Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam anlayamadım açıkçası bende dediğiniz yerde 4000 gerçekten ama Hepsiburada gibi daha bilindik sitelerde yanlış hatırlamıyorsam 5.5k civarı arada bu kadar fark olması tereddüte düşürdü beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theskyismylimit T kullanıcısına yanıt
    Pozitif teknoloji Apple Yetkili Satıcısı. Gayet de bilinir ayrıca. Forumu okumuyorsunuz sanırım hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam anlamayacak bişey yok piyasada tablet yok fiyat artıyor ipad 7 daha 1 ay önce 2500 tl idi. Ama eba dır şudur budur derken bir de apple ipad 7 nin satışını bitirdiği için ipad 8 inde gelmesi 1 2 hafta sonra olmasından dolayı fiyatlar acayip arttı çünkü tablet kalmadı fiyatlar çok oynak oldu. Aynı şey ipad air 3 içinde geçerli 4 bin artı airpods kampanyası ile çok uyguna geliyordu şimdi stok bitti üretim bitti arada geliyor ve satışa çıkıyor. Böyle sitelerde bunları bildikleri için istediği gibi fiyat yazıyor çünkü air 4 daha satışa çıkmadı çıkınca fiyatlar geriliyecektir tabi stokta varsa

• burak335 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam mantıklı dedikleriniz. Bu tarz şeylerden pek anlamam ondan kafam karışmıştı teşekkür ederim alakanız için

Rica ederim ne demek :)

• Pore kullanıcısına yanıt

Yok hocam bu konuda eksiğim baya bilgi edinmek amaçlı foruma girdim. Muhtemelen dediğiniz gibi bilindiktir ancak benim pek aram yok bu şeylerle öğrenmeye çalışıyorum

• burak335 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam uzaktan eğitim yüzünden piyasada tablet kalmamış. Uzun süre gelmez dedi Kentpark Mediamarkt, 29 Ekim’e kadar bekleyip o gün internetten sipariş vermeyi düşünüyorum indirim bitmeden...

• iPad 8 Apple.com.tr üzerinden satın aldım. Klavye de almak istiyorum ama illa ki orijinal mi olması gerekiyor farklı bir klavye lojitek gibi markalar işe yarıyor mu :)

• Ment kullanıcısına yanıt
    Bluetooth olsun yeter :)

• Ment kullanıcısına yanıt
    lojitek ne

• proxsima06 P kullanıcısına yanıt
    hayır, maalesef

• arkadaşlar merhaba , 8.nesil 128 gb aldım alınca fark ettim ki 32 Gb sanki çok yetersiz gibi nedeni de yüklemiş olduğum eğitim ve iş uygulamaları ortalama 16 gb oldu daha yüklemediğim uygulamalar da var bence imkanı olanların 128 gb almasında fayda var ileride pişman olmamak için.

• yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    Apple.com.tr üzerinden sipariş verince gönderim süresi 3-4 hafta görünüyor. Bu kişiler ise hemen kargoya verebilir. Aradaki fiyat farkı süreden kaynaklanıyor. Acelesi olmayan kişi direkt orijinal site üzerinden almalı

• 3007 ₺ ye aldım öğrenci indirimi olarak herhangi bir belge göndermedim sorun olur mu?

İlla fatura adına air bir öğrenci belgesi olması lazım arkadaşlardan bulsak vs olur mu? :)

• Eğitim indiriminden hediye kulaklık 2 kasımda teslim edilecek fakat imza şart.O tarihte adreste olmayacağım için aile üyeleri bu imza işlemini yapsa sorun olur mu.böyle bir durumla karşılaşan oldu mu...

• ax kullanıcısına yanıt
    Benim annem aldı Airpods ve diğer eşyaları, sıkıntı çıkmadı. UPS çalışanı istememiş.

• İpad air 3 almayı düşünüyordum. 2.el 4bin civarına bulunuyor.

İpad Pro 11 inch kampanyası kafamı çok karıştırdı. 7.200tl (1.000tl civarında ki airpods yanında hediye ortalama 6.200e falan geliyor.)

Arada İşlemci(12z - 12) ve Kamera farkı var. Birde Ekranda Pro tone özelliği farkı var. Değer mi bilemiyorum.

Kullanım alanı, Genel diyebillirim. Video İzleme, Not tutma, fotoğraf editleme, vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: axişeytanınçırağı

İpad air 3 almayı düşünüyordum. 2.el 4bin civarına bulunuyor.

İpad Pro 11 inch kampanyası kafamı çok karıştırdı. 7.200tl (1.000tl civarında ki airpods yanında hediye ortalama 6.200e falan geliyor.)

Arada İşlemci(12z - 12) ve Kamera farkı var. Birde Ekranda Pro tone özelliği farkı var. Değer mi bilemiyorum.

Kullanım alanı, Genel diyebillirim. Video İzleme, Not tutma, fotoğraf editleme, vs.

hafıza farkı da var.. Ayrıca 120 hz ekran gerçekten o farka değer.

• axişeytanınçırağı kullanıcısına yanıt

Bugün pt.com.tr'den 4000 TL'ye sıfır iPad air 3 aldım. İlgileniyorsanız ürün sayfasındaki "Stoğa girince haber ver." i aktif edin. Bugün 12'de mail geldi, 2 gibi bitmişti stok. Kaç stok giriyor bilmiyorum. Öğrenci belgesi gerekiyor alırken.

• Beyler bu İPad Pro fiyatlar güncellenmeden önce ne kadardı bilgisi olan hatırlayan varsa yazabilir mi?
    Şuan ki fiyattan İPad Pro 7.100 mu alsak yoksa Mac Air 8.100 mü alsak çok kararsız kaldım.
    Mac fiyatları güncellemedigi için fark çok azaldı.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.