Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şu an işim gereği her gün detaylı bir rapor atıyorum excelde. Laptopu ofisten eve taşıcağıma ipadde 10 dk daha fazla uğraşıyorum.Ekran bölme belki en çok benim işime yaramıştır :) . İleri derecede ofis uygulamaları kullancaksan ipad işini görmez. Ama ben üniversite boyunca 2-3 slayt hazırlıcam dersen. İşletme mezunu olarak hazırladığım slaytları düşünürsem ipadi tercih ederim. Taşınabilirliği bilgisayara kıyasla inanılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNJoHN

Ben şu an işim gereği her gün detaylı bir rapor atıyorum excelde. Laptopu ofisten eve taşıcağıma ipadde 10 dk daha fazla uğraşıyorum.Ekran bölme belki en çok benim işime yaramıştır :) . İleri derecede ofis uygulamaları kullancaksan ipad işini görmez. Ama ben üniversite boyunca 2-3 slayt hazırlıcam dersen. İşletme mezunu olarak hazırladığım slaytları düşünürsem ipadi tercih ederim. Taşınabilirliği bilgisayara kıyasla inanılmaz.

Hocam aynen oyle sürekli hazırlamıcam 3-5 defa olur en fazla.Rahat mı office uygulamaları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    Artık microsoft office'in gelmesiyle iyice kullanışlı oldu.Dediğim gibi ben büyük bir dosyaya veri girişi yapıyorum.Zorlanmadan hallediyorum.Kullanışlılık konusunda pc'nin çok çok önünde.Slaytlar çok canını sıkarsa gidersin bir cafeye 1 saat halledersin en olmadı :) . Tablette yapamadığım tek şey foto yedekleme gibi birkaç işlem.Onu da dropbox gibi programlarla aşabilirsin.İnternette sörf uygulama kullanımı ile ipadi tercih ederim.
  • Arkadaşlar ben de şu an bir ipad 2 mevcut. Ancak gerek yavaş olması, gerek yavaş yavaş her uygulama ve oyunu desteklememesi nedeniyle air2 almayı düşünüyorum. Sizce air3 yakında tanıtılır mı? Beklenmeli mi? Yoksa direk gidip alınmalı mı?

Almayı düşündüğüm cihaz 64gb model. Ancak wifi mı yoksa wifi+4g mi olmalı ona bir türlü karar veremiyorum. Vodafone tarifemde(telefon) 5gb internet vmevcut. Ancak o bazen ya yetmiyor(her ay full bitmiyor tabi. 10 aydır 5gb internetli paketim var. 1 veya 2 kez full bitirmişimdir.) ya da 1gb-1,5gb filan kalabiliyor. Sizce wifi mı almalıyım yoksa wifi+4g mi? Aslında ileriyi düşünerek sim kartlı alayım diyorum. Hem bir data paketi almasam bile ileride belki ihtiyaç duyarım düşüncesindeyim.

Şunuda belirtmek istiyorum. Ben üni öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Yurttaki internet altyapısı nedeniyle yurtlarda wifi yok. Sadece port var. Şuan connectify kullanıyorum. Devamlı telefon internetini kullanmıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Bence bir sonraki iPad 9.7 inç seneye çıkacaktır. Yani ekim 2016 gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Arkadaşlar ben de şu an bir ipad 2 mevcut. Ancak gerek yavaş olması, gerek yavaş yavaş her uygulama ve oyunu desteklememesi nedeniyle air2 almayı düşünüyorum. Sizce air3 yakında tanıtılır mı? Beklenmeli mi? Yoksa direk gidip alınmalı mı?

Almayı düşündüğüm cihaz 64gb model. Ancak wifi mı yoksa wifi+4g mi olmalı ona bir türlü karar veremiyorum. Vodafone tarifemde(telefon) 5gb internet vmevcut. Ancak o bazen ya yetmiyor(her ay full bitmiyor tabi. 10 aydır 5gb internetli paketim var. 1 veya 2 kez full bitirmişimdir.) ya da 1gb-1,5gb filan kalabiliyor. Sizce wifi mı almalıyım yoksa wifi+4g mi? Aslında ileriyi düşünerek sim kartlı alayım diyorum. Hem bir data paketi almasam bile ileride belki ihtiyaç duyarım düşüncesindeyim.

Şunuda belirtmek istiyorum. Ben üni öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Yurttaki internet altyapısı nedeniyle yurtlarda wifi yok. Sadece port var. Şuan connectify kullanıyorum. Devamlı telefon internetini kullanmıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Ben Air 2 64 gb aldım sim kart takılan modeli. Avea'dan data hattı aldım kontörlü. 3 aylık 15 gb. 59 TL. Bittiği Zaman yine yüklüyorum. Hattı alırken de 45 tl vermiştim peşin. Memnunum. Yetiyor fazlasıyla. 3 aylık 6 gb da var. O da 39 TL idi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytoli -- 16 Ekim 2015; 17:06:00 >

• Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Siz devamlı internet paketini kıllanıyormuşsunuz? Sizce gerek var mı? Ama dediğim gibi ileriyi düşünerek en azından sim kart girişi olsun diyorum. Orada da 400tl fark var. Değer mi bilemiyorum. @aytoli

• CaNJoHN C kullanıcısına yanıt
    Office ücretli mi hocam ?

• quote:

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Siz devamlı internet paketini kıllanıyormuşsunuz? Sizce gerek var mı? Ama dediğim gibi ileriyi düşünerek en azından sim kart girişi olsun diyorum. Orada da 400tl fark var. Değer mi bilemiyorum. @aytoli

Sim kartlı olması bence daha iyi. Her yerde WiFi aramak zorunda kalmıyorsunuz. Ama ben dışarı çıkarmaycam diyorsanız çok gerek yok.

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Office uygulamaları (net olmamakla beraber) 10" altındaki cihazlar için ücretsizdir.

Ipad Pro ile bu durum değişecek ve lisans almak gerekecek ekran boyutu 12.9" olacağı için .
  • Tulû kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Wordu indireyim bi deneyeyim.

• iPad Air 2 alıcam ama almakta kararsızım nedense , ama kötü olduğu için değil i ipad air 3'ün çıkacağı için. Tableti zaten kasımda ayında düşünüyorum ipad air 3 te hemen hemen kasıma yakın tarihte çıkacakmış.
    Sizce ipad air 3'ü beklemelimiyim yoksa ipad air 2 alsam yeterli olur mu?

birde ipad air 3 çıktığında fiyatları şuanda satılan ipad air 2 gibi mi olur ? , 2000 tl arası. Büyük ihtimalle ipad air 3 ü bekliycem ama kararsızım nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

iPad Air 2 alıcam ama almakta kararsızım nedense , ama kötü olduğu için değil i ipad air 3'ün çıkacağı için. Tableti zaten kasımda ayında düşünüyorum ipad air 3 te hemen hemen kasıma yakın tarihte çıkacakmış.

birde ipad air 3 çıktığında fiyatları şuanda satılan ipad air 2 gibi mi olur ? , 2000 tl arası. Büyük ihtimalle ipad air 3 ü bekliycem ama kararsızım nedense

Kasım ayında iPad lansmanı olacağını hiç zannetmiyorum bu sene.

• -Master kullanıcısına yanıt
    air3ün yakında tanıtılacağını neye göre söyledin hocam? Bende air2 alıp almama kararsızlığını yaşamaktayım. O nedenle soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

iPad Air 2 alıcam ama almakta kararsızım nedense , ama kötü olduğu için değil i ipad air 3'ün çıkacağı için. Tableti zaten kasımda ayında düşünüyorum ipad air 3 te hemen hemen kasıma yakın tarihte çıkacakmış.

Kasımda iPad Pro tanıtılacakmış. apple sitesinde yazıyor. Şimdi alıp 1 ay sonra üst model çıkarsa aynı fiyata üzülürüm verdiğim fiyata bu yüzden ipad air 3 düşünüyorum. Kasımda iPad pro ile ipad air 3 ün tanıtılma imkanı varmış diye duydum.

Yakın tarihte çıkma ihtimali var mı ? , Ocak ayına kadar almam gerekiyor.

• quote:

air3ün yakında tanıtılacağını neye göre söyledin hocam? Bende air2 alıp almama kararsızlığını yaşamaktayım. O nedenle soruyorum.

valla bende tam bilmiyorum maalesef. iPad Pro tanıtılacakmış Kasım ayında diye yazıyor apple sitesinde büyük ihtimalle iPad Air 3'te o tarihte çıkacaktır. ama bilmiyorum artık ben biraz bekleyeceğim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Kasımda iPad Pro tanıtılacakmış. apple sitesinde yazıyor. Şimdi alıp 1 ay sonra üst model çıkarsa aynı fiyata üzülürüm verdiğim fiyata bu yüzden ipad air 3 düşünüyorum. Kasımda iPad pro ile ipad air 3 ün tanıtılma imkanı varmış diye duydum.

Yakın tarihte çıkma ihtimali var mı ? , Ocak ayına kadar almam gerekiyor.

İpad pro tanıtıldı zaten kasımd cıkıyor.Ama fiyatı 3000 tl civarı olucak korkmayın yani.Air 2 1600 2000 arası bir fiyatı var

• quote:

quote:

valla bende tam bilmiyorum maalesef. iPad Pro tanıtılacakmış Kasım ayında diye yazıyor apple sitesinde büyük ihtimalle iPad Air 3'te o tarihte çıkacaktır. ama bilmiyorum artık ben biraz bekleyeceğim

ipad pro tanıtıldı hocam. Kasım ayında satışa çıkacak. Eğer imsc retina 4k gibi tanıtmadan dan diye koyarlarsa bilemem orasını.

• İpad air 2 space grey ile aranızdayım arkadaşlar ☺️

• Ipad pro 3000 olur ki tanitildi zaten air 3 simdilik yok

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.