DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.996
Cevap
63
Favori
58.757
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      505 Mesaj

iOS Beta Tester
      29 Ocak 2017 23:25:05

bende ipad kullanıyorum not alma , internette gezinme, video izleme, foto video çekme, oyun oynama, kitap okuma, spor uygulamaları gibi uygulamalar kullanmaktan başka hiç bir işime yaramıyor tablet.

İpad gereksiz dediğin gibi televizyon bile gereksiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      porsheli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAPPHIRE hd7870XT(iade edildi) 960ti Takip *** Asus H81 Gamer *** İntel i5 4690k Noctua NH-D14 Soğutucu *** CORSAIR CARBIDE 300R 80PLUS 600W MidT, *** GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz *** SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 *** ASUS 23" MX239H AH-IPS LED MONİTÖR
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      30 Ocak 2017 09:25:24
      quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

bende ipad kullanıyorum not alma , internette gezinme, video izleme, foto video çekme, oyun oynama, kitap okuma, spor uygulamaları gibi uygulamalar kullanmaktan başka hiç bir işime yaramıyor tablet.

Yahu baska ne olacakti :)) ne bekliyoruz bu aletlerden daha :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      30 Ocak 2017 09:37:00
      quote:

Aynen dediğiniz gibi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      30 Ocak 2017 09:38:14
      quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Alıntıları Göster

Yahu baska ne olacakti :)) ne bekliyoruz bu aletlerden daha :))

Bu sayılanlar telefonda da yapılabiliyor bilgisayarda da tabletin bir artısı olması lazım alınabilir olması için ama artısını ben göremiyorum.

• Çavuş
      46 Mesaj
      30 Ocak 2017 21:37:18
      quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

Alıntıları Göster

Bu sayılanlar telefonda da yapılabiliyor bilgisayarda da tabletin bir artısı olması lazım alınabilir olması için ama artısını ben göremiyorum.

Arkadaşım tablet almasaydım, tabletin parasının iki katını şu an kitaplara vermiştim ;) sen artılarını harbi göremiyorsun

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      30 Ocak 2017 23:06:45
      quote:

Orijinalden alıntı: zivistannn

Alıntıları Göster

Arkadaşım tablet almasaydım, tabletin parasının iki katını şu an kitaplara vermiştim ;) sen artılarını harbi göremiyorsun

Ben kitabı kitaptan okumayı severim. Sanal ortamda radyasyon altında algılama zayıf oluyor.

• Binbaşı
      1080 Mesaj
      31 Ocak 2017 00:19:10
      quote:

Bence ipad gereksiz.

Az çok vakti zamanında bende sözünüze katılıyor olsam da şuan İpad Air 2 kullanıyorum ; bu güzel görüşünüzü belirtmek için neden bu cihaz kullanıcılarının olduğu yeri hedef alıyorsunuz ? Gereksizse kullanmazsınız , ha zaten kullanmıyorsanız burada bu tarz propaganda yapmak ilk sayfada oku(ma)duğunuz üzere YASAK'tır . Ha kullanıyorsanız zaten , o zaman satmanızı tavsiye edeceğim .
      |
      |

Æsir - Valhalla
      Vivre Sa Vie

• Binbaşı
      1080 Mesaj
      31 Ocak 2017 00:21:26
      quote:

O zaman şunu alacazhttps://www.amazon.com/gp/product/B00OFLMUG2/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A4IOCQ24NS0YV

Hocam ben fotodaki üründen aldım . Siyah olanı . Gsm bayisinin birine girdim 40 TL ye hemen işimi görsün diye aldım oldukça memnun kaldım .
      |
      |

Æsir - Valhalla
      Vivre Sa Vie

• Teğmen
      105 Mesaj
      31 Ocak 2017 01:38:14
      10.2.1 kullananlar memnun mudur?

|
      |

MSI GE70-LG G2
    • Yüzbaşı
      439 Mesaj
      31 Ocak 2017 12:11:34
      IOS 9.3.3 ten 10.2.1 e geçtim.3 gün oldu bir sıkıntı yaşamadım.Hatta sanki çok az daha da hızlandı gibi.iTunes ile kurdum.Keşke daha önce geçseymişim.Her yeni sürüm geldiğinde şu forumu takip ediyorum ve herkes "sakın geçmeyin önceki sürüm süper,şarjım hemen bitiyor "vs vs gibi yorumlar yapıyorlar.Bende bekliyorum hatalar giderilsin diye.Sonra bir üst sürüm çıkıyor önceki değerleniyor!Velhasıl pekte kulak asmamak lazımsanırım.Bu kaygılardan dolayı (iphone 6S imde dahil)10 çıktığından beri her beta ve finali ile ilgili yorumları okudum ve yüklemedim.Sonunda dayanamayıp bu sürüme geçtim ve memnunumKeşke daha önce geçseymişimŞimdi IOS 11 çıkınca şuan ios 10u kötüleyenler sakın 11 e geçmeyin 10 da kalın demeye başlarlar Fazla takılmayın bence bunlara

|
      |

Plasma TV:SAMSUNG 42 C91 ///AV Receiver: Sony STR-DB 1080 QS ///Stereo Amplifikatör: DENON PMA-2010 AE ///CD Player:MARANTZ CD7300 GOLD///Tuner:Denon TU 1500 AE///BD Player: PANASONIC BDT-300 EG//Media Player:DUNE BD PRIME 3.0 ///Equalizer: TECHNICS SH-8055////Front Hop:JBL E 100/// Center:JBL EC 35///Surround:JBL E 30///Subwoofer: DEFINITIVE TECHNOLOGY SUPER CUBE II
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      31 Ocak 2017 12:47:52

Tabletin artısı tablet olmasıdır. Telefon ekranı sıkışıklığından seni kurtarmasıdır. 3,5 kg laptop taşıyacağına bu işin birkaç yüz gram ince bir cihaz taşıyarak çözülmesidir. Ders veya iş yerlerinde not alabilme, araçta harita, yatakta kitap/film/dizi, bazen bir gazete, bazen bir konsol olarak kullanabilme rahatlığıdır. Sonuçta birer mobil cihaz bunlar. Elbette elimizdeki son derece gelişmiş telefonlar da aynı işi yapacaklar. Ama ikisi arasındaki farkları detaylıca düşündüğünde telefonun bu işi ne kadar kompakt düzeye indirgediğini, tabletin ise bir bilgisayar mantığıyla kullanım deneyimi sağladığını fark edebilirsiniz. Elbette ki sizin için gereksiz olabilir, kullanmayabilir ve eleştirebilirsiniz. Ancak teknoloji ihtiyaçlar üzerinden ilerler ve tabletin de pek çok öğrenci, pek çok iş insanı, pek çok oyun tutkunu, pek çok sektör vs için de hayat kolaylaştırıcı yönü göz ardı edilmemeli. Bu cihazlar bu yüzden var. Bazen lüks, bazen ihtiyaç. Ama kullanım alanı kesinlikle dar değil. Seks yapmak gereksiz çünkü sağ elin de aynı görevi görüyor demek gibi dediğiniz.

|
      |
      porsheli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1555 Mesaj
      01 Şubat 2017 19:56:56
      İyi günler herkese. Biraz araştırdım fakat sizin de onayınızı almak istedim.

Air 2'nin görüntüsünü LG Smart TV'ye yansıtmak istiyorum. Bu kablo ile mümkün mü? Apple TV çok pahalı.
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ipad-2-hdmi-adaptor-donusturucu-tv-monitor-263305657

Edit: Air 2'ye uyumsuz sanırım. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 1 Şubat 2017; 20:17:51 >

Steam: Moltherion
      Origin: Moltherion
    • Yüzbaşı
      916 Mesaj
      01 Şubat 2017 23:02:19
      Merhaba grup sakinleri,
      iPad gereksiz diyen arkadaşlar için örnek teşkil etmesi açısından ben nasıl kullandığımı yorumlayayım.

1) YouTube kanalım var. Videolarımı iPad ile editliyorum.
      Bu iş için iMovie, Videorama, cute cut Pro uygulamalarını kullanıyorum.

2) öğretmenim ofis uygulamaları için pages, Keynote, Numbers kullanıyorum. Peki neden Microsoft kullanmıyorum. Office 365 üyeliğim yok olsaydı belki MS office kullanırdım.

3) Müzik ile uğraşıyorum hobi olarak. GarageBand, VocaLive, müzik notları gibi uygulamalar kullanıyorum.

4) kitaplar için iBooks kullanıyorum. E book yazıyorum basit olarak onu da book Creator ile yapıyorum yıllardır.

5) pixelmator ile photoshop çalışıyorum, Graphic ile vektörel çalışıyorum. Tabii çok detaylı projeler değil. Özellikle PSD dosyalarını düzenleyebiliyorum, veya ai dosyalarını düzenleyebiliyorum.

6) dosya aktarımını Dukto ile kablosuz, ireader aparatı ile usb bellek takıyorum.

7) pdf karalayacaksam upad veya notes plus kullanıyorum. (El yazısını karaktere dönüştürüyor).

8) özellikle pdf editlemek istersem sayfanın ekran görüntüsünü alıyorum, retina ekran olduğu için görüntü kalitesi yüksek oluyor. Ardından üstüne Metin kutuları ekleyip çıktı alabiliyorum. Ekran görüntüsü yüksek çözünürlüklü olduğundan çıktı da tatmin edici oluyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
      YouTube da kanalımda bu yaptıklarımı videolar ile anlattım. Kanalın ismi "Teknolojik Öğretmen" Merak eden izleyebilir. Valla eğer ipadden vazgeçersem gidip çift işletim sistemli Çin mali tablet alırım. İyisinden.

Bu arada ikinci el 64 gb WiFi + Logitech Bluetooth klavye sizce ne kadar eder?
      Aslında bu soruyu sorup çıkacaktım fakat mesajları hızlıca okuyunca dayanamadım yazdım.
      Niyetim kimseyi eleştirmek değil. Kendimden örnek vermek istedim.
      Herkese iyi akşamlar.

2004 Fiat Punto 1.3 multijet ------ Galaxy Note 3--------- iPad Air 2------- Carraro 804 Elite--------- Canon G7X
      (Bu cihazlar hakkında çekinmeden soru sorabilirsiniz.)
      Ayrıca YouTube kanalım : YouTube.com/teknolojikogretmen
    • Yüzbaşı
      916 Mesaj
      01 Şubat 2017 23:07:11

Eğer hala almadıysan Air 1 için Logitech klavyeli kılıf öneririm ben çok memnunum.

|
      |
      ragnarokvakti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2004 Fiat Punto 1.3 multijet ------ Galaxy Note 3--------- iPad Air 2------- Carraro 804 Elite--------- Canon G7X
    • Yüzbaşı
      916 Mesaj
      01 Şubat 2017 23:09:43

Lightning adaptör diye geçiyor. Ben alırken 100 liraydı. Ama piyasada varsa EZCAST kablosuz adaptör al derim. Çünkü Windows, mac, iOS, android, Windows Phone, tüm platformlarda desteği var. Bozulana kadar sömürürsün emin ol.

|
      |
      neev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      20 Şubat 2017 20:49:08
      128 GB Space Gray

|
      |

• Çavuş
      46 Mesaj
      23 Şubat 2017 03:08:04
      Sizdede hiç film izlerken sebepsiz yere 20 saniyede bir durma oluyormu

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      23 Şubat 2017 05:34:10

Film değil de dizi isliyorum çok fazla. Hiç yaşamadım dediğinizi. İnternet bağlantınızdan kaynaklı olma ihtimali?

|
      |
      zivistannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      46 Mesaj
      23 Şubat 2017 17:15:05

Abi sadece unutulmazfilmler diye bi sitede oluyormuş... diğer sitelerde çok kötü

|
      |
      sauce_2k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      20 Mesaj
      24 Şubat 2017 10:33:12
      quote:

Alıntıları Göster

Ben kitabı kitaptan okumayı severim. Sanal ortamda radyasyon altında algılama zayıf oluyor.

E-ink diye bir şey var.

|
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.