Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackrz

Kesinlikle var. Normal ipad ve air kullanıcısı olarak bikere ipad’e elim varmıyor diyebilirim. Gerek dokunma hissi, gerek ekranın daha tok durması air’ı öne çıkarıyor. Normal ipad’in ekranı lamine olmadığı için dokunurken plastik hissi veriyor bir boşluk varmış gibi. Evet ipad serisi gayet güzel cihazlar fakat giriş seviyesi olduğu için bazı şeyler de olmamak zorunda ne yazık ki. Yine iki cihaz da görüntü kalitesi olarak güzel fakat yanyana koyunca da fark olduğu belli oluyor. Bir de ipad gün ışığında ekranı göstermiyor neredeyse. Full parlalık olmasına rağmen ekranı çok fazla yansıtıyor. Air’da böyle bir sorun yaşamadım ve genelde dizi, film, oyun işleri için air’ı alıyorum. Diğer cihazı anca air şarjdaysa kullanıyorum 😄
    Normal ipad den bu kadar nefret ediyorsan adres vereyim de bir öğrenci mutlu et hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Nefret etmiyorum, cihazlar güzel evet ama objektif olarak karşılaştırmak gerekiyor. Kullanıcı olarak deneyimlerimi aktardım 😄 air 4 çıksa da normal ipadden kurtulsam 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    İpad air 500 nitse kadar çıkabiliyor ekran ışığı. Gün ışığında cayır cayır görünüyor.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bunun nit ile alakası yok diye biliyorum. Çünkü ipad’de 500 nit’e kadar çıkıyor. Bu tam lamine ekran ve yansıma önleyici kaplamayla alakalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Bunun nit ile alakası yok diye biliyorum. Çünkü ipad’de 500 nit’e kadar çıkıyor. Bu tam lamine ekran ve yansıma önleyici kaplamayla alakalı
    Evet matlaştırılmış ekranı var. O yüzden cam ekran koruyucu takmıyorum. Ekran parlıyor.

• Merhaba ben masaüsfü bilgisayarımı satıo ipad pro 11 2020 düşünüyorum. Telefonum huawei o yüzden matebook düşündüm ancak artık oyun oynamıyıca. 12 oldum ve üniversiteyi de düşünce tablet mantıklı geliyor ve not alıcam kalemle. Huaweiden vazgeçme nedenim Türkiye modelinde dokunmatik ekran bile ylk alsam 5k amd 2020 256 gb lık alıcaktım çanta mouse 5 k ya düştü ama soğudum ve kalemle not almak rahat gibi üniversiteyi düşününce bide ipad air çıkıcak onuda beklemek istemiyorum illa ki 5 5.5 k olur ve air 3 de eski kalıcak alsam şimdi pro her zaman değerli olur diye düşünüyorum ve zaten uzun kullanmayu hedefliyorum
  • Arkadaşlar goojodoq kalem alanlar link yollayabilirmi. Birde kalemi kullananlardan iyi ya da kötü yönleri hakkında yorum alabilir miyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: myasarkk

Merhaba ben masaüsfü bilgisayarımı satıo ipad pro 11 2020 düşünüyorum. Telefonum huawei o yüzden matebook düşündüm ancak artık oyun oynamıyıca. 12 oldum ve üniversiteyi de düşünce tablet mantıklı geliyor ve not alıcam kalemle. Huaweiden vazgeçme nedenim Türkiye modelinde dokunmatik ekran bile ylk alsam 5k amd 2020 256 gb lık alıcaktım çanta mouse 5 k ya düştü ama soğudum ve kalemle not almak rahat gibi üniversiteyi düşününce bide ipad air çıkıcak onuda beklemek istemiyorum illa ki 5 5.5 k olur ve air 3 de eski kalıcak alsam şimdi pro her zaman değerli olur diye düşünüyorum ve zaten uzun kullanmayu hedefliyorum
    sen önce yazı yazmayı öğren, sonra ipad alırsın
  • Arkadaşlar bu eğitimci indirimleri ne zamana kadar devam ediyor ? Ipad 7 alacaktım ama airpods hediyesiyle birlikte Air 3'e kaydı aklım. Eğitimciyim ancak fiyat yükseldi 1 ay daha beklemem gerekecek gibi görünüyor.
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    29 ekime kadar.

• Yalnız Kovboy kullanıcısına yanıt
    Fiyatı yukarı ya da aşağı değişir mi sizce?

Ipad 7'ye kıyasla 64 gb olması avantaj. (7'nin 128gb olanı çok pahalı duruyor)

Airpods'u 800-900 liraya satıp Air 3'ü 3100 civarına getirmiş olurum diye düşündüm.

İlk kez bir apple cihazı almaya niyetledim. (Garageband ve birkaç eğitim uygulaması yüzünden)

Aklımda çok soru var, sizi yakalamışken cevap alabilirsem çok sevinirim.

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Azalma ihtimalini pek düşünmüyorum. Artma durumu dolara bağlı. Şu an için düşük kurdan satıyorlar yanılmıyorsam. Zaten şu an için sizin bir ay bekleme zorunlukuğunuz da varsa yapacak birşey yok. Umarım şansınız yaver gider ve artmaz.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Bakalım çıkmasa benim daha çok işime gelir de normal ipad veya air de tanıtabilirler ikisini de tanıtmayabilirler

• Dostlar merhaba.
    Ben de bir ipad air 3 aldım, temel beklentim video/fotoğraf editlemek. Bu dosyaları ipad e aktarmak için bir flash bellek kullanabilirim (ipadOS izin veriyor) sanıyorum. Çift bağlantılı (Hem USB hem de lightning) bir flash bellek tavsiyeniz var mı ? Sandisk in bir serisini inceledim, biraz olumsuz yorum okuyunca tereddüt ettim. 32 GB bile yeterli bana, yeterli bir hıza ve kullanım kolaylığına sahip bir ürün var mı?

Ya da
    lightning - USB dönüştürücü alsam daha mı mantıklı olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenya64 -- 2 Eylül 2020; 8:36:0 >
  • 3-10 eylül arası sipariş teslim tarihi olan iPad’im şimdi kargoya verildi mesajı geldi. Alan varsa kontrol etsin

• Kardeşim 4 defa yazdım aynı yazıyı numaram doğrulanmamış o yüzden paylaşmamış sonuncuyu arabada telefondan yazdım. Caz yapma....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Kovboy

Azalma ihtimalini pek düşünmüyorum. Artma durumu dolara bağlı. Şu an için düşük kurdan satıyorlar yanılmıyorsam. Zaten şu an için sizin bir ay bekleme zorunlukuğunuz da varsa yapacak birşey yok. Umarım şansınız yaver gider ve artmaz.
    Yanılmıyorsunuz, Almanya'dayım ve Türkiye'de 45 euro daha ucuza satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: myasarkk

Kardeşim 4 defa yazdım aynı yazıyı numaram doğrulanmamış o yüzden paylaşmamış sonuncuyu arabada telefondan yazdım. Caz yapma....
    Bu yazını da yazamamışsın. Bu forumda insanlar genel olarak belli eğitim seviyesinin üzerindeler ve bu nedenle yazım ve imla konularına özen gösterirler. Bu linklere biraz göz atmanı öneririm...
    https://www.cokbilgi.com/yazi/virgul-noktalama-isaretleri/
    https://www.cokbilgi.com/yazi/nokta-noktalama-isaretleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 2 Eylül 2020; 12:2:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: g3nj

etrafını çizerek belirttim

Yenisi geldi. Mağduriyetime ve süreci hızlandırmak adına bir şeyler yapacaklarını söylemelerine rağmen değişim ürünü 1 aya yakın süreçte geldi.

Ölü piksel yok bu sefer. Ekran koruması için kırılmaz cam mı yoksa ekran koyucu mu önerirsiniz ve hesaplı olarak nereden önerirsiniz teşekkürler şimdiden

• Apple neden faturayı kuryeyle yolluyor? Prosedür mü bu yoksa ben mi orada bir şey seçmedim. Eğer Apple ile ilgiliyse 2 farklı kargo 2 farklı kurye ve e-posta adresime 2 adet e-fatura gönderilmesi saçma geldi
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.