Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16gb lar kalkmadan önce 128gb air 2 ne kadardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala ürünler işleniyor yazısı devam ediyor ne ürünmüş arkadaş yaa iki haftadır stoklara giremedi hala ürün

• Şimdi arkadaşlar sizlere bir soru soracağım biraz absürt gelebilir ama benim için önemli bir konu ; büyük bi ihtimal zorlu center apple mağazasından alacağım ilk acılışda bunun şarjı varmıdır yani hemen açıp kullanıp içindekini bitirip mi şarja takmalıyım yoksa direk kutudan çıkarıp direk 7 - 8 saat şarj mı yapmalıyım

• Air 2 tabletimde ios 8.1.3 yuklu
    Ios 10 yuklememi tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk şarj olarak 7-8 saat şarj etmenize gerek yok normal dolunca çıkarmanız yeterli olur. İos 10 a cihazımi geçirmedim 9.4 surumunu kullanıyorum geçmek için 10.1 surumunu bekliyorum çünkü ios 10 surumunde problem var diyorlar. Cihazı alacaksaniz eğitim kampanyası ile almanızı tavsiye ederim apple tr ve lydia bu konuda size yardımcı olacaktır...

• İOS 10.0.2 Güncellemesi de geldi bu tablete daha stabil daha hızlı.. güvenlik güncelleştirmesi 59 mb lık bir güncelleme ile daha iyi oldu ....
  • Air 3 cikarsa hangi ayda cikar, bir tahmininiz var mi?

• oan kullanıcısına yanıt
    Air 3 çıkmayabilir çıkarsa da bir sene sonra çıkar

• Tablette clash of clans oynayan var mı? Bu 10.0.2 güncellemesinden sonra eski akıcılığını kaybetti oyun. Size tavsiyem kullandığınız uygulamalar düzgün çalışıyorsa sakın bu güncelleme işine girmeyin.

• Ben oynuyorum bir sorunda yok

• Yakınlaştırıp uzaklaştırma yaparken eskiden yağ gibi akardı oyun eski haliyle aynı mı sizde

• Ios 10 a geçmeden evvel cihazı kapatsam bile kullanım süreleri görünürdü. Şimdi kapattım mı tam şarja kadar görünmüyor.

Ayarlardaki Pil menüsünün görevini yapan bir uygulama var mı?
  • arkadaşlar yeni ipad aldım ios konusunda biraz acemiyim sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim. ipade instagram ve whatsapp ı jailbreaksiz olarak nasıl yükleyebilirim bilgi verirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar ekranda bariz sarılık (tüm ekranda) var servise versem mi acaba sizde böyle sorun oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Arkadaşlar ekranda bariz sarılık (tüm ekranda) var servise versem mi acaba sizde böyle sorun oldu mu?

nightshift diye bir şey var ondan dolayı olmasın?
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorum onu hatta her gece aktif kullanıyorum kapalı oldugundan eminim ama bilmiyorum bariz sarimtirak bi ekran var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Hocam biliyorum onu hatta her gece aktif kullanıyorum kapalı oldugundan eminim ama bilmiyorum bariz sarimtirak bi ekran var.

öyleyse istanbulda oturuyorsan apple storea götür. büyük ihtimalle değiştirirler.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Izmirde oturuyorum hocam burda yetkili servise görürsem olur mu acaba.

• Beyler bugün 32 gb silver renk siparişi verdim. 2-3 güne tablet elimde olacak inşallah çok heyecanlıyım

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun süper cihaz iyi yapmışsınız.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.