Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • InternationalWarranty kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOS 9.3.3 geldimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala alınır değil mi? çocuklara alacağım 16 gb yeterli olur mu

• can.avar kullanıcısına yanıt
    Çocuklara bu çok fazla bence illa ipad olacaksa iPad Air daha makul uygunluk acısından ayrıca 16 gb oyun yüklemek için yeterli. iTunes U uygulamasında İngilizce eğitim videoları var Anadolu unıverıstenın hazırladığı onları indirdim 50 gb doldu şuan böyle birşey düşünüyorsanız bunu dikkate alın derim

• orjnll O kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallerde

Çocuklara bu çok fazla bence illa ipad olacaksa iPad Air daha makul uygunluk acısından ayrıca 16 gb oyun yüklemek için yeterli. iTunes U uygulamasında İngilizce eğitim videoları var Anadolu unıverıstenın hazırladığı onları indirdim 50 gb doldu şuan böyle birşey düşünüyorsanız bunu dikkate alın derim

cevabınız için teşekkürler değerlendireceğim 🙏🏻

• Beyler kasım ayı gibi almayı düşünüyorum kaç sene götürür beni?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThreeArrow

Beyler kasım ayı gibi almayı düşünüyorum kaç sene götürür beni?

Min 3 senesi var diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.Bugün sipariş verdim ve yarın elimde olacağını düşünüyorum.İlk kez ipad kullanacağım.Daha önce asus tablet ile kısa ve kötü bir maceram olmuştu.İphone 6 s im var ve memnunum.İpad elime geçince ilk olarak neler yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim.bu konuda ne tavsiye edersiniz?Konu çok uzun olduğu için eğer daha önce sorulduysa kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Herkese merhaba.Bugün sipariş verdim ve yarın elimde olacağını düşünüyorum.İlk kez ipad kullanacağım.Daha önce asus tablet ile kısa ve kötü bir maceram olmuştu.İphone 6 s im var ve memnunum.İpad elime geçince ilk olarak neler yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim.bu konuda ne tavsiye edersiniz?Konu çok uzun olduğu için eğer daha önce sorulduysa kusura bakmayın.

Güncellemesini yapın ve kılıf alın.Özellikle hafif kılıf almaya dikkat edin benim kılıf agır pismanım biraz acıkcası

• quote:

Herkese merhaba.Bugün sipariş verdim ve yarın elimde olacağını düşünüyorum.İlk kez ipad kullanacağım.Daha önce asus tablet ile kısa ve kötü bir maceram olmuştu.İphone 6 s im var ve memnunum.İpad elime geçince ilk olarak neler yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim.bu konuda ne tavsiye edersiniz?Konu çok uzun olduğu için eğer daha önce sorulduysa kusura bakmayın.

Kulaklık girişini kontrol edin. Benimki bozuk çıktı. 1.5 hafta oldu alalı.

• Herkese merhaba ve geçmiş olsun.Araya hafta sonu girdiği için cihaz ancak bugün elime geçti :(Zaten hafta sonu bütün Türkiye olarak endişeli olduğumuzdan bu konuya çokta takılamadım :( İlk olarak icloud şifremle girip iphone ile eşledim ve programları indirdim.9.3.2 güncellemesini yükledim.Ve bir de şu kılıfın siparişini verdim LINK Kullanan varsa memnun mu değilmi belirtirse sevinirim.
    İlk izlenimlerim:Cihaz ince şık ve zarif gerçekten.Biraz fazla ısınıyor gibi geldi.Ses açıkken titreşim var ama bu konu zaten kronikmiş ince olduğu için olmalı.Bu kadar zamandır iPhone 6s ile Real Racing 3 ve Csr racing oynadıktan sonra ekran bu oyunlarda fazla büyük geldi ve zorlandım biraz :)Ama alışınca keyifli.Şarj olma süresi biraz uzun gibi ama o da doğaldır pilin kapasitesi büyük.Şimdilik iyi başladık bakalım.
    Delraylana sen söyleyene kadar kulaklık çıkışını denememiştim.Yazını görünce denedim ve sorunsuz çalıştığını gördüm.Hatta iPhone 6S ile aynı anda kulaklık denemeleri yaptım ve ipadin çok ama çok daha iyi ses verdiğini gördüm ve hayret ettim.Ses şiddeti değil kalitesi çok daha iyi.O da sanırım marka aynı olsa da(Cirrus Logic) farklı model DAC kullanmasından kaynaklanıyor.Daha incelemelerim devam ediyor.Gelişmelere göre tekrar birşeyler yazılabilir.Herkese iyi forumlar.
    NOT:Cihaz 16GB Uzay Grisi bu arada.

• quote:

Herkese merhaba ve geçmiş olsun.Araya hafta sonu girdiği için cihaz ancak bugün elime geçti :(Zaten hafta sonu bütün Türkiye olarak endişeli olduğumuzdan bu konuya çokta takılamadım :( İlk olarak icloud şifremle girip iphone ile eşledim ve programları indirdim.9.3.2 güncellemesini yükledim.Ve bir de şu kılıfın siparişini verdim LINK Kullanan varsa memnun mu değilmi belirtirse sevinirim.
    İlk izlenimlerim:Cihaz ince şık ve zarif gerçekten.Biraz fazla ısınıyor gibi geldi.Ses açıkken titreşim var ama bu konu zaten kronikmiş ince olduğu için olmalı.Bu kadar zamandır iPhone 6s ile Real Racing 3 ve Csr racing oynadıktan sonra ekran bu oyunlarda fazla büyük geldi ve zorlandım biraz :)Ama alışınca keyifli.Şarj olma süresi biraz uzun gibi ama o da doğaldır pilin kapasitesi büyük.Şimdilik iyi başladık bakalım.
    Delraylana sen söyleyene kadar kulaklık çıkışını denememiştim.Yazını görünce denedim ve sorunsuz çalıştığını gördüm.Hatta iPhone 6S ile aynı anda kulaklık denemeleri yaptım ve ipadin çok ama çok daha iyi ses verdiğini gördüm ve hayret ettim.Ses şiddeti değil kalitesi çok daha iyi.O da sanırım marka aynı olsa da(Cirrus Logic) farklı model DAC kullanmasından kaynaklanıyor.Daha incelemelerim devam ediyor.Gelişmelere göre tekrar birşeyler yazılabilir.Herkese iyi forumlar.

Bende Air 2 64GB olanı kullanıyorum, isterseniz tablet Hakkında sohbet edebiliriz.
    Mesela ne oynuyorsunuz, hangi uygulamaları kurdunuz.

• quote:

Herkese merhaba ve geçmiş olsun.Araya hafta sonu girdiği için cihaz ancak bugün elime geçti :(Zaten hafta sonu bütün Türkiye olarak endişeli olduğumuzdan bu konuya çokta takılamadım :( İlk olarak icloud şifremle girip iphone ile eşledim ve programları indirdim.9.3.2 güncellemesini yükledim.Ve bir de şu kılıfın siparişini verdim LINK Kullanan varsa memnun mu değilmi belirtirse sevinirim.

Sevindim cihazınız sorunsuz ulaşmış ve sorun yok. Ben vatandan almıştım. Değiştirmek için gittiğimde bayağı zorluk çıkardılar. Ben de lanet edip böyle kullanmaya karar verdim. 😀

• Merhaba,
    1.5 yıldır iphone 6 kullanıyorum, yüklediğim her oyunu sorunsuz oynayınca ipad almaya karar verdim.

ipad mini 4 ve ipad air 2 arasında kaldım.
    ipad mini 4 sistemi çok yoran oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

mini 4 tercih sebebim boyutunun ufak olup taşınabilirliğinin kolay olması.
    oyun için kesinlikle ipad air 2 almalısın diyen olur mu?
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Valla ben diyorum oyun dedin mi ekran büyük olacak.air 2 gayet rahat her yere taşınıyor. Kendi adıma hiç zorluk yaşamadım şimdiye kadar. Oyun için aldığınızda göre 64gb dan aşağısı kurtarmaz.

• nimbuzz N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cevap için teşekkürler
    Evet 64Gb alacağım.

Android olarak kullanmakta olduğum LG G Pad v500 var onun ekranı 8.3" dar uzun tarzda dizynı çok hoşuma gidiyor ama oyunlarda performans alamıyorum.
    Mini 4 ufak boyutu beni çok cezbediyor oyunlarda kasma sorunu var mı onu merak ediyorum
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Kağıt üstünde air 2 üç çekirdekli işlemci ve sekiz çekirdekli grafik birimi ile önde(mini 4 iki çekirdek ve dört çekirdekli grafik birimi) bence fark yaratır. YouTube üzerinden air 2 vs mini 4 game performance yazarsanız yan yana karsilastirma videoları sizi tatmin edecektir.

• iPad air 2 64 GB. 1700 TL. civarı Apple Türkiye garantililer, biraz daha uygun fiyata bulabileceğim yer bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • 1 yıllık garantisi devam eden ipad Air 2 64GB, 1200-1300 TL. arası uygun mu fiyatları?
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.