Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesin teslimat süresi satın almadan sonra mi çıkıyor. Yoksa sepete eklemeden önce çıkan teslimat tarihi ile aynı mi acaba hangisini baz alacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Ipad 8 gelmiş Türkiye'ye. Şimdi sipariş verdim. 1 İş Günü kargolama süresi çıktı.

nereden sipariş verdiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: palermo

İndirimli nasıl alabildiniz?

Apple eğitim mağazasından hocam. Görüntüde ki fiyat kdv hariç fiyatı. 3007 TL KDV ile birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: gookhandemir87

Kesin teslimat süresi satın almadan sonra mi çıkıyor. Yoksa sepete eklemeden önce çıkan teslimat tarihi ile aynı mi acaba hangisini baz alacağız.

Hocam. Ben alırken 1 İş Günü diyordu. Yani sepete eklerken çıkan tarih ile aynı düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: by falcon

nereden sipariş verdiniz hocam

Alıntıları Göster

Apple eğitim mağazasından hocam

• selamlar 8. nesil ipadin yanında ne zaman airpods hediye ederler yada ederler mi? birde ben de ders çalışmak ve sosyal medya için almayı düşünüyorum da 32 gb yeter li olur mu? apple pencilde alacağım için baya para ödeyeceğim

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Etmezler hocam

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Asla AirPods verilmez . Şimdi alacaksan al lansmanda zam koyabilirler

• Arkadaşlar size danışmak istediğim bir konu var ipad 8.nesil almayı düşünüyorum okul için ama faturasını şirket üzerine almam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı ? eğitim için aldığımı belgelesem ama faturayı şahsa değil de şirkete alsam sorun olur mu , teşekkürler

• irresistible86 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben de o şekilde sipariş verebildim şimdi.
    Yalnız muhtemelen ilk stoklar tükendiği için bize 3-10 kasım teslimat verdi. Her halükarda doların bu gidişiyle zam gelecek. Bu fiyattan verip beklemek mantıklı bir hareket oldu

• eğitim magazasından sipariş verince daha sonra öğrenci belgesi vs mi göndermek gerekiyor

• Alperen_Kartal7 A kullanıcısına yanıt

Mühendislik öğrencisiyim, yaklaşık 1 yıldır iPad ve 1 aydır da Air 3 + pencil kullanıyorum. Uzun vadede 32 GB bir tablete 3000₺ vermeyi mantıklı bulmuyorum. Şu anda sadece yaz okulunda aldığım dersler için kullandım ve 27-28 GB gibi bir kullanımım var. Tabii birkaç oyun ve uygulama daha var. Kalem işini gayet güzel yapıyor ancak daha sonra da alabilirsiniz. GoodNotes 5 ile birlikte kullanıyorum, aradığım konuyu sayfalarca tarama yapmak yerine doğrudan arayarak bulmak inanılmaz rahatlık. Aynı şekilde sayfalarca kağıt/kitap/hesap makinesi yerine tek bir tablet taşıyorum. Onlarca kalem kullanmama gerek kalmıyor. Çizim yeteneği berbat biri olarak çizdiğim grafikler çok daha başarılı.

Kısacası kalem iyi olsa da ben 2021 yılına 2 ay kalmışken 3000₺ seviyesinde 32 GB tablet almazdım -Alana saygım var, biraz da

ihtiyaç meselesi-. Kalem için Aliexpress üzerinden alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Çok memnun olunan modeller var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

eğitim magazasından sipariş verince daha sonra öğrenci belgesi vs mi göndermek gerekiyor

Hocam yüksek lisans öğrencisiyim, isteseler verirdim. 1 ay önce de macbook aldım. Kimse öğrenci belgemi istemedi. Ipad de de kimse istemedi. O yüzden sıkıntı olacağını zannetmiyorum. En azından ben de bir sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresistible86 -- 7 Ekim 2020; 14:33:29 >
  • Ya bu teslimat tarihi nedir arkadaş. Günlerdir bekliyoruz çocukların acil ihtiyacı var. Saçmalık

• gookhandemir87 G kullanıcısına yanıt
    troy veya gürgençlerden alabilirsiniz. troy en geç 12 ekim gürgençler en geç haftaya cumaya kadar kargoya veririz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: by falcon

Arkadaşlar size danışmak istediğim bir konu var ipad 8.nesil almayı düşünüyorum okul için ama faturasını şirket üzerine almam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı ? eğitim için aldığımı belgelesem ama faturayı şahsa değil de şirkete alsam sorun olur mu , teşekkürler

Bu konuyu ben de merak ediyorum.

• Pozitif teknolojiden mi almak mantıklı yoksa resmi Apple sitesinden mi almak mantıklı arasında 200₺ fark var( ip8 )
    (Pozitif teknolojide satış başlamadı daha)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzi388 -- 7 Ekim 2020; 15:39:31 >
  • Egitin magazasinda ipad 8 linki yollarmisibiz arkadaslar bulamadim.

• heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    https://www.apple.com/tr-edu/shop/back-to-school

• Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.