince kibar cihazlar

kalwm yeri olan kiliflar kalem koyma yeri de olduğundan tableti büyütüyor ve ve o güzelliği bozuyor

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Sonucu yazarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Sonucu yazarsanız çok sevinirim
    Dün mail geldi hocam sparişinizin durumu kargoya hazırlanıyor olarak değişti diye
    Attığım öğrenci belgesindeki isimle benim isim farklıydı kabul etmişler
    Pt belgeyi ciddi ciddi inceliyor yani 'apple bakmıyor diye baya söyleyen olmuştu daha önce'
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Ben de arkadaşımın belgesiyle almayı planlıyorum da fatura ismiyle, öğrenci belgesindeki isim farklı olunca problem yaratıyor mu? Size de hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Ben de arkadaşımın belgesiyle almayı planlıyorum da fatura ismiyle, öğrenci belgesindeki isim farklı olunca problem yaratıyor mu? Size de hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    Saolun hocam aynen sizin dediğiniz gibi bendede fatura ismi ve öğrenci belgesindeki isim farklıydı kabul ettiler kargoya verilmedi ama hazırlanıyor diyor bakalım
  • PT’den ipad +kalem kampanyasından faydalanmak istiyorum ama haftaya satın alabilirim. Kampanyanın ne zamana kadar geçerli olduğu konusunda fikri olan var mıdır?

• catik kullanıcısına yanıt

Hocam kalem koyma yeri olmayan kılıf ile beraber Logitech kalem alındığı taktirde kalemi harici olarak taşımak gerekecektir doğru mu? Mıknatıs da yok bildiğim kadarıyla çünkü. O halde Pencil 2 ve smart folio alternatifi bir kılıf bulmaya çalışayım ben

ben 2 adet kalem koyulan kilif aldim pro 11. ve ikisinide sattim

benim gunluk kullanimi engelliyor... ben genelde evde kullandigimdan kapaksiz kilif kullaniyorum cok rahat oluyor...
    ipad 8 de spigen armour touch aldim asiri kaliteli... 194 aldim gecen hafta kursun rengi o bitmis. siyah 264 tl ama deger alinir
    kalemi cantada vs tasirsin kaliteli mazemsi var dusse vs bisey olmicak gibi...
  • Arkadaşlar size sormak istediğim bir şey var. Pt'de olan ipad kampanyasında ipad 8. nesil 32gb + apple pencil 3600tl. Aklımda birkaç gündür bu iki ürünü almak var.

Bunlara ek olarak m1 macbook air alacağım. İpad'den ne yapabileceğimi henüz bilmiyorum, şuan almak isteme sebebim resim çizmek. Basit çizimler yapacağım yt'de olan 1dk'lık basit videolar gibi.

Merak ettiğim birkaç şey var. İlk olarak apple pencil 1. nesilin bu konuda yeterli olup olmadığı. İlla ki 2. nesil almak mı gerekir? Diğer merak ettiğim konu ise siz ipad ve kalemi ne amaçla kullanıyorsunuz? Fiyatına değecek aletler mi?
  • arkadaşlar selam. almak zorunda olduğum bir sertifika için yüzün üzerinde eğitim videosu izlemem gerekiyor. videolar slayt şeklinde cümle bittikçe ileri tuşuna tıklamam gerekiyor. amacım hem ofiste hem evde bilgisayara mahkum kalmadan pratik şekilde bu videoları seyretmek. sizce sadece video izlemek için ipad almaya değer mi, gerçekten iş görür mü? yoksa 3 gün sonra sıkılır mıyım? malum az bir para değil bu aletler. not:daha önce hiç tablet kullanmadım

• Androge0s kullanıcısına yanıt

Ben üniversite öğrencisiyim dersler için kullanıyorum. İşime bayağı yarıyor. Ben aldığım zaman oldukça indirimli almıştım ve fiyatına diyeceğini düşünmüştüm ama sizinkinin deyip diyemeyeceğini kendiniz karar vermelisiniz. Ben iyiki almışım diyorum. İşime eğitim için baya yarıyor.

Ben de birinci nesil kalem kullanıyorum. Oldukça memnunum. Hatta benimki birinci nesil Replika. Yani orijinal Apple kalemi değil farklı firmadan aldım ama oldukça iyi çalışıyor. Ayrıca ikinci nesil kalem sadece destekleyen cihazlarda yani iPad Proda çalışır. Siz zaten iPad sekizinci nesil alacaksanız onda sadece birinci nesil kalem çalışır.

• Androge0s kullanıcısına yanıt
    Okul konusunda elim ayağım oldu diyebilirim. Bunun dışında fonksiyon olarak kalemler arasında fark yok diye biliyorum. Bir de 32 GB işi sıkıntı. Bu cihazlar gerçekten uzun ömürlü. Uzun vadede 32 GB yeterli geleceğini zannetmiyorum.
  • Air 4 bakan varsa pt sitesinde stoğa girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 2 Aralık 2020; 21:6:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad 8. nesil'de paper like nereden bulunabilir?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.