Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
137
Favori
222.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.5 a satsan 2.el ipad pro zor geliyor oda adam pilini nasıl kullanmış belli değil. Sıfır alsan çok pahalı , en iyisi ipad 9 sıfır yada 2. el ipad air4 almak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Satıp Macbook Air alma düşüncem var bir de onu deneyelim diyorum hocam iPad pro da olabilir ama onunda kalemi vs bir daha almak mantıklı gelmiyor. Benim cihazın kalem + orjinal klavyesi de var 5.5 civarı gider diye ümit ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • early 2015 macbook pro bakabilirsin iyi cihazlar hocam.

• Hocam servisten aradılar , kasada eğiklik varmış klavye takılan yer var ya o yüzden değişim yok 6100 TL ücretli değişim var dediler bende kabul etmedim, şimdi tüketici hakem heyeti için pazartesiye evrakları hazırlayacağım. Apple ürünleri güzel ürünler ama artık kullanmayacağım bu tutumdan sonra cihazı almaya gidiyorum eğik mi değil mi ona göre buraya da resim atarım :)

• Servisi yapan Apple değil ama hocam. Keşke bağdata gönderebilseniz, thh bence sizi haklı bulur. Eğilme sorunu ipad air 4 kasasında var aslında ipad pro 11 1.nesilde de vardı. Air3 te ilk defa duydum.

• Hocam ben bunu n11 üzerinden aldım Apple Türkiye garantili , şimdi thh kimi şikayet edeceğim aldığım yeri mi Apple firmasını mı :) bir avukata danışayım en iyisi .

• Firmayı ben olsam Apple ı şikayet ederdim servis desteğini Apple sağlıyor.

• Alınan yer neresi ise orayı seçiyormuşuz hocam n11 satıcısını şikayet ettim oda appleden tahsil edicek veya kararı ileticek. Aldığım satıcı aradım sordum bana gönder bağdata göndereyim dedi hatta ben götüreyim dedi ama güvenemedim . Başvuruda bulundum thh ye bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 22 Ocak 2022; 17:7:49 >
  • Apple ile danışıklı dövüş.. Apple nin her şeyden haberi var.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Komplo teorisyenleri geldi

• ipadde her hangi bir vuruk çizik değişime engel mi ?

• Kozmetik durumlar için değişim yok. Ama başka bir sıkıntı varsa eğer vuruk çizik değişime engel değil

Yani mesela götürdün boyası attı dedin garanti kapsamı dışı sayılıyor sadece tr de bu arada.

Ama gittin verdin cihazı anakart arzası var ekstra çizikler var boya atması var bunlar engel değil cihaz değişir.

• ipad air 3 de ios 15 nasıl 14ten geçmeli miyim sizce

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Mertay Kardeş 15.4 bekle eğer stabillik önemli ise. Pil benim tabletimde çok iyi.

• bekleyelim madem biraz daha  

• 3-4 aylık ipad air 10,9 ve magiz keyboard ım var.Satmak istesem ne kadar istemeliyim.Çok az kullanıldı bu arada.

• Batarya kapasitesine hangi uygulama ile bakıyorsunuz?

• Hocam hangi uygulamayı kullanıyorsunuz ?

• Yeri olmayabilir ama en azından konu da ki arkadaşlar faydalanir diye söylüyorum ,
    Smart keyboard folio satıyorum ( 11 inç iPad Pro ve iPad Air 4 için uygundur ) ürün sıfır ayarında çok az kullanıldı heves Edip aldım kutusunda duruyor ilginene olursa dm atabilir veya dükkanımdan ilana göz atabilir . Ürün u gönderme ve fiyat konusunda elimden geldiğince kolaylık sağlamak isterim .

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Mac cihazda coconutbattery

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.