Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipad air 2 16 gb wifi+sim kart model alıcam 2. el olarak, 6-7 aylık kutusu faturası varmış, çizik vs yokmuş, dikkat etmem gereken birşey var mı başka, ilk kez ios cihaz alıcam pek bilgi sahibi değilim
  • mBenJi kullanıcısına yanıt
    Seri nosunu önceden alarak kontrol edin apple üzerinden;

Cellular olduğu için de IMEI kontrol edin.

Bence en önemli dikkat edilmesi gereken 64'lük mü 16'lık mı olacağı ; sonradan pişmanlık duymayın (ihtiyacınıza göre seçim yaptıysanız sorun yok zaten)

Cihazı alırken bence mutlaka cihazı satan kişinin kimlik fotokopisinin arkalı ölnlü fotokopisinin altında X marka X seri nolu cihazı X alıcısına sattım diye yazıp imzalamasını talep edin satıcıdan.

Satan kişi ile fatura ismi aynı ise fatura arkasına da yazılabilir.

Ben de geçen hafta bir cihaz alacaktım ; satıcı kimliğimi paylaşamam diyerek caydı.
    Cihazın faturası yoktu , satan ile ilandaki isim farklıydı vs...
  • Selam arkadaşlar, son 1 haftadır sahip olduğum IPAD MINI 4 64gb 'ı iade edip sonunda ipad air 2'me kavuştum.

Her ne kadar ipad air'dan sonra daha hafif bir cihaz kullanmak istesemde mini 4 bir çok nedenle beklentilerimi karşılamadı.

IPAD AIR 2 için güzel bir kılıf arıyorum (maks. 150TL)

Eski ipad air'ımı ev içinde bile olsa enterasan biçimde mutfakta düşürüp ekranı çatlatmışlığım var (logitech'in kapaklı güzel bir kılıfını kullanmama rağmen)

O nedenle çevresini saran, sade, cihazı çok büyütmeyen, ekranını da kapayan bir kılıf arıyorum, öneriniz var mıdır?
  • Bende sonunda aranıza katıldım air 2 ile.İlk gün olduğu icin sanırım şarjı hızlı gidiyor gibi geldi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Ben de tablet almayı düşünüyorum yıl başına kadar. İlk başta Samsung düşünüyordum. Sonra bu tableti düşünmeye başladım. Android işletim sisteminin sorunları ile uğraşmak istemiyorum iOS olsun kafam rahat olsun diye düşünmeye başladım. Apple'ın telefonlarındaki başarısını gördük 5S deki işlemci hızı 1.3 ghz olmasına rağmen Snap Dragon 800 den iyi
    Bu tableti kullananlara bir kaç sorum olacak
    -Normal kullanımda ısınıyor mu? Veya ısınma sorunu var mı?
    -Kamerası nasıl(en önemli kısım bu benim için)
    -Şarjı yoğun ve normal kullanımda ne kadar gidiyor?

Cevaplarsanız sevinirim

• Air 2 64GB Gold kullanıcısıyım, Isınma Sorunu yok, tablet incecik ve zarif, kamerası muhteşem, ekran ve çözünürlük zaten harika, şarj süresi gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 31 Ekim 2015; 0:43:43 >
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkür ederim bu tablet tam bana göre o zaman

• -DanceOfEternity- kullanıcısına yanıt
    Wot blitz oynarım genellikle asagı yukarı 10 saat sarjı gidiyor.

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş yanıtınız için teşekkür ederim

• Kongor kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/canta-kilif-aski/ozaki-ocoat-slim-y-ipad-air-2-kilif-ve-standi-beyaz-P63158500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -DanceOfEternity-

Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Ben de tablet almayı düşünüyorum yıl başına kadar. İlk başta Samsung düşünüyordum. Sonra bu tableti düşünmeye başladım. Android işletim sisteminin sorunları ile uğraşmak istemiyorum iOS olsun kafam rahat olsun diye düşünmeye başladım. Apple'ın telefonlarındaki başarısını gördük 5S deki işlemci hızı 1.3 ghz olmasına rağmen Snap Dragon 800 den iyi

Cevaplarsanız sevinirim

Hocam 2 gündür kullanıyorum bende ama çok memnunum büyük rahatlık.Hızlı stabil şarj iyi gidiyor.Tavsiye ederim

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: -DanceOfEternity-

Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Ben de tablet almayı düşünüyorum yıl başına kadar. İlk başta Samsung düşünüyordum. Sonra bu tableti düşünmeye başladım. Android işletim sisteminin sorunları ile uğraşmak istemiyorum iOS olsun kafam rahat olsun diye düşünmeye başladım. Apple'ın telefonlarındaki başarısını gördük 5S deki işlemci hızı 1.3 ghz olmasına rağmen Snap Dragon 800 den iyi

Cevaplarsanız sevinirim

Batarya olarak zaten ipadler mükemmel cihazlar hemen hemen başka hiçbir teknolojik cihazda yakalayamayacağınız pil süreleri veriyorlar, şu anda en iyi tablet tartışmasız air 2. Ben air kullanıyorum çok memnunum tablette Apple'dan şaşmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim

• air 2 ve mini 4 arasında kaldım arkadaşlar. ikisi arasındaki pil performansı farkı ne kadar kullanan deneyimleyen oldu mu ? Almışken air 2 almak istiyorum fakat taşınma kolaylığı ve fiyatından dolayı mini 4ü de düşünmüyor değilim. Çok arada kaldım.
  • Listeye ekleyebilirsin.
    5 Kasımda 128 GB gold rengini alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

air 2 ve mini 4 arasında kaldım arkadaşlar. ikisi arasındaki pil performansı farkı ne kadar kullanan deneyimleyen oldu mu ? Almışken air 2 almak istiyorum fakat taşınma kolaylığı ve fiyatından dolayı mini 4ü de düşünmüyor değilim. Çok arada kaldım.

Air 2 de tasınması cok zor bir cihaz degil hocam.Hafif ve çok ince bir cihaz
  • taşınabilirliğin sınırı air 2 .ipad pro taşınmaz mesela
  • ipad 4 mini ile ipad air 2 arasinda hangisi daha hizli internet icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

air 2 ve mini 4 arasında kaldım arkadaşlar. ikisi arasındaki pil performansı farkı ne kadar kullanan deneyimleyen oldu mu ? Almışken air 2 almak istiyorum fakat taşınma kolaylığı ve fiyatından dolayı mini 4ü de düşünmüyor değilim. Çok arada kaldım.

ipad 2 çok rahat taşınıyor, çok hafif ve çok ince. Ben olsam Ipad Air 2 alırdım
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.