Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece modu açık olabilir ekran ayarlarından bakabilirsiniz, diğer taraftan apple ürünlerine kvk ve genpa servisleri garanti kapsamında bakıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rorshacck kullanıcısına yanıt
    Whatsapp uygulamaları mevcut, orijinal olmasa da internet tarayıcısı olarak gösterip kullanabilirsiniz whatsapp Web mantığı. Apple Store de mevcut

• Safaride yeni sekme açtığımda google sayfası geliyordu. Şimdi adsız yazan boş sayfa geliyor. Sekme sayfasını tekrardan nasıl google yapabilirim. Ayarları kurcaladım bulamadım. Nette araştırdım tercihler diye bir menüden bahsetmiş bulamadım.

• Silver renk 32gb air 2'im le aranıza katılmış bulunmaktayım. İnanılmaz memnunum bu zamana kadar tablet kullanmamışım meğer, yaşasın ios eko sistemi

• Arkadaşlar iPad Air 2 cihazım şarja takılı olduğunda dokunmatik hassasiyetti çok zayıf oluyor.Bir tuşa bazen 2-3 defa basmam gerekiyor.Şu 2 satır yazıyı yazmak bile zor oluyor.Sizde öyle bir şey var mı acaba.Yoksa benim cihazda mı sıkıntı var.Şarja bağlı degılken hiçbir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: emozel06

Arkadaşlar iPad Air 2 cihazım şarja takılı olduğunda dokunmatik hassasiyetti çok zayıf oluyor.Bir tuşa bazen 2-3 defa basmam gerekiyor.Şu 2 satır yazıyı yazmak bile zor oluyor.Sizde öyle bir şey var mı acaba.Yoksa benim cihazda mı sıkıntı var.Şarja bağlı degılken hiçbir sıkıntı yok.

Şarjdayken çok kullandığım oldu fakat dokunmatikte bir sıkıntı hissetmedim hiç.
  • O zaman benim cihazda sıkıntı var hocam.Diğer kullanan arkadaşlarda nasıl yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada şarj adaptörü ve şarj kablosu orijinal kutudan çıktığı gibi.

• Benimki de Yeni yazılımdan sonra ekranın sağa sola dönme sensörü müdür nedir o çalışmamaya başladı. Sanki yönlendirme kilidini açmışım gibi.

• ios 10 la birlikte ana ekran da kaydırma ile açma gitti geri getirme yolu varmı !!
  • Evet arkadaşlar 32 gb uzay grisi bir air 2 ile bende aranıza katıldım, gerçekten güzel bir cihaz iOS 10 ile birlikte geldi sağolsun apple beni güncelleme zahmetinden kurtardı

• @ Arkadaşlar,

İpad Air 2 128 Gb Space/Grey Wifi+4G 2016 Mayıs Faturalı TR garantili + Orijinal Kılıf 1750 TL...

Sizce alınır mı....

Daha önce IOS tecrübem hiç yok....

Hep Android kullandım (TabS)....

Dikkat etmem gereken neler var...
  • ipad mini min ekranının çatlaması ve aşırı yavaşlaması sebebiyle bende 128 gb gri ipad air 2 ile aranıza katılmış bulunmaktayım. ipad pro çok gereksiz geldi alırken. baya araştırdım dişe dokunur bir fark göremedim. ipad miniden sonra bu tablet uçuşa geçmişim gibi geldi ios 9 yüklü geldi. bende jailbreak yaparım diye şimdilik değiştirmiyorum.
  • iPad Air 2 yerine 128 GB 9.7 Space Gray PRO aldım...
    Android tablete göre biraz karışık geldi...
    Fakat cihaz gerçekten farklı her yönüyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mngb -- 26 Ekim 2016; 22:31:45 >
  • Merhaba bugun air 2 aldim. Hayatimda ilk defa apple urrunu kullanacagim.

Bana kilif ve wkran koruyucu onerebilirmisiniz.

100 tl civari butcem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad air 2 için smart cover bakıyorum. Bu konuda yardım edebilir misiniz? Orjinalle diğer ürünnler arasında kalite farkı çok var mı? (uzun kullanımda) 150 lira biraz fazla gibi geldi bu fiyata değer mi?
  • Urban Armor Gear UAG Apple iPad Air 2 Kılıf
    N11 ve D&R da var. Şiddetle tavsiye ederim. Fiyat biraz fazla gibi 11 kasım geçsin öyle bakın n11 e. Ben kupon artı kart puanı ile 120 ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazzmania41

Urban Armor Gear UAG Apple iPad Air 2 Kılıf
    N11 ve D&R da var. Şiddetle tavsiye ederim. Fiyat biraz fazla gibi 11 kasım geçsin öyle bakın n11 e. Ben kupon artı kart puanı ile 120 ye aldım.

Katılıyorum, UAG kalitesi muhteşem.
    Tavsiye ederim.

http://m.n11.com/urban-armor-gear-uag-apple-ipad-air-2-kilif-P67886538

• Eğer klavyeli kılıf isterseniz. Logitech iPad Air 1 klavyeli kılıfı iPad Air 2 ile uyumlu ben memnunum kullanıyorum.

• Kutusu açılmamış. İpad air 2 cellular +WiFi 16 GB.. 1300 TL.

Bu cihazı alsam güncelleme sıkıntısı yaşarmıyım?

Ayrıca, kronik bir sorunu varmıdır. Konuya çok yabancıyım..

• Safari'de gezerken ayrıca müzikte dinliyordum birden bire siyah ekran geldi ve 7-8 s sonra anasayfaya döndü neyse dedim sonra bir daha aynısı oldu sonra kapatıp açtım şimdi bir şey yok acaba ram mi doldu vs aklıma takıldı neden oldu acaba.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.