Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (7 Mobil) - 3 Masaüstü7 Mobil7 Android
5 sn
3.504
Cevap
273
Favori
331.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1088
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Favoriye Eklediklerim 273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burak335 (66 mesaj) xweser (55 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) Sleepwake33 (41 mesaj) catik (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (819 mesaj) Mobil (1116 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (224 mesaj) Uygulama (633 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    266 Mesaj

Hocam yapikredi 1000/100 lira puan veriyor bu puanı degerlendirebiliyorsunuz bazı sitelerde.Gerekli konular forumda var puanlarla ilgili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Crimson Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Airpods 850Tl+100 banka indirimi ile (yapıkredi vb.) zaten 750TL'ye alınabiliyor.
    800-900 bandında airpods satmaya çalışanlar var, üzüldüm..
    |
    |

Şu anda kulaklığın satış fiyatı en uygun 978 lira. Kartınız, kuponunuz, çekiniz bu durumu bağlamıyor. Kimse senin x kartının vereceği 100 lira fayda yüzünden malının fiyatını düşürmek zorunda mı? Bir de akıllarınca mobing de yapıyorlar topluca. Acınası bir durum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Cuma günü ipad pro siparişi vermiştim. Airpods u kargolamışlardı ve appleın sitesinde siparişlerimde 2 side gözüküyordu fakat bugün siparişimi görüntülemek istediğimde hata alıyorum. Sipariş numaramlada siparişleri görüntülemek istediğimde bulunamadı diyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmış olan var mı? Site de mi sıkıntı var acaba

"Bir sorun oluştu.
    Talebinizle ilgili bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigeran -- 12 Temmuz 2020; 11:34:2 >

Yıllardır bu forumdayım. Bir ürünün sıfırı bir çok sitede kart kampanyaları haricinde 970 TL civarından satılırken forumda 900-1000 TL fiyat istenmesi garibime gitti o yüzden yazdım. Yoksa 600 e satılsın vb gibi bir beklentim yoktur. Buna eziklik denilmesini de forumdaşların takdirine bırakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Teğmen
    148 Mesaj

Bende kontrol edemiyorum su an

|
    |
    Bigeran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında bu işler oldukça basit, 900-1000 diyen zaten elinden çıkartamayacak ve fiyatı satmak isterse otomatikmen daha aşağıya çekecek. Standart bir arz-talep dengesi oluşacak. Son kampanyayla ben de ipad'imi yenileme düşüncesindeyim ve konuları takip etmeye, bilgi almaya çalışıyorum ama konularda bilgiden çok "zaten satamazsınız 600-500'e veren varsa alalım" diyen tayfayı görüyorum. Sonuçta konu ikinci el forumuna dönüyor ve bilgi alamıyor, konuyu takip edemiyopruz, hep olan yine oluyor. 900-1000 diyene zaten benim de lafım yok ama yazdığım şey 600-500 diye diretip mesaj kirliliği yapanlara idi, böyle bir beklentiniz yoksa üstünüze alınmanıza üzüldüm.

Ben de yıllardır bu forumdayım, airpods gibi iphone gibi talebi yüksek ürünlerde böyle fırsatlardan sonra çok düşük fiyat bekleyenler yıllardır hep avuçlarını yalıyorlar ama yine de aynı algıyı kasmaktan da kaçınmıyorlar. Buradaki algıya kanıp 600'e satan olsa, sattığı aynı ürünü kutusunu açmadan 850'ye letgo'dan okumaya kalkacak, sanki tanımıyoruz bunları.
    |
    |
    Black_belt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    757 Mesaj
    Ben de yazılanları görünce yazmak istedim. Başta makul fiyatlara satılacağını düşünüp almak istedim. Bir kaç konuya satan olursa alabileceğimi yazdım. Fakat bana mesaj atanlar alışveriş sitelerinde yazan fiyatları istiyorlar. Kusura bakmayın ama gidip mağazadan alırım. %20-30 daha ucuz olacakki buradan alalım. 50-100 lira daha ucuza alacam diye nakit ödeme yapmam, kargoladı mı kargolayacak mı diye endişe duymam. Biraz fazla veririm kredi kartımla alır, kargomun geleceğinden emin şekilde beklerim. Satıcı arkadaşları anlıyorum onlarda biraz daha fazlaya satıp aldıkları cihazı ucuza getirmek istiyorlar ama bazılarının o fiyata satamayacağını düşünüyorum.
    |
    |

Aynı durum bende de mevcut. Muhtemelen anlık sistemsel bir sorun

|
    |
    Bigeran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adima faturali olmayan ve pesin almak zorunda oldugum bir cihazdan en az 400 tl fayda saglamam gerekir diye dusunuyorum ve bu yuzden pt fiyatini baz alarak 3400-3500 civari tahmin ediyorum.

|
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, ağırlıkla office uygulamaları ve pdf üzerinde çalışacağım, ipad pro 12.9 düşünüyorum ekranı ikiye bölerek çalışma rahat olsun diye. Ne dersiniz bu kullanım senaryosu için mac yerine ipad pro mantıklı olur mu?

3500-3600 arasına gider

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Airpods Pro’sunu satmak isteyen birisi varsa iletişime geçebilir

|
    |

Orijinalden alıntı: Napoleon_Bonaparte

Adima faturali olmayan ve pesin almak zorunda oldugum bir cihazdan en az 400 tl fayda saglamam gerekir diye dusunuyorum ve bu yuzden pt fiyatini baz alarak 3400-3500 civari tahmin ediyorum.
    O zaman 300 - 400 lira kar oluyor max bir de milletin nazını çekmek var pek de mantıklı değil airpods için Almak o zaman

Evet hocam ipadi alip airpodsu satmak mantikli ama airpods alip ipad satmak karli degil. Cunku zaten suan piyasada airpods satmak isteyen bir suru insan var o yuzden fiyatlar dusuk ve daha da dusecek ipadler teslim alindikca

|
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mgrbz

Arkadaşlar merhaba, ağırlıkla office uygulamaları ve pdf üzerinde çalışacağım, ipad pro 12.9 düşünüyorum ekranı ikiye bölerek çalışma rahat olsun diye. Ne dersiniz bu kullanım senaryosu için mac yerine ipad pro mantıklı olur mu?
    Ayni seyi dusunmekten ne mac alabiliyorum ne ipad pro. Ikisi arasinda kaldim, en son ikisinden de olacagim.

hocam baya düşündüm bende yeni apple işlemcili macler geleceği için mac almaktan vazgeçtim. yeni gelecek ürünlerin performansına göre maclere bakacağım. o yüzden 12.9 ipad pro almaya karar verdim.
    |
    |
    yavkar@fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.