Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
137
Favori
222.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekranına basınç uygulamaya gelmiyor renk dağılmaları oluyor. Uzun vadede ekran ve dokunmatik sorunları için iyi bir neden. Ayrıca kasa alüminyum folyo gibi hiç hoşuma gitmedi. Arka kısıma, Elma logosunun oraya parmağınız değdiğinde esniyor basınc uygulamaya gerek yok ayrıca seste geliyor. Yapı olarak iyi değil oyuncak gibi olmuş.

Beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 9 Nisan 2022; 22:52:41 >
  • İpad air 4 e Apple lightning kablolu kulaklığı nasıl takabilirim. Dönüştürücü aradım bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad air 5 için kılıf önerisi olan var mı?

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Lightning olmuyor.3.5 mm jaklı olsaydı dönüştürücü var.klasik apple taktiği.bende az aramadım lightning to usb c dönüştürücü.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sinanyigit1975 kullanıcısına yanıt

İpad de kulaklık kullanmanın yolu sadece kablosuz kulaklık mı?

• sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Çizim yapmayacağım. Ama kalemle notlar alacağım. ProMotion gerçekten o kadar fark yaratıyor mu? Daha önce ProMotion veya 120 Hz ekranlı bir cihaz kullanmadığım için bilmiyorum deneyimi. iPad Air için kafamdaki asıl soru işareti ise depolamanın 64 GB olması.

• 5. Nesil 64 GB olan modeli alıp kullanan var mı?

• Not almada fark olmaz ama not alırken grafik vb çiziyorsanız ekran fark edecektir.Uzun süreli kullanım düşünüyorsanız 64 GB yetmeyebilir iOS 11 GB gibi alan kaplıyor zaten

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Usb c girişli kulaklık kullanabilirsiniz

• ESR Ekran Camı alan oldu mu ?

Ben aldım 2 Kamera 2 Ekran camı 2 Siyah ve 2 Beyaz Ambalaj çıktı.

Ambalajlar mendil sanırım hepsi aynı özellikte mi bilmiyorum ve bir kullanım sırası var mı bilmiyorum.

Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Apple iPad Air [ANA KONU]
  • Cirrus- kullanıcısına yanıt

Sizce ipad 4 ün malzeme kalitesinde bahsettiğiniz durumlar ya da farklı bir eksiklik var mıydı? A14 bana rahatlıkla yeteceği için 2.el air 4 de düşünüyorum.Mini 6 da ekrandaki jöle etkisinden dolayı Air 5 de de bahsettiğiniz durumlardan dolayı kararsızlığım var.

• Air 4, Air 5 ekran konusunda aynı. Çok hafif bir basınçta bile renk bozulmaları oluyor. Air 4 ye sadece ekrana bakmıştım kasa hakkında yorum yapamıyorum o nedenle.

• teşekkür ederim 👍

• Arkadaşlar iPad Air 4 almayı düşünüyorum 256 GB ama ikinci el sıfırı gerçekten çok pahalı arada nerdeyse 4 bin fark var alacağım tablet 2023 10. Ay kadar garantili faturalı ve kutulu tek eksiği şarj cihazı yokmuş biraz araştırma yaptım Air 5 ile arasında işlemci farkı var sadece alınır mı bu cihaz benim kullanım amacım dijital içerikleri izlemek müzik oyun ağırlıklı olacak öyle çizimdir dersdir gibi şeyler ile işim yok farklı tavsiyeleriniz varsa önerebilir misiniz ?

• orhancub kullanıcısına yanıt

ikinci el cihaz alınmaz.

• Arkadaşlar ipad air 5.nesilde kasa esneme sorunu ve gıcırtı sorunu var mı ? Alanlar bu sorunları yaşadı mı acaba, bazı ürünlerde malzeme hatası oldugu söyleniyor.

• Bugün iPad Air 5. Nesil aldım. Dikey tutunca alt ve üst tarafında solda ve sağda olmak üzere toplam 4 tane hoparlör çıkışı var ama sadece sol üst ve sol alttan ses geliyor. Sizde de böyle mi yoksa sağ üst ve alt hoparlörlerden de ses geliyor mu?

• Arkadaşlar ipad air 5 alma kararı aldım ama iki renk arasındayım ve bulunduğum yerde gerçek olarak görme şansım yok bilenler yorum yapar mı renkler pembe ve mor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malahit -- 20 Haziran 2022; 23:51:1 >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    İkisi arasında kesinlikle mor

• Hb uzay gri olmadığı İçin pembe aldım, uzay gri stoğu geldi onu aldım. Pembe isteyen olursa hb aldığım fiyattan verebilirim, yoksa iade olacak bu fiyata da ürün yok yazık olmasın.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.