Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablo ile adaptor 200 lira mi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mechengin M kullanıcısına yanıt
    http://www.apple.com/tr/shop/ipad/ipad-accessories/power-cables

burda ücretleri var, teknosa v.b. yerlerde farklı markalarda daha uygun bulabilirsiniz.
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasada kablo olarak iki model var biri MD818ZM ve diğeri de MD819ZM acaba bu ikisi arasındaki fark nedir?

Bir de hepsiburada.com da MD819ZM modelini 16,85 TL satan bir satıcı var acaba orijinalliği sıkıntılı mıdır? Hepsiburada.com kendisi bu ürünü 45 TL ye satıyor.

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-2m-usb-kablo-md819zm-a-p-TELDATAAPPMD819?magaza=Duck%20Teknoloji

Bir de MD818ZM modeli var onu da 35 liraya satıyor hepsiburada.com

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz-p-TELDATAIP5?magaza=Hepsiburada

Ayrıca şöyle paket şeklinde orijinal air 2 şarj aleti diye satan satıcı var 58 TL ama güvenilir mi acaba?

http://www.hepsiburada.com/apple-ipad-air-2-orjinal-sarj-aleti-p-TELSARJPLUS2023030?magaza=Duck%20Teknoloji
  • mechengin M kullanıcısına yanıt
    MD818ZM ve MD819ZM arasındaki fark birisi 1m birisi 2m,

10 - 20 liraya orjinal apple ürünü olacağını sanmıyorum.
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam 1 metre sipariş verdim yeterli olur inşallah bakalım.
  • Merhaba millet
    iPad Air 2 cihazıma klavyeli kılıf almak istiyorum. Fakat logitech in fiyatı yaklaşık 300 lira.
    Air için üretilmiş klavyeli kılıflar 70 liraya kadar inmiş. Acaba Air için olan kılıflardan mı alsam arka kamera şart değil kullanım için, fakat tam oturur mu onu kestiremedim.
    Yorum yazanlar için teşekkürler.

Edit: Hepsiburada sitesinde yorumlarda iPad Air 2 için de uyumlu olduğu yazılmış. Sadece mikrofon kısmını kapatıyormuş. Birazda ince kalıyormuş cihaz. İnceliği arkaya bir sticker yapıştırarak çözen olmuş. Ben de şimdi bir tane sipariş geçtim. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmsoyle -- 29 Ağustos 2016; 9:34:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende ipad air 2 ve ipad mini 4 arasında kalmıştım dediler ki ipad air 2 pil konusunda daha iyi ipad air 2 ye yöneldim bu tableti alacağım kullanımım oyun içn olacak clash of clans oynarım arada bir internette gezinirim youtube falan %100 şarjdan %5 lere %10 lara kadar aralıksız kaç saat Clash of clans açar parlaklık otomatikte olacak ayrıca en merak ettiğim konu aksesuarları kılavyeli kılıfı şarjını etkiler mi? Etkilerse ne kadar etkiler ve bu cihazı kullanırken kırılmaz cam takmaya gerek var mı kılıf kullanmaya gerek var mı bi taşıma çantası alacağım 70 tl ye beğendm bi tane güç adaptörünü ve tapleti koyarım ama kırılmaz cam alıp almamakla alırsam buff un orjinal camına 100 tl verip vermemekle yada 30-50 tl civarında olan kırlmaz camları alıp almamakta kararsız kaldım birde bu cihaz silikon kılıf şart mı kesin gerekli mi kullanan arkadaşlar nasıl kullanıyor dediğim gibi pil konusundaki deneyimlerinizide benimle paylaşırsanız çok sevinirim cevaplarınızı bekliyorum etiketleyerek haberdar ederek cevap atarsanız sevinirim her zaman online olamıyorum bana yazılan yorumu rahat bulurum. Şİmdiden Teşekkürler.
  • EN AZ 6 saat açar. kırılmaz cama gerek yok. n11den 30 küsür liralık smart case/cover al yeter.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam birde bu adaptor ve ipad icin tasima cantasi dusunuyorum siz canta aldiniz mi yoksa normal olarak mi kullaniyorsunz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhodo19

Tesekkur ederim hocam birde bu adaptor ve ipad icin tasima cantasi dusunuyorum siz canta aldiniz mi yoksa normal olarak mi kullaniyorsunz

bence çantaya gerek yok ama o kişiye göre değişen bir ihtiyaç. eğer gerek duyuyorsan 10 inçlik notebooklar için olan çantalar var bakabilirsin.
    kitap gibi elinde taşı gitsin.
  • Merhaba,

Bende vainglory ile 5-6 saat oynuyorum ekran parlaklığını el ile ayarlıyorum otomatikte süre ne kadar olur bilemiyorum.
    10"lik tablet kılıfım var onu da koysam elde çok rahat olmadığı için sırt çantasında taşımak kolay geliyor.
    Tablet, powerbank, adaptör kablo
  • arkadaşlar merhaba. sizce 16 gb air2 alınır mı? yoksa air 32gb mi secilmeli? apple'in 16gb ipadleri sitesinden kaldirmasi kafami karıştırdı. ileride guncelleme vermeme gibi bir durum olur mu ve oyun oynamayan biri icin 16 gb yeterli mi?
    teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

arkadaşlar merhaba. sizce 16 gb air2 alınır mı? yoksa air 32gb mi secilmeli? apple'in 16gb ipadleri sitesinden kaldirmasi kafami karıştırdı. ileride guncelleme vermeme gibi bir durum olur mu ve oyun oynamayan biri icin 16 gb yeterli mi?
    teşekkürler

Rahat yeter hocam güncelleme vermeme gibi bir durum olmaz

• Arkadaşlar bir adet ipad air 2 almaya karar verdim,apple edu dan bakınca 1439 liraya 32gb modeli yazıyor,böyle bir model var mı?sadece 16,64gb var sanıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozinom

Arkadaşlar bir adet ipad air 2 almaya karar verdim,apple edu dan bakınca 1439 liraya 32gb modeli yazıyor,böyle bir model var mı?sadece 16,64gb var sanıyordum.

yeni çıktı hocam iğhone 7 yle birlikte

• Ios 10 indirip kuranlar tecrübelerini paylasirsa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

Arkadaşlar bir adet ipad air 2 almaya karar verdim,apple edu dan bakınca 1439 liraya 32gb modeli yazıyor,böyle bir model var mı?sadece 16,64gb var sanıyordum.

Teşekkür ederim kaliteli bir de smartcase arıyorum önerilere ihtiyacım var ,var mı önerebileceginiz bir model 100liraya kadar verebilirim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

Teşekkür ederim kaliteli bir de smartcase arıyorum önerilere ihtiyacım var ,var mı önerebileceginiz bir model 100liraya kadar verebilirim..

http://www.apple.com/tr/shop/product/MGTT2ZM/A/ipad-air-2-smart-case-gece-mavisi

Gayet güzel hocam renk başka alabilirsin

• Ios 10 u yükledim ve gayet hoş çalışıyor ama günlük hayatınızı nasıl etkiler tartışılır

• logitech keys to go Adlı klavyeyi almayı planlıyorum . 150-200 tl arası önerisi olan varmıdır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.