Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackrz

Sitede fiyatlar yanlış değil. 3.800 lira cihazın fiyatı. 3.647₺ eğitim mağazası fiyatı. Yeni ipad’de yani giriş seviyesi ipad ile ekranları aynı değil. Mini’nin ekranı lamine, düz modelin hala lamine değil. 8. Nesil de eğitim indirimiyle 3.007 liraya geliyor. A12 işlemci olması çok güzel. Tek eksiği ekranın lamine olmayışı fakat daha önce air, pro modellerini kullanmadıysanız bu sizi rahatsız etmeyecektir.

Ne fark var hocam lamine ekran ile diğer düz ekran arasında mesela ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lamine ekran’da direk cam’a dokunma hissi var. Lamine olmayan ekranda dokunulan kısımla görüntü arasında bir boşluk var bu da dokununca plastik hissi oluşturuyor. Bunun dışında yansıma önleyici de olmuyor lamine olmayan ekranda. Bu da çok yansıtmasına, parlamasına sebep oluyor. Fakat diğer konuda da söylediğim gibi aman aman şeyler değil. Ben air 3 ve 2018 ipad kullanıyorum. Hertürlü bu cihazlar güzel. Sadece birinden öbürüne geçerken rahatsız ediyor ama olmazsa olmaz şeyler değil tabiki. Göz, zevk meselesi bi noktada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Lamine ekran’da direk cam’a dokunma hissi var. Lamine olmayan ekranda dokunulan kısımla görüntü arasında bir boşluk var bu da dokununca plastik hissi oluşturuyor. Bunun dışında yansıma önleyici de olmuyor lamine olmayan ekranda. Bu da çok yansıtmasına, parlamasına sebep oluyor. Fakat diğer konuda da söylediğim gibi aman aman şeyler değil. Ben air 3 ve 2018 ipad kullanıyorum. Hertürlü bu cihazlar güzel. Sadece birinden öbürüne geçerken rahatsız ediyor ama olmazsa olmaz şeyler değil tabiki. Göz, zevk meselesi bi noktada.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, ben mediamarkta iPad 7 nesil inceleme fırsatı buldum ekran gözüme oldukça canlı hoş geldi dokunma hissi garip gelmedi tabi veya o an hissedemedim daha önce iPad Air vardı çok memnun kalmistim zamanında 2-3 seneye aşkın iPad kullanmıyorum laptopu kucagimda taşımaktan bıktım , o yüzden iPad 8 düşünüyorum maksadım film dizi YouTube tarayıcıda gezinme gibi işlemler yapmak oyun vs çok nadir olur yada olmaz. Galiba iPad 8 yeterli bana. iPad Air 3 de düşünebilirim ama baktığımda fiyat fazla. Sadece bu işlemler için değer mi ki ? iPad 7 alacaktım zamanında işlemci eski diye almadım iyi ki de almamışım

• İpad tamamen bir keyif işi hocam. 8. Nesil almanız 7’ye göre daha iyi olur tabiki. A12 işlemci ile daha uzun ömürlü bir cihaz olur. Genel olarak Profesyonel anlamda müzik, video editleme, illüstrasyon, çizim vs için olacaksa pro en doğru seçim olacaktır. Fakat film, dizi, oyun gibi işler için güncel tüm ipad’ler olur. 8. Nesil ve ipad air 3 aynı fiyata olsaydı kesinlikle air 3’ü önerirdim. Ama 3.000 liraya eğitim indirimi ile stoklara girince 8. Nesil alınıp keyifle kullanılabilir.

• quote:

İpad tamamen bir keyif işi hocam. 8. Nesil almanız 7’ye göre daha iyi olur tabiki. A12 işlemci ile daha uzun ömürlü bir cihaz olur. Genel olarak Profesyonel anlamda müzik, video editleme, illüstrasyon, çizim vs için olacaksa pro en doğru seçim olacaktır. Fakat film, dizi, oyun gibi işler için güncel tüm ipad’ler olur. 8. Nesil ve ipad air 3 aynı fiyata olsaydı kesinlikle air 3’ü önerirdim. Ama 3.000 liraya eğitim indirimi ile stoklara girince 8. Nesil alınıp keyifle kullanılabilir.

Sağolun hocam bende öyle yapacağım büyük ihtimal :) çok teşekkür ederim

• İpad 4 veya 3 aldım. sene 2012 olması lazım. 999 TL idi. 100 TL puan iadesi ile almıştım. Şuan 2 tane oğlum video vs. için kullanıyor. 7 yıllık tablet. Tık demedi valla. İpad ler her fiyattan alınır, evladiyelik kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatgit

iPad 8 ön kamerası sizce üzer mi online eğitimde? 1.2mp beklenti yok ama bilemedim.

üzmez. bende 6 yıllık ipad mini 2 var oğlum rahatlıkla kullanıyor.

• amanhem kullanıcısına yanıt
    Hocam nazar değmesin benim ipad 4 de takır takır çalışıyor. Birçok uygulama haliyle desteğini kesmiş olsa da kendi uygulamaları hala canavar gibi çalıştırıyor.

• amanhem kullanıcısına yanıt
    İpad mini'nin ilk retinali versiyonu var bizde. Alalı yanlış olmasın 9 yıl olması lazım (ilk basta normal versiyon alıp retina çıkınca retina ekranlı ile değiştirdik). Cihaz hala çatır çatır çalışıyor hiçbir sorunu yok. Cidden tablet alınacaksa Apple'dan şaşmamak lazım. İsterse 2-3 bin tl fark olsun arada, uzun kullanım ömrü ile parasını sonuna kadar hakediyor.

• Eğitim indiriminden kolej anaokuluna giden öğrenci de yararlanabiliyor mu bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: palermo

Eğitim indiriminden kolej anaokuluna giden öğrenci de yararlanabiliyor mu bilgisi olan var mı?
    apple.com.tr üzerinden eğitim indiriminden herkes faydalanıyor. sormuyorlar kimlik. ama mağazadan almak isterseniz soruyorlar galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

apple.com.tr üzerinden eğitim indiriminden herkes faydalanıyor. sormuyorlar kimlik. ama mağazadan almak isterseniz soruyorlar galiba.

Alıntıları Göster

Bir eklemede ben yapayım mediamark çalışanları başkasının da öğrenci kimliği olur demişlerdi.

• Apple'ın sitesinde Amerika'da 8. nesil satışı başlamış.

• Rozyoruk R kullanıcısına yanıt
    evet o başlayalı zaten 2 hafta olmuştu. Yarın da air 4 satışa başlayacak Amerika'da. Ne güzel adamların net tarihleri var. Biz de anca bekliyoruz :(

• selocang S kullanıcısına yanıt
    Hep air4 e bakmaktan onu gözden kaçırmışım hocam. Yarın belli olur airpods verip vermeyecekleri. Hiç umudum yok da.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Aldıktan sonra ulaşıp size söyledikleri maile öğrenci belgesi atmak gerekiyor. Aksi taktirde ürünü servise gönderme durumlarında sorun oluşuyormuş.

• Enpara kredi kartı ile apple sitesinden tek çekim yaparsak. Ekstrede taksit seçeneği olur mu ipad için?

• Akasya Apple'ı aradım. Yetkili arkadaşın dediği üzere, yeni ipad air eğitim kampanyasına dahil olmayacağını söyledi. Yani air 4 yanında airpods'u unutmak lazım.

• semiramist1 kullanıcısına yanıt

Kampanya bitmeden Tr'ye gelsin de 5.3kya alalım bari.

• semiramist1 kullanıcısına yanıt

ben de bugün apple sohbet yetkilisiyle konuştuğumda kampanyanın 29 ekime kadar süreceğini o zamana kadar gelirse dahil olacağını söyledi. Birbirlerinden haberleri yok kendi tahminlerini söylüyorlar :/

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.