Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
137
Favori
222.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad Air hakkında kısa bir değerlendirme yaptım.
    http://snbrk.com/?p=301
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskayas

quote:

Orijinalden alıntı: devitos

quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

quote:

quote:

müşteri temsilcisine sordum store da kasım sonu satışa çıkıcakmış

Mini retinada mı kasım sonu hocam bilgin var mı?

valla sadece ipad air diye sordum kasım sonu dedi kardeş, ama minide çıkar belki onu çıkaracaklarına göre

Avrupa storeda mınıde satılmaya başlamış oda çıkar herhalde. Eyvallah saolasın.

mini zaten hep satıştaydı retina mini abd de dahil olmak üzere hiçbir yerde satışa çıkmadı

Mini derken retina demek istedim. Forumdan bir arkadas linki paylaşmıştı. Retınada satışa çıkmış. Bulursam lınkı verırrım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla sadece ipad air diye sordum kasım sonu dedi kardeş, ama minide çıkar belki onu çıkaracaklarına göre

mini zaten hep satıştaydı retina mini abd de dahil olmak üzere hiçbir yerde satışa çıkmadı

http://store.apple.com/at/buy-ipad/ipad-mini-retina link

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://store.apple.com/at/buy-ipad/ipad-mini-retina link

dostum iyi bak mevcut değil yazıyor yabancı dilin yok sanırım

• Güncellendi.
  • Ne oldu ya yazan eden yok. Açtınız bi hevesle devamı gelmedi. Yaklaşık 9-10 güne satışlar başlayacak 1 haftadır konuya yazan yok. Bari toptan kapatın da iki de bir girip bakmayalım ne var ne yok diye.
  • Türkiye'de satılmaya başlayınca insanlar da alıp gelirler :)
  • ben alalı 1 hafta falan oldu. cihaz tasarım olarak diğer ipadlerden daha başarılı diyebilirim zaten donanımı söylememe gerek yok. 64bit lik işlemcisi olduğu için pil kapasitesi ipad 4 e göre azaltılmasına rahmen geçen gün 10 saat 46 dakika kullanım 17-18 saat küsür bekleme aldım. ve kullanımdada full internet ve oyun(asphalt8-dead trigger2-hay day vs.) oynadım pili beni yeterince tatmin etti.

listeye benide eklerseniz sevinirim 16gb wifi space grey.

bu arada ben ebay den 10 dolara smart case sipariş ettim gelince izlenimlerimi aktarırım burdada çıkarsa orjinal smart case i denemek koşuluyla almayı düşünüyorum fakat internette bazı olumsuz yorumlar duydum hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

ben alalı 1 hafta falan oldu. cihaz tasarım olarak diğer ipadlerden daha başarılı diyebilirim zaten donanımı söylememe gerek yok. 64bit lik işlemcisi olduğu için pil kapasitesi ipad 4 e göre azaltılmasına rahmen geçen gün 10 saat 46 dakika kullanım 17-18 saat küsür bekleme aldım. ve kullanımdada full internet ve oyun(asphalt8-dead trigger2-hay day vs.) oynadım pili beni yeterince tatmin etti.

bu arada ben ebay den 10 dolara smart case sipariş ettim gelince izlenimlerimi aktarırım burdada çıkarsa orjinal smart case i denemek koşuluyla almayı düşünüyorum fakat internette bazı olumsuz yorumlar duydum hakkında.

Bende bir case bulamadım, bekliyorum. Apple'ın sayfasında 200 tl'ye satılacak görünüyor. Çok pahalı, yorumlarını bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

ben alalı 1 hafta falan oldu. cihaz tasarım olarak diğer ipadlerden daha başarılı diyebilirim zaten donanımı söylememe gerek yok. 64bit lik işlemcisi olduğu için pil kapasitesi ipad 4 e göre azaltılmasına rahmen geçen gün 10 saat 46 dakika kullanım 17-18 saat küsür bekleme aldım. ve kullanımdada full internet ve oyun(asphalt8-dead trigger2-hay day vs.) oynadım pili beni yeterince tatmin etti.

Bende bir case bulamadım, bekliyorum. Apple'ın sayfasında 200 tl'ye satılacak görünüyor. Çok pahalı, yorumlarını bekliyorum :)

Ben case lere bakıyorum ama diğer firmalardan daha ses yok.
    Bir iki tane var sadece
    Bu arada Türkiye de satışa çıkmadığı için ipad air popüler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Ben case lere bakıyorum ama diğer firmalardan daha ses yok.
    Bir iki tane var sadece
    Bu arada Türkiye de satışa çıkmadığı için ipad air popüler değil.

aynen hele bir satılmaya başlansın case lerde gelir .kadıköy yazıcıoğlunda satılmaya başlanmış tek tük dün arkadaş aldı smart cover gibi arkası plastik olanlardan ama yan sanayi olduğu için mıknatıs çok sağlam tutmuyor, benim çinden verdiğim sipariş inşallah kaliteli çıkar çünkü arada bir kaliteli mal düşüyor.

• İPHONEDO RETİNALI İPAD MİNİ İNCELEMESİ:

http://www.youtube.com/watch?v=Utt8V7pP6HM&feature=c4-overview&list=UUvkODZ-I4tsdP2Qopov0jrA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44yunus44 -- 20 Kasım 2013; 19:47:19 >
  • ipad 4 ün işlemcisi 1400 MHZ ipad air in ise 1300 MHZ aralarında neredeyse % 10 a varan bir hız farkı var. Böyle şık bir cihazı neden 1500 MHZ yapmıyorsunuz kardeşim anlayabilmek mümkün değil gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyyaz Merter

ipad 4 ün işlemcisi 1400 MHZ ipad air in ise 1300 MHZ aralarında neredeyse % 10 a varan bir hız farkı var. Böyle şık bir cihazı neden 1500 MHZ yapmıyorsunuz kardeşim anlayabilmek mümkün değil gerçekten.

Air 1.4 , retina mini 1.3'tür

1.5 GHZ işlemci hızı yerine bence bu sene en az 2 GB RAM konulmalıydı! Seneye 2GB Ram parmak izi okuyucu olacağı yüksek ihtimal ve bence tablet ihtiyacı olmayan almasın! Sistem istediği kadar stabil olsun, ram az olunca örn, internette üst üste bir sürü sekme açıp sonra ilk açtığınız sekmelerden birine geldiğinizde tekrar yükleme yapar ve bu da hem zamanınızı hem de internetiniz kotalıysa kotanızdan götürür!

• bu üründe ara kablo alırsak flash disk tak çalıştır kullanabiliyor muyuz? yoksa uygulama vs. filanla mı uğraşmak gerekiyor?

16 gb alıp yanımda 32 gb flash disk şeklinde kullanmayı düşünüyorum.
  • rockfatal kullanıcısına yanıt
    Hocam yok öyle bir olay.
    Kamera Kit alırsanız bağzı flas disklerin 16 gb olanlarında calisabiliyor ama her dosya calistirmiyor.
    Sanırım 32 gb ye kadar Kamera kit ile SD hafıza kartından fotoğraf ve video alabiliyorsunuz aktarabiliyorsunuz.
    Bir kere alacaksanız 32 alın ilerde pişman olmayın.
    Not olarak söylemek istiyorum 150 tl ye kingston wifi var.Bu cihaz usbleri wifi ye ceviriyor ve ipad den kullanabiliyorsunuz.Teknoseyirde var incelemesi.
    Seagate kablosuz HDD var bu da 450 - 500 tl sanırım. Bunun dışında bir cözüm yolu yok.
  • Hmm. Anladım sıkıntılı o zaman. İçine film vs. atarım usb'den aktarırım oluyorsa diye düşündüm ama dediğiniz gibiyse hiç uğraşmayıp 32 gb almak daha mantıklı.
  • Benide ekle. ipad air 32gb wifi-cellular beyaz model acaba siz
    Er hangi kilifi kullaniyorsunuz ben belkinin trifold cover adli kilifini aldimgayet guzel kilif ama eksileride yok degil. Mesela ipadin otomatik uyanma ozelligi ile calismiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb wifi+cellular gümüş ekleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.