Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
841.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da sizin dediğiniz gibi geldi. Hatta ürün geldikten 2 hafta sonra da mektup zarfında fatura geldi. Faturayı da şu sözleşmeli kuryeler var kartları taşıyan onlar getirdi. Şaşırdım bu ne diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Apple neden faturayı kuryeyle yolluyor? Prosedür mü bu yoksa ben mi orada bir şey seçmedim. Eğer Apple ile ilgiliyse 2 farklı kargo 2 farklı kurye ve e-posta adresime 2 adet e-fatura gönderilmesi saçma geldi
    Prosedür o şekilde :) Bana da saçma geliyor ama açıklaması mutlaka vardır diye düşünüyorum.
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Hangi model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhan0003 kullanıcısına yanıt
    Air3

• Benim kargo tarihi 2-9 Eylül ama henüz bisiy yok

• abide85 kullanıcısına yanıt
    Ürün ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleepwake33

Ürün ne?
    Air 3
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    Direk dönüştürücü alın apple dan. Ben farklı yerden aldım çalışmadı o yüzden paraya kıyıp tek seferde apple dan dönüştürücü almak daha mantıklı.

• İpad air gelecek dendi, şimdi de air 4 iddiaları var, 1 aydır boşuna mı bekliyorum ben :/ ipad 7. Nesil şimdi şuan alınır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Direk dönüştürücü alın apple dan. Ben farklı yerden aldım çalışmadı o yüzden paraya kıyıp tek seferde apple dan dönüştürücü almak daha mantıklı.
    Bu dönüştürücü ile usb bellek bağlayıp, usb bellekteki videoyu oynatabiliyor muyuz tablete atmadan videoyu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla :) dün sipariş verdim, apple dan değil fakat yorumları çok iyi olan bir ürün. Umarım pişman etmez. 3 USB ve SD kart okuyucu olan bir adaptör.

Apple aynı iş için 2 adaptörü almaya zorluyor, toplamda 600 tl tutuyor sanırım. Şimdilik 150 TL ile kurtarmaya çalışıyorum :)
    Aldığınız adaptörü atar mısınız?

• quote:

Aldığınız adaptörü atar mısınız?
    https://urun.n11.com/cevirici-ve-donusturucu/ally-iphone-lightning-to-tfsd-card-reader-usb-3kamera-adaptoru-P418829389
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Bence birkaç gün daha bekleyin. Haftaya Ipad 8. Nesilin de tanıtılacağı söyleniyor.

• DiriliŞ_97 kullanıcısına yanıt
    umarım hocam, 1-2 aydır bekliyorum ortada ne bir tanıtım tarihi ne bir etkinlik var hocam. Umarım haftaya falan artık tanıtırlar. Hayır bide gelişi çok rahat ekimi bulur ekstra 1 ay daha bekleyeceğiz yani üstüne. :(
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Yabancı kaynaklara göre 8 Eylülde tanıtılacağı söyleniyor. Eğer ki beklemeye değer gözle görülür yeni özellikleri olan bir cihaz piyasaya sürerlerse onu alacağım. Aksi halde mevcut kampanya bitmeden air 3 alırım.

• DiriliŞ_97 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer bütçeniz varsa air 4 e bir bakın derim eğer tanıtılırsa. Benim bütçe max 2500. Umarım ipad yine benzer bit fiyattan giriş yapar da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 3 Eylül 2020; 22:40:52 >
    Ürün elinize geçtiğinizde sıkıntısız çalışıyorsa yazar mısınız öyleyse bende sipariş geçerim.
  • quote:

Ürün elinize geçtiğinizde sıkıntısız çalışıyorsa yazar mısınız öyleyse bende sipariş geçerim.
    Elbette.

Şimdi köyde fındık topluyorum :) Pazartesi ineceğim şehre. Katip teslim alacak kargoyu, ondan alır denerim.
  • abide85 kullanıcısına yanıt
    Benim az önce geldi ürün.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.