Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
839.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sipariş ekranında hangi tarihlerde geleceği yazıyor. Sipariş numarasından takip edebilirsin .
    Benim aldıklarım geldi . Gün şaşmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PT de 7.nesil 32gb 2400 dü, sarı siteye bakıyorum 2600tl den baslıyor resmen, bu nasıl bir pazar anlamıyorum.
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Ben de 4400 den ipad air 3 koydum. Serbest piyasa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_celik22

Ben de 4400 den ipad air 3 koydum. Serbest piyasa
    aynı ürünün 2.elini sıfırdan 200TL daha fazlaya alan varsa, evet dediğiniz gibi serbest piyasa.
  • r_celik22 R kullanıcısına yanıt
    İnşallah ironi yapıyorsundur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Ne ironi yapacağım hocam, satılırsa o fiyata satılsın üstüne koyup ipad air 4 alacağım satılmazsa da kullanırım bence ironilik bir durum da yok, gönül ister bunlar olmasın herkes uygun fiyata istediğine kavuşsun ama bu ülkede şaşırmanız gereken daha önemli şeyler olduğunu düşünüyorum

• Mini'yi almak için niyetlenmiştim ancak fiyatı bir haftada 3400'ten 3800'e çıkmış, acıdır şimdi siparişi verirken fark ettim. Sanırım yeni ürünler gelince eskilere yüzde on zammı vurmuşlar. Ne yapmamı önerirsiniz baylar, aynı cihaza umursamayıp 400tl daha fazla vermeli miyim yoksa yeni ipad'i (3200tl, aynı ekranı kullanmışlar, güven vermiyor) veya farklı bir cihazı mı düşünmeliyim?

Tuhaftır sitede fiyatlar yanlış gözüküyor fakat tüm elektronik satış mağazalarında yine 3800tl.
  • Kalender Adam K kullanıcısına yanıt
    Sitede fiyatlar yanlış değil. 3.800 lira cihazın fiyatı. 3.647₺ eğitim mağazası fiyatı. Yeni ipad’de yani giriş seviyesi ipad ile ekranları aynı değil. Mini’nin ekranı lamine, düz modelin hala lamine değil. 8. Nesil de eğitim indirimiyle 3.007 liraya geliyor. A12 işlemci olması çok güzel. Tek eksiği ekranın lamine olmayışı fakat daha önce air, pro modellerini kullanmadıysanız bu sizi rahatsız etmeyecektir.

• Gürgençler sitesinde diğer sitelere göre ipad fiyatları daha uygun. Güvenilir mi bu site, alışveriş yapan var mı daha önce?

• Apple re seller hocam. Yani avm de sadece apple satan dukkan

• armo07 kullanıcısına yanıt
    28 Eylül - 5 Ekim arası bir tarih yazıyor umarım daha erken gelir. Stok durumunda sıkıntı yaşadıklarını söylemişti store eline geçen oldu mu diye merak etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: filozof07

dolar 1 günde 10 kuruş arttı, arttıkça artıyor bilgisayarı da sattım arkadaştan borç alıp ipad pro 2020 alacağım, bir daha fiyatı artarsa belimiz bükülür airpodsla birlikte 7200 şu an, bekleyemeyeceğim valla.

ipad air 4 mü alsam diye düşündüm ama airpods kampanyası olacak mı belli değil ve satışa ne zaman çıkacak o da belli değil okul haftaya açılıyor. Vatan bilgisayarda ipad pro ile ipad air 3 inceledim yanyana, promotion gerçekten çok fark ediyor, 120hz ekran için o fiyat farkı verilir.
    Apple etkinliğinden önce
    Kaç TL idi? 11”pro

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Eğitim kampanyası ile 6431 tl idi airpods hediyesiyle birlikte 128 gb olan modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: r_celik22

Eğitim kampanyası ile 6431 tl idi airpods hediyesiyle birlikte 128 gb olan modeli.
    %10 zam gelmiş :(

Hocam bence alacaksanız elinizi sıkı tutun. Bu kur durumuyla bir iki aya gene yüzde 10 zam görürüz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Hocam bence alacaksanız elinizi sıkı tutun. Bu kur durumuyla bir iki aya gene yüzde 10 zam görürüz gibi
    ipad pro biraz pahalı.
    telefonu yeilemeyi düşünüyorum . iphone se idare etmiyor artık.
    12 pro bekliyorum ama eğer bütçen müsait değilse benim gibi yapabilirsin.

Sırt çantasız gezmem yanımda da ipadim var.

Cellular olmayan model.

İphone un internet bağlantısını otomatik bulup bağlanıyor zaten.

6 plus kullanıyorum alo alo için.

Her işimi ipad üzerinden böyle yapıyorum.
  • kullanım amacım; döküman, mail, sosyal medya ve fotoğraf düzenleme ile not almak

hangisi tercih edilmeli; ipad 8.nesil 32gb/ ipad 7.nesil 128gb

7. ve 8.nesil karşılaştırma videolarını youtube üzerinden izledim a10/a12 işlemci için %40 fark diyorlar ancak gündelik işlerde fark olmadığını belirtimişler, işlemci farkı sanırım oyunlarda ortaya çıkıyor.

bu kapsamda sizin düşünceniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 23 Eylül 2020; 16:23:31 >
  • Açılmamış airpods 2 İstanbul içi satan bana pm atabilir mi kampanyayla verilen

• arkadaşlar selam 8.nesillere zam gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi var mı ? Eğitim indirimi olacak mı 8. nesil düz ipadlerde ?

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.