Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet doğru söylüyorsunuz. yazık güzel fırsattı, alacaktım kredi kartı limiti bu hafta boşalıyor diye bekledim ama sağlam zam yapmışlar. olmadı bu gerçekten.

4030 a air 3 aldık hanıma ama pro yu da kendime alacaktım. kısmet değilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    3 taksit apple sitesinde tabletler prosu airi farketmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ipad 7 için eğitim indirimi yok mu?
  • VitesKolundakiTesbih V kullanıcısına yanıt
    apple destek hattından sordum satışını kaldırmışlar.
    Uygun fiyatlı kampanyalı ipad7 32gb gümüş rengini nereden alabilirim?
  • Ipad air satışa bugün çıkmayacak mıydı arkadaşlar ?
  • Cicihost C kullanıcısına yanıt
    tab s6 lite da kalem olayı baya cezbediyor aslında, benim de aklımda ipad 7 - tab s6 lite var, karar veremiyorum bir türlü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

tab s6 lite da kalem olayı baya cezbediyor aslında, benim de aklımda ipad 7 - tab s6 lite var, karar veremiyorum bir türlü...
    tabe s6 lite kalemi kalem degil plastik cubuk hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

tabe s6 lite kalemi kalem degil plastik cubuk hocam

Alıntıları Göster
    Formu kalem formunda değil sadece. Note serisi telefonların kalemlerinin büyüğü diyebiliriz.

S6 Lite da güzel cihaz ama fiyatları arttığı için çok tercih edilesi değil gibi şuan.
  • Atkadaşlar ipad 7 almıştım bi kaç ay önce şimdi sayıp ipad 8 alsam diyorum sizce nasıl olur? İşlemcisi yenilenmiş olur diye düşünüyorum.

• iPad 8 bekleyenler olarak çok tatlıyız bence bir de satın alabilsek demek ki tadımızdan yenmeyecek
  • iPad 8 çıksada alsak 7 satanlar nerdeyse 4000 yazacaklar sırf şunların elinde patlaması için çabuk çıkar
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    Apple tr 3000 fiyat yazmış 8 için umarım o fiyattan satışa çıkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatları uçtu ikinci elde de sıfırda da. iPad 8 beklenen fiyatından yukarıda şuan sıfırları, ikinci eller zaten tavan yaptı.

Saçmalık aldı başını gidiyor

Şeytan diyor git Huawei Matepad Pro al. Klavyesi, kalemi dahil şekilde 4299'a geliyor.

Edit : Şimdi baktım Matepad Pro'da stok bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicihost -- 2 Ekim 2020; 9:35:26 >
  • ipad air 4 daha alınası değil mi ? tasarım vs herşeyi değişmiş. A14 işlemci vs.
  • Arkadaşlar 8 in fiyatı belli ama stok yok diyor ne zaman gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

ipad air 4 daha alınası değil mi ? tasarım vs herşeyi değişmiş. A14 işlemci vs.
    Birisi 3800 TL - 128 GB, diğer 5350 TL - 64 GB. Air'ın hem kapasitesi düşük hem de 1500 TL daha pahalı. Para dert değilse tabii ki Air ama 1500 TL az bir rakam değil.
  • Arkadaşlar 7. nesil 2500-2600 civarlarına bulunabiliyordu şu an hiçbir sitede bulamıyorum. 8. nesil de 3k fiyat çekmiş apple sipariş veremiyorum ne zaman sipariş verebileceğiz bu cihazı 3 liradan almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Birisi 3800 TL - 128 GB, diğer 5350 TL - 64 GB. Air'ın hem kapasitesi düşük hem de 1500 TL daha pahalı. Para dert değilse tabii ki Air ama 1500 TL az bir rakam değil.

Alıntıları Göster

air 4 tasarim anlaminda cok guzel cihaz olmus ozellik anlaminda da cok iyi ama 5.800 fiyat gercekten fazla ekrani 120hz yapsalardi. 5.800 direk alinirdi o başka

• arkadaşlar apple sohbet yetkilisi ben şahsen ekimin ortasında gelmesini bekliyorum dedi .

• FatFabuluous kullanıcısına yanıt
    bekle kardeşim bu fırsatçılara para yedirmeyin 2500 aldığı cihazı kullanıp 3000 den satmaya çalışıyor sıfırı yok diye banada lazım acil ama çıkana kadar bekleyecem bu fırsatçılar kazanmasın diye
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.