Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam. Almışsınız artık keyfini çıkarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

İyi olur bence. Bu zamandan sonra air 2 ye para verilmez.

Kalemle işin yoksa alınabilir hocam bence gayet hızl bir tablet prolar iki katı nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Ben olsam pro alırım. Kalemle işim olmazsa kalemini almam.

• DelReyLana D kullanıcısına yanıt
    saolun hocam valla 64 gb tı bende dayanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak335

1000 liraya air 2 aldım garantisiz 64 gb sizce değer mi o fiyata

Güzel cihaz hocam güle güle kullanın :) keyfini çıkarın

• quote:

Orijinalden alıntı: zivistannn

Ios 10.3.3'ü yükleyen ?

Bende ios 8 deyim hala ama bazı uygulamalar ios 9 ve üzeri istiyor. 10.3.3 e geçersem şarj çok uzer mi?

OTA veya itunes üzerinden güncellemenin bir farkı var mi?

Güncelleme öncesi veya sonrası formata gerek var mi?

• immortal_plt İ kullanıcısına yanıt
    Ben, Air 2'yi ios 9.3.5 den ios 9.3.2'ye güncelledim, gayet memnunum. Batarya performansı da değişmedi..
    imzalar kapanmadan ipsw.me den ios 9.3.2 yi indirip, itunes üzerinden dfu modu ile güncelleyin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben, Air 2'yi ios 9.3.5 den ios 9.3.2'ye güncelledim, gayet memnunum. Batarya performansı da değişmedi..
    imzalar kapanmadan ipsw.me den ios 9.3.2 yi indirip, itunes üzerinden dfu modu ile güncelleyin..

Cevap için teşekkürler.
    Sanırım 10.3.2 sürümüne güncellediniz, değil mi? (9.3.2 yazmışsınız)

Birde güncellemeleri OTA üzerinden veya itunes üzerinden yapmak arasında bir fark var mi?

• immortal_plt İ kullanıcısına yanıt
    itunes üzerinden, sıfırdan temiz bir kurulum yapmak daha iyi.. ios 10.3.2 imzalar kapanmadı ise daha iyi gibi, fakat ios 19.3.3 de yükleyebilirsiniz.

• merhaba,
    tabletimin yere düşmesi sonucu açma kapama yerinde ufak bir deformasyon oluştu.
    bu deformasyondan dolayı açma kapama tuşu çalışmamaya başladı.
    telefonla öğrendiğim kadarı ile kasa değişimi yapmıyorlarmış. direkt tablet değiştiriyorlarmış.
    bunu yaptırabilirmiyiz? fikri olan varmı??

• Arkadaşlar ben bu arkadaşı almayı düşünüyorum apple sitesi üzerinde direkt ismi ipad olarak satılıyor ve özellikler aynı sanırım şu linkte ki ürün de ipad air 2 değil mi?https://www.apple.com/tr/ipad-9.7/ .Bu arada safari üzerinden maç yayını vs gibi canlı yayınları izlerken bir sorun yok değil mi?Flash sorunları vs iphone halledildi mi rahat bir şekilde izleyebiliyor muyuz?

• capito13 kullanıcısına yanıt
    Bu new ipad 2017 dedikleri ürün galiba air2 den biraz daha güçlü bir cihaz. Ben safariden bir çok dizi ve filmi sorunsuz izliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ipad 2017 sanırım ipad air ile aynı kasaymış, peki air kılıfı alsam sizce uyarmı yeni ipad'e ??? yada kılıf önerebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bu sürümleri indirdikten sonra elimizde olması yeterli mi? yani sunun için soruyorum. örneğin suan imzalar 10.3.2 için kapatıldı fakat biz zamanında 10.3.1 ve 10.3.2 yi indirmiştik bunlar yuklenebiliyor mu? yoksa imalar kapandıktan sonra elimizde olması bişey ifade etmiyor mu?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Şimdi farkına vardım, yanlışlıkla ios 10.3.2 yazacağıma ios 9.3.2 yazmışım.
    ios 10.3.3 den evvelki hiç bir sürümü yükleyemezsiniz. ios 10.3.3 de iyi bir sürüm, sadece güvenlik açıkları kapatılmış sanırım. Bence ios 10.3.3 e güncelleyin..

• Beyler jb li air 2 cihazını satmak istiyen varsa bana öm atsın

tercih 64gb

• Arkadaşlar jb li cihaz daha sonradan sürüm düşme yapabilir mi epeydir uzak kaldım bu konulardan üzerinde ios 9.1 olsn bir air 2 im var:)

• ios 11 kuran yok herhalde. bi bakayım dedim konu ölmüş
  • Yok mu ios 11 kuran?
  • Ben kurdum ios 11’i. Gayet stabil, pil sorunu yok, yeni özellikleri harika. Yeni bir tablet almış gibi oldum ios 11 ile :)

11 ile çok kullanışlı özellikler gelmiş. Mesela, ekran videosu almak, alttan çekince gelen kontrol düğmeleri, çoklu görev, vs vs bence geçilmeli.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.