Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 17 Nisan 2017; 11:30:19 >
  • S.a beyler bu air 2 ye illa air 2 klavyesi mi almamız gerek?yani air klavyesi yada ipad ipad2 ipad3 ipad4 klavyeleri olmuyormu? Nedir bunun espirisi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pzycho

S.a beyler bu air 2 ye illa air 2 klavyesi mi almamız gerek?yani air klavyesi yada ipad ipad2 ipad3 ipad4 klavyeleri olmuyormu? Nedir bunun espirisi arkadaşlar?

Ben Bluetooth klavye aldım. Logitech k380 buna bakın isterseniz hem de hepsiburada da 100₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyutları nasıldır acaba?

Pardon youtube dan video larına baktım ama bu büyük ben ipad lere özel klavyelerden bahsetmiştim.

Not:ekleme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pzycho -- 19 Nisan 2017; 2:2:56 >
  • Arkadaşlar garageband güncellemek istediğimde yeni sürümü 10.2 ile çalışır önce cihazınızı güncelleyin dedi. Ben cihazı aldığım sürümünde kullanıyorum hala (10.1) Cihazı güncellersem ise 10.3 olarak güncelleyecek. Air 2ler 10.3 sürümünde nasıl? Şu an cihazım gerçekten çok stabil hiç bozmak istemiyorum...

• sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyin kalsın ben memnun değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Güncellemeyin kalsın ben memnun değilim.

Kıllanım süresi kaç saate ssüştü

• Arkadaşlar son güncellemeyle full kullanım 7-8 saate düştü ios9 da falan bu kullanım süresi rahat rahat 9 saati buluyordu bilginize.
  • zivistannn kullanıcısına yanıt
    Ben 9 - 10 saat arası kullanım süresi alıyordum. Güncelleyince 5-6 saate kadar düştü bir ara. Sıfırlayınca biraz düzeldi fakat eski performansında değil pil süresi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Ben 9 - 10 saat arası kullanım süresi alıyordum. Güncelleyince 5-6 saate kadar düştü bir ara. Sıfırlayınca biraz düzeldi fakat eski performansında değil pil süresi.

yeni kullanıcıyım ama bende hissettim gibi , eski sürümlere dönebiliyor muyuz?
  • air2 128gb mi pro 32gb mi ?
  • pzycho P kullanıcısına yanıt
    Pro al hocam hafızayk dert etme ne yapıyoruz ki 128 olunca yedeklenecek bir sürü cihaz var hafızası dolarsa ,pro al bence

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Malesef eski sürümlere dönülemiyor.

• iyi gunler,
    gectiğimiz aylarda apple firması yurtdısından alınan iphone ların garantılerının turkıyede gecersız oldugunu belirtmişlerdi.. bu durum ipad lar içinde geçerlimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

iyi gunler,
    gectiğimiz aylarda apple firması yurtdısından alınan iphone ların garantılerının turkıyede gecersız oldugunu belirtmişlerdi.. bu durum ipad lar içinde geçerlimi ?

Sim kartlı ise garanti dışı. Sim kart yoksa garanti kapsamında eskisi gibi.

• https://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-9-7/32gb-alt%C4%B1n-wifi

bu linkten ipad siparişi vereceğim ama tam olarak hangi model olduğunu anlayamadım. ipad air 2 mi acaba linkteki ürün ? Daha uygun fiyata bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

quote:

Orijinalden alıntı: ender

iyi gunler,

Sim kartlı ise garanti dışı. Sim kart yoksa garanti kapsamında eskisi gibi.

tşkler,

simkart önemi neymiş ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

https://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-9-7/32gb-alt%C4%B1n-wifi

bu linkten ipad siparişi vereceğim ama tam olarak hangi model olduğunu anlayamadım. ipad air 2 mi acaba linkteki ürün ? Daha uygun fiyata bulamadım.

yeni çıkan kalın olan ipad bu ...
    geçtiğimiz hafta medıamarkt ta inceledim cidden çok kalın olmuş yeni cihaz.. estetiği kaybolmuş gibi geldi bana.
  • Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz bende yeni air 2 aldım kılıf konusunda karar veremedim 80-90 liralik birşey mı yoksa n11 Hepsiburadaki kılıflar kafi midir

• orhan_12345 O kullanıcısına yanıt
    Ben Çinden 10 dolara appe air2 smartcase aldım süper.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.