Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yener94

Eyvallah hocam çok sağol peki ne kadar verilir şuan ikinci el temiz 900e buldum garantisiz alayım mı

O kısımla ilgili yorum yapmayayım hocam piyasayı pek bilmiyırum çünkü yanıltmak istemem. Diğer arkadaşlar yardımcı olsunlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok sağol yardımın için güle güle kullanirsin inşallah sende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim tabletlerin başlangıç satış fiyatı 1500 tl den 1750 tl ye yükselmiş beyler
  • 16 ve 64gb air2 seçenekleri neden satılmıyor applestore da?
  • Air 2 de 10.2 ye güncelleyen var mı acaba?
    Şuan ki sürüm iyi ancak garageband e dv güncelleme gelmiş güncelleyemiyorum sanırım ios sürümünden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TECNOTIP T kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim eskisiyle pek fark var mı anlayamadım.
  • Diricans_RM kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam 3 cihaza kadar aynı hesapla giriş yapılabiliyor.

Kendim, hem telefonda hem ipad'de aynı hesabı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 20 Ocak 2017; 18:21:54 >
  • emozel06 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeni gelen cihaz IOS'un hangi sürümü ile geldi?
  • Beyler iyi günler , biraz rötarlı bir takip olsa da Gold İpad Air 2 aldım sıfır . Klavyeli kılıf düşünüyorum fakat kaliteli güzel bir şey olmalı , kullananlar öneri verebilir mi ? Kendileri ne kullanıyor ? Ve dikkat etmem gereken herhangi bi durum veya kronik sıkıntı var mıdır ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar.

• 10.2.1 çıkmış deneyen varsa yeşillendirsin

• Merhaba ipad air 2 için hdmi kablosu arıyorum.
    Cihazımı tvye bağlamak istiyorum ama nasıl? Hdmi dönüştürücülere ve kablolarına baktım ama uygun bir şey bulamadım. Bu konuda bir yol gösterecek var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ragnarokvakti

Beyler iyi günler , biraz rötarlı bir takip olsa da Gold İpad Air 2 aldım sıfır . Klavyeli kılıf düşünüyorum fakat kaliteli güzel bir şey olmalı , kullananlar öneri verebilir mi ? Kendileri ne kullanıyor ? Ve dikkat etmem gereken herhangi bi durum veya kronik sıkıntı var mıdır ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar.

Kılıfım bozuldu benimde kılıf bakıyorum urban armor var ama nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

quote:

Orijinalden alıntı: ragnarokvakti

Beyler iyi günler , biraz rötarlı bir takip olsa da Gold İpad Air 2 aldım sıfır . Klavyeli kılıf düşünüyorum fakat kaliteli güzel bir şey olmalı , kullananlar öneri verebilir mi ? Kendileri ne kullanıyor ? Ve dikkat etmem gereken herhangi bi durum veya kronik sıkıntı var mıdır ? Aydınlatırsanız sevinirim . İyi forumlar.

Kılıfım bozuldu benimde kılıf bakıyorum urban armor var ama nasıl acaba

Hocam beni kılıf arayışım hala geçerli , şöyle klavyeden de vazgeçtim . Doğru düzgün saran , kitap gibi yüzünü kapatabilecek açabilecek kapaklı tarzda bi kılıf arıyorum arada sitelere bakıyorum ama hala doğru düzgün bulamadım.
    Ankara da satan varsa alabilirim . Siz bulursanız haber edin . Urban Armor'a gelecek olursak baktım inceledim siz dediğiniz için güzel fakat biraz dağa taşa sürekli ipad taşıyan birine gider gibi düşünüyorum . Şahsi fikrim 6.2 mm lik inceliğe yazık etmiş oluruz :)

• 10.2 için çıkan jb air2yi kapsıyor mu?

• Merhaba,

Yıllar önce İpad simkartlı kullandığımda Türkiye'de İpad Hotspot , yani İpad'in interneti paylaştırmasına iphone'daki gibi izin verilmiyordu.

1 ) Şu anda İpad Pro 4G almayı düşünüyorum. Bu internet paylaştırma hotspot sorunu hala devam ediyor mu ? Ayrıca wi-fi modem almak istemiyorum.

2 ) Turkcell veya Vodafone üzerinden internet data aboneliği yapıldığında İpad Pro için, eğer hotspot imkanı varsa, aboneliğimdeki datadan harcar değil mi ? ayrıca ücret charge etmemesi lazım..

değerli yorumlarınızı rica ederim. Konu çok acil.

Saygılarımla
  • ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    O zaman şunu alacazhttps://www.amazon.com/gp/product/B00OFLMUG2/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A4IOCQ24NS0YV

• Bence ipad gereksiz.
  • porsheli kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Buyrun ?

Bence gereksiz

• porsheli kullanıcısına yanıt
    bende ipad kullanıyorum not alma , internette gezinme, video izleme, foto video çekme, oyun oynama, kitap okuma, spor uygulamaları gibi uygulamalar kullanmaktan başka hiç bir işime yaramıyor tablet.

İpad gereksiz dediğin gibi televizyon bile gereksiz

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.