Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atademir33 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.521
Cevap
273
Favori
334.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1092
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Favoriye Eklediklerim 273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) xweser (55 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) catik (41 mesaj) Sleepwake33 (41 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (827 mesaj) Mobil (1121 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (225 mesaj) Uygulama (636 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    7445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: myasarkk

Merhaba ben masaüsfü bilgisayarımı satıo ipad pro 11 2020 düşünüyorum. Telefonum huawei o yüzden matebook düşündüm ancak artık oyun oynamıyıca. 12 oldum ve üniversiteyi de düşünce tablet mantıklı geliyor ve not alıcam kalemle. Huaweiden vazgeçme nedenim Türkiye modelinde dokunmatik ekran bile ylk alsam 5k amd 2020 256 gb lık alıcaktım çanta mouse 5 k ya düştü ama soğudum ve kalemle not almak rahat gibi üniversiteyi düşününce bide ipad air çıkıcak onuda beklemek istemiyorum illa ki 5 5.5 k olur ve air 3 de eski kalıcak alsam şimdi pro her zaman değerli olur diye düşünüyorum ve zaten uzun kullanmayu hedefliyorum
    sen önce yazı yazmayı öğren, sonra ipad alırsın
    |
    |
    Arkadaşlar bu eğitimci indirimleri ne zamana kadar devam ediyor ? Ipad 7 alacaktım ama airpods hediyesiyle birlikte Air 3'e kaydı aklım. Eğitimciyim ancak fiyat yükseldi 1 ay daha beklemem gerekecek gibi görünüyor.

29 ekime kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    _botturgec_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2755 Mesaj

Fiyatı yukarı ya da aşağı değişir mi sizce?

Ipad 7'ye kıyasla 64 gb olması avantaj. (7'nin 128gb olanı çok pahalı duruyor)

Airpods'u 800-900 liraya satıp Air 3'ü 3100 civarına getirmiş olurum diye düşündüm.

İlk kez bir apple cihazı almaya niyetledim. (Garageband ve birkaç eğitim uygulaması yüzünden)

Aklımda çok soru var, sizi yakalamışken cevap alabilirsem çok sevinirim.

|
    |
    Yalnız Kovboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj

Azalma ihtimalini pek düşünmüyorum. Artma durumu dolara bağlı. Şu an için düşük kurdan satıyorlar yanılmıyorsam. Zaten şu an için sizin bir ay bekleme zorunlukuğunuz da varsa yapacak birşey yok. Umarım şansınız yaver gider ve artmaz.

|
    |
    _botturgec_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

Bakalım çıkmasa benim daha çok işime gelir de normal ipad veya air de tanıtabilirler ikisini de tanıtmayabilirler

|
    |
    Guhong01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1846 Mesaj
    Dostlar merhaba.
    Ben de bir ipad air 3 aldım, temel beklentim video/fotoğraf editlemek. Bu dosyaları ipad e aktarmak için bir flash bellek kullanabilirim (ipadOS izin veriyor) sanıyorum. Çift bağlantılı (Hem USB hem de lightning) bir flash bellek tavsiyeniz var mı ? Sandisk in bir serisini inceledim, biraz olumsuz yorum okuyunca tereddüt ettim. 32 GB bile yeterli bana, yeterli bir hıza ve kullanım kolaylığına sahip bir ürün var mı?

Ya da
    lightning - USB dönüştürücü alsam daha mı mantıklı olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenya64 -- 2 Eylül 2020; 8:36:0 >

• Er
    0 Mesaj
    Kardeşim 4 defa yazdım aynı yazıyı numaram doğrulanmamış o yüzden paylaşmamış sonuncuyu arabada telefondan yazdım. Caz yapma....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Yalnız Kovboy

Azalma ihtimalini pek düşünmüyorum. Artma durumu dolara bağlı. Şu an için düşük kurdan satıyorlar yanılmıyorsam. Zaten şu an için sizin bir ay bekleme zorunlukuğunuz da varsa yapacak birşey yok. Umarım şansınız yaver gider ve artmaz.
    Yanılmıyorsunuz, Almanya'dayım ve Türkiye'de 45 euro daha ucuza satılıyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: myasarkk

Kardeşim 4 defa yazdım aynı yazıyı numaram doğrulanmamış o yüzden paylaşmamış sonuncuyu arabada telefondan yazdım. Caz yapma....
    Bu yazını da yazamamışsın. Bu forumda insanlar genel olarak belli eğitim seviyesinin üzerindeler ve bu nedenle yazım ve imla konularına özen gösterirler. Bu linklere biraz göz atmanı öneririm...
    https://www.cokbilgi.com/yazi/virgul-noktalama-isaretleri/
    https://www.cokbilgi.com/yazi/nokta-noktalama-isaretleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 2 Eylül 2020; 12:2:49 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: g3nj

etrafını çizerek belirttim

Yenisi geldi. Mağduriyetime ve süreci hızlandırmak adına bir şeyler yapacaklarını söylemelerine rağmen değişim ürünü 1 aya yakın süreçte geldi.

Ölü piksel yok bu sefer. Ekran koruması için kırılmaz cam mı yoksa ekran koyucu mu önerirsiniz ve hesaplı olarak nereden önerirsiniz teşekkürler şimdiden
    |
    |

• Teğmen
    204 Mesaj
    Apple neden faturayı kuryeyle yolluyor? Prosedür mü bu yoksa ben mi orada bir şey seçmedim. Eğer Apple ile ilgiliyse 2 farklı kargo 2 farklı kurye ve e-posta adresime 2 adet e-fatura gönderilmesi saçma geldi

Bana da sizin dediğiniz gibi geldi. Hatta ürün geldikten 2 hafta sonra da mektup zarfında fatura geldi. Faturayı da şu sözleşmeli kuryeler var kartları taşıyan onlar getirdi. Şaşırdım bu ne diye

|
    |
    gothamcity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1630 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Apple neden faturayı kuryeyle yolluyor? Prosedür mü bu yoksa ben mi orada bir şey seçmedim. Eğer Apple ile ilgiliyse 2 farklı kargo 2 farklı kurye ve e-posta adresime 2 adet e-fatura gönderilmesi saçma geldi
    Prosedür o şekilde :) Bana da saçma geliyor ama açıklaması mutlaka vardır diye düşünüyorum.
    |
    |

Hangi model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sleepwake33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Air3

|
    |
    batuhan0003 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    Benim kargo tarihi 2-9 Eylül ama henüz bisiy yok

• Çavuş
    62 Mesaj

Ürün ne?

|
    |
    abide85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

Ürün ne?
    Air 3
    |
    |
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar

Canlı Tv izle Sohbet SEO Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı Radyo Dinle kripto para haberleri
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.