Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.441
Cevap
136
Favori
222.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ipad airim 7.1 sürümünde 9.3.2 sürümüne güncellememi tavsiye eder misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürümüm İos 9.3.2 tüm güncellemeler tam yani cihazda akıcı ve stabil bence güncelleyin bi sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 10 güncellemesi sonrası şarj sarfiyatı yaklaşık olarak 25-35 dakika arası kısaldı. Bu konuda hassas olanlar dikkat etmeli

• 9.3.5 sürümündeyim safari çok çöküyor ya daha önce böyle bir sorun yoktu bunu yaşayan var mı?

• ios 10'daki performans nasıl?
  • Cihaz gece ios 10 sürümüne geçmiş, şimdi şarj etmiyor. Gece taktım şarj oluyordu, güncelleme sonrası yeniden başladım fiş değiştirdim ama nafile.
  • İos10'a geçelim mi geçenlerde performans kaybı yaşanıyor mu

• Ios 10 konusunda yorumları ben de bekliyorum. Performans olarak nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.

Ben video izleyebileceğim, rahat rahat birşeyler okuyabileceğim ve oyunumu sorunsuzca oynayacağım bir ipad arıyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz ve ayrıca kaç gb almalıyım ?
  • Air 2 veya pro 9.7 bakın. Ben air kullanıcısıyım. ipad kesinlikle pişman etmez. Air'de tek sıkıntı 1 gb ram. Safaride sayfa yenilemeleri sık olmaya başladı + split screen yok, sadece yanda küçük olarak diğer uygulamalar çıkıyor ama 2 uygulama aynı anda kullanılmıyor. Bu saatten sonra air almak akıllıca olmaz.
    Air ile Air 2 arasında 200-250 tl fiyat farkı var ama kesinlikle o farka değer. ( 1 gb fazla ram + yeni nesil işlemci + parmak izi okuyucu + daha ince + daha iyi kamera + split screen )

Kasım ayında air 3 tanıtılabilir. Beklemenizi öneririm. Hem air 2 fiyatı düşer, hem değişiklik olabilir.
    16 gb almayın, mutlaka en az 32 bakın.

Eğer hesabınıza uyarsa pro 9.7 kesinlikle tavsiyedir. Evladiyelik cihaz her yönüyle.

ios 10 ile ilgili fikrim, ipad air için olumsuz. Radikal değişiklikler yok, aksine arayüzde bazı saçmalıklar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5553807FB -- 20 Ekim 2016; 3:16:52 >
  • iPad Air 2 sahibiyim. Tableti şarja takınca batarya simgesinin yanında "şarj etmiyor" uyarısınalıyorum. Daha sonra defalarca adaptörü prizden çıkartıp tekrar takma denemeleri sonucu ancak rast gelirse şarj olmaya başlıyor.

Sorunun yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum ancak gerçek mantıklı bir açıklama getiremiyorum. Nasıl kurtulurum bundan ?

• iPad Air sahibiyim. PowerPoint ile oluşturulan dosyaları nasıl açabilirim. . Birkaç programa baktım Ama hepsi eski konular. Pek bir şeye bakamadim.

Yardimci olur musunuz,?

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Bu uygulama ile açabilirsin.

https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-powerpoint/id586449534?mt=8
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    O paralı hocam neyse keynote ile acıyorum ama indiremiyorum. Böyle de iyi.

• Air2'ye bütçe yetmiyor. Air hala alınabilir bir model midir?
  • Arkadaşlar youtubeda kasma sorunu yaşayan var mı ? Video açtıktsn sonra falan baya kasıyor youtube uyumluluk sorunu var gibi.

Birde ios 8.4.1 var sizce ios 10.1.1 e güncellemeli miyim. Güncellesem youtube kasma sorunu düxelir mi acaba.

Kısaca İos 10.1.1 mi yoksa 8.4.1 mi ?

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    O sorun Youtube uygulamasıyla ilgili, benim 10.1.1'de iPad Air 2 var onda da aynı sorun mevcut. iPad Air'i 8.4.1'de bırakmanızı tavsiye ederim güncellemeyin ağırlaşır cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

O sorun Youtube uygulamasıyla ilgili, benim 10.1.1'de iPad Air 2 var onda da aynı sorun mevcut. iPad Air'i 8.4.1'de bırakmanızı tavsiye ederim güncellemeyin ağırlaşır cihaz.

Teşekkür ederim hocam. Bende memnunum aslında 8.4.1 sürümünden fakat çokta akıcı değil idare eder. Batarya yüzdesinde atma var kalibrasyon yaptım düzelmedi 8.4.1 den sanırım. Ama en büyük derdim youtube gerçekten illallah ettirdi umarım düzelir

• Arkadaşlar uygun fiyatlı kılıf aramaktayım. Smart Cover tarzında veya farklı da olabilir tavsiye edebileceğiniz f/p ürünü bir kılıf var mı? Ayrıca iPad için olmazsa olmaz diyeceğiniz uygulamalar nelerdir?

• Arkadaşlar sizce hala cihaz alınır mı ? Ya da mini 2 mi bakmalıyım
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.