Şimdi Ara

Apple iPad Air [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.439
Cevap
136
Favori
222.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Air1 sahibiyim. 32gb Wifi model. İlk çıktığı sene Apple Türkiye garantili almıştım. Garantisi bitti yani. Satılması düşünülüyor ama piyasası ne oluyor tam çözemedim. 700liraya satan da var 1100liraya da var. Açıklamalarda da benim cihaz gibi birkaç ufak çizik olduğu yazıyor. Piyasası ne oluyor diye sorsam ya da daha önceden almış satmış varsa fiyatı yazabilir mi? Teşekkürler.
  • Ps3 ve monitöre ipad air takaslayacağım sizce mantıklı mı piyasası nedir iPad Air 16 Gb ın?
  • Dual Browser ı tavsiye ederim.

Aynı anda ekranı 2ye bölüp surf için.
    Pencerelerin genişliği de ayarlanabiliyor.

Bir yanda DH forum diğer yanda youtube mesela.
    Forumda gezinirken video oynamaya devam ediyor.
    Bu split screen özelliği air 2 de var ama airde yok. Sadece yandan açılabiliyor ama aynı anda kullanılamıyor.
    En azından Dual Browser ile internette bu oluyor.
    Uygulamayı aylar önce AppZapp sayesinde bedava indirmiştim. Emsal uygulamaların çoğu ücretli. Bu bedavaydı.
    Şu an 3.49 lira. Alınabilir fiyat. Takipte kalın, tekrar free olursa indirin derim.
    https://itunes.apple.com/us/app/dual-browser/id380640600?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5553807FB -- 8 Şubat 2017; 15:39:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan 9.3.2 versiyondayım, ipad air'e 10.3.1 sürüm yükleyen varmı? Kulaklık sesinde azalma veya cihazda genel bir yavaşlama varmıdır, yükleyenler varsa yorumlarınızı bekliyorum.
  • Ipad air de 8..4.1 kullanmaktayım acaba ios 11 gelmeden 10.3.3 yüklemelimiyim kullanan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Air(10.3.3) kullanıyorum. iOS 11 gelmeden 10'a mutlaka geçin derim, hiçbir sorun yok. Şarj süresi, performans vs çok iyi.

iOS 11'in ne halt olduğunu en az 2 hafta sonra anlarız.

Eğer beğenirsek 11'e geçeriz.
  • Vaziyet pek iç açıcı değil

• iOS 11 çok kasıntı bir sürüm olmuş üstelik kayda değer hiçbir gelişme göremedim. Klasik Apple. 3 ay beta yapar ama doğru doğru düzgün bir düzeltme yapmaz, ancak x.2 sürümlerinde düzelmeyi görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 26 Eylül 2017; 22:16:27 >
  • Cihazımın ekran camı kırıldı, ön kamerayı da ufaklık halletti. Bunlarla alakalı istanbul anadolu yakasında öneri fiyat verecek arkadaşlar var mı?
  • Merhaba, arkadaşlar ipadi akılsız LCD TV'ye kablolu veya kablosuz nasıl bağlayabilirim ? (digiplay bağlayıp maç izlemeyi düşünüyorum da) şimdiden teşekkürler
  • Şu an 9.3.4 sürümündeyim son sürüme güncellemeliyim?

16gb lık model.

• Son sürümdeyim, versiyon düşürebiliyormuyuz arkadaşlar ?

• 11.3 güncellemesini yaptım, batarya su gibi gidiyor gibi geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hala su gibi gidiyor

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarla ilgili bir sorunun yoksa sakın güncelleme, bildiğin çöpe dönüşüyor cihaz kasım kasım.
  • Air1 icin 11.3 önermiyorsunuz yani.

Ben birsey sorayim.

Safaride bazı internet siteleri 10saniyede bir yenileniyor. Durduk yere. Mesela morhipo.

Bununla karsilan varmi?

• bugün kullanırken birden renkler soldu arada gidip gelmeye başladı bu sorun neden olabilir
  • Bazı uygulamalar illa son ios sürümünü ister, bunlara bağlı bir mecburiyetiniz yoksa güncellemeyin. Safaride dediğiniz sorun bende yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

bugün kullanırken birden renkler soldu arada gidip gelmeye başladı bu sorun neden olabilir

• İPad Air için hangi kılıfı kullanıyorsunuz arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.