Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi apple hesabımdan başka birine teslimat şeklinde aldım, şu an kargoda.
    Ben lisans öğrenciyim, alıcı da öğretmen. Problem çıkacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanyanın ilk saatlerinde aldığım ürün bugün teslim edildi. Ürün: Air 3 ve Apple Pencil Konum İstanbul Maltepe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 10 Temmuz 2020; 12:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Kampanyanın ilk saatlerinde aldığım ürün bugün teslim edildi. Ürün: Air 3 ve Apple Pencil Konum İstanbul Maltepe..
    hayırlı olsun ilk teslım alan sızsınız heralde. ben ankaradan verdiğim için hala alamadım. kargo ankarada bekliyoruz bakalım :D
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Peki airpodsu sepete attınız mı?

Ben şuan ekleyince sepete tutar yansıyod

• quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

Peki airpodsu sepete attınız mı?

Ben şuan ekleyince sepete tutar yansıyod
    airpodu ve ipadı sepeti atıyorsun. airpod tutarı yansıyor ama ipad tutarı airpod kadar dusuyor :)
  • ben dün sabah sipariş etmiştim. bir saat kadar önce teslim edildi. ısparta merkez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanırım ipad air ve proda kampanya var ben normal ipad eklemiştim. Air ekleyince airpod seçme ekranı geldi

• Teslim alanlara bir sorum olacak, yazılı tarihte mi geldi? Benimki şu an kargoda ama 13 gün sonra ulaşacak yazıyor. İstanbul'dan yola çıkan ürün niye 13 günde ulaşıyor anlamadım

• Crimson Knight kullanıcısına yanıt
    alırken 13 Temmuz gözüküyordu 3 gün önce gelmiş oldu..
    teşekkürler size de şimdiden güle güle kullanmayı nasip etsin
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Forum eski özelliğini kaybetti maalesef:

Amazon’da 978 TL + 100 TL Worldpuan ile 878 TL ye adıma faturalı alabileceğim ürün için 1000 TL fiyat verenler var. Arkadaşlar piyasayı apple web sitesi fiyatları zannediyorlar.

https://www.amazon.com.tr/Apple-AirPods-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k-Garantili/dp/B07QB4FG6B/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=airpods&qid=1594385119&sr=8-1

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

teşekkürler size de şimdiden güle güle kullanmayı nasip etsin
    tşkler, bizimde 1 saat kadar önce kargo geldi. helal walla hızlı sekılde geldı sasırdık :D normalde 13 temmuz gosterıyordu
  • ipad air için kılıf tavsiyesi verebilecek var mı?
  • maverick15 kullanıcısına yanıt
    Hocam tr deki kiliflar hem kotu hem pahali. Aliexpressten vergiler dahil burdan daha uygun fiyata daha kaliteli urunler alabilirsiniz. Kullanim sekilinize gore degisir ancak ben smart cover tarzindakileri daha kullanisli buluyorum

• Crimson Knight kullanıcısına yanıt
    Dün aldim, 17si diyordu, bugün teslim edildi

• İçim ferahladı sizleri erken almış duyunca benimki de en geç pazartesi varır umarım

Kılıf ve koruyucu olacak iPad pro eski model kılıfları (10.5) uyumluymuş diye gördüm. Fiyatları da iyiydi onlardan sipariş ettim. Sizler ne alacaksınız? Apple'ın smart cover arkayı çıplak bırakıyor diye hiç almadım.

@biuu: Corona sebepli yeni Air 4lerde olacağı söylenen mini LED aksamış, sonbaharda yeni bir model iPad çıkacak ama temel versiyonu olacak büyük ihtimalle. 2021 ilkbaharına kaldığına dair çok söylenti var. Daha ince çerçeveli ve mini LED olması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson Knight -- 10 Temmuz 2020; 20:34:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

İçim ferahladı sizleri erken almış duyunca benimki de en geç pazartesi varır umarım

Kılıf ve koruyucu olacak iPad pro eski model kılıfları (10.5) uyumluymuş diye gördüm. Fiyatları da iyiydi onlardan sipariş ettim. Sizler ne alacaksınız? Apple'ın smart cover arkayı çıplak bırakıyor diye hiç almadım.

@biuu: Corona sebepli yeni Air 4lerde olacağı söylenen mini LED aksamış, sonbaharda yeni bir model iPad çıkacak ama temel versiyonu olacak büyük ihtimalle. 2021 ilkbaharına kaldığına dair çok söylenti var. Daha ince çerçeveli ve mini LED olması bekleniyor.
    hangi kılıfı aldınız paylaşabilir misiniz?

• Kasayı korumak için şunu:https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/ipad-air-3-jenerasyon-kilif-105-inch-2019-silikon-seffaf-koruma-P289458825

Alma amacım çizim olduğundan kağıt hissi veren ekran koruyucu olarak da şunu:https://urun.n11.com/ipad-tablet-ekran-koruyucusu/orjinal-baseus-ipad-pro-air-3105-inch-paper-like-film-darbe-emi-P434139968

Yorumlar uyumlu demiş de yine de deneyip göreceğiz umarım dedikleri gibi çıkar.

• iPad 5. Nesil için Spigen kapaklı kılıf kullanıyorum ve çok memnunum ancak Air 3 için stok yok. Pişman etmeyecek ve kalitesli bir kılıf tavsiyesi olan var mı? Apple bazı kılıflarda iPad 7 bazılarında da Pro 10.5 ile ortak uyum vermiş ancak fiyatları inanılmaz yüksek. Spigende de neye güvenip alacağımı şaşırdım.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.