Şimdi Ara

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 değil iPhone X olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
4.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdiden alacak arkadaslara gecmis olsun. su anki telefonumun fiyatindan dile kolay en az 11 kati olacaktir. Ve o telefonun yapipda benim telefonumun yapamadigi henuz birsey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amiral gemi 7s plus olur oda pahali kaçacak

• daha mantıklı, 7s serisi ve 8 tanıtılamsı absürt olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone A olacak yazın bunu. 12 eylül'de hatırlatcam size

• yıl 2017 oldu snap atıp alo demek için iphone a 5000 tl veren var.

biraz akıllı olun paranızı biriktirin yatırıma dönüştürün sonra forumlarda ağlıyosunuz ülke neden gelişmiyor bankalar neden bizi sömürüyo diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 2 Eylül 2017; 21:19:9 >
  • 7S ve 7S Plus eskirmiş adı 8 olursa mantığa gel... Kalınlaşan çerçeveleri ve daha kalın kasasıyla zaten eski çıkacak kazulet gibi öbürünün adı fatoş olsa ne yazar ya.

• dede17 D kullanıcısına yanıt
    Bizim millet kendini satar yine alir merak etmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazıları da kasayla telefonların eskidiğini zannediyor. Zekaya gel. Ana sürümleri geçtim güvenlik güncellemelerini bile almaktan aciz telefonların kasası yeni olsa ne yazar içi eski olduktan sonra? iPhone 6 döneminde çıkan Android telefonlar nerede şimdi? S5, G3, Z2, M8 vs hepsi telefon çöplüklerine çoktan karışmış. S8 de aynı sonu paylaşarak yeni kasasıyla çoktan ölmüş olacak ama ondan 1.5 yıl önce çıkmış olan eski kasalı 6s hâlâ güncel ve yeni kalacak. Muhtemelen de S8, Note 8, G6, V30, XZ, U11 sahibi olanlar üst modellerini almış ve onlara da 4000 lirayı bayılmış olacaklar. 6s sahibi ise 4 yıl önce aldığı telefonu kullanmaya devam edecek. Daha iPhone 7'ye falan gelmedik bak. O zaten daha çıkmamış Note 9'u gömecek.

Ben bu Android telefonları Pamela Anderson'a benzetiyorum. Dış görünümleri çok güzel dikkat çekici ama içi zamanla ölmüş oluyor.

• İnşallah uçuk bir fiyattan girmez de inşallah alırız iphone x

• Plus ve normalin ortası mı olucak? Bende plus büyük diye hiç almadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz hep söyledik ;)

• Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti mk.

Tabikide 8 olmayacak..

• Kripto para alın

• 8 mi olur 9 mu olur bilmem ama iyi para olacağı kesin.

7bin liradan aşağı olmaz Türkiye'de.

• Yavaş gel başlangıç fiyatının o kadar olmasının imkanı yok. Tabi evkur, yahut kontratlı alıcılar için net birşey söyleyemeyeceğim.

Bu arada depolama seçeneklerinin ya 128 256 512 veya sadece 256 512 olacağını düşünüyorum. Düşüncem gayet kararlı. Bunlar dışında 32, 64 GB gibi seçenekleri bekleyenler beklemesin.

Bir konu açmıştım hatırlarsanız. iPhone 8'in çıkmayacağı yönünde. Dediklerimizin hepsi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Neye dayanarak 5499 TL dediniz merak ettim de hocam? Ben de almak istiyorum bu cihazdan ne kadar bütçe ayırmam gerektiğini bileyim en azından. Yurtdışı ne olur yurtiçi ne olur bir tahmininiz var mı?

Tahmin sadece. Dediğim fiyattan daha aşağı olacağını sanmıyorum.
  • Bende 6.000tl civarı bekliyorum. Gerçekten bu fiyatlara da gelirse iPhone benim için ölmüştür. Sonuç olarak fotoğraf çekmek, webde gezinmek, maillere bakmaktan başka en temel amaç olan telefonla konuşmak için bu kadar para vermek bana saçma geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan261

Buna 5 bin kimse vermez.

Değişik bir ön tasarım bekliyorum

Nasıl vermezler geleceği gün belli olsun almak için geceden gidip store un önünde beklemeye başlarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Kral geliyor 5.1 inç 14.3 cm. Benim gibi i7 yi ufak bulup plus modelini büyük bulanlara ilaç gibi gelecek. Tabi fiyatından ötürü almam orası ayrıda bu paraları verecek olsam kesin alırdım :)

Eger full ekran 5.1 cikarsa iphone en buyuk hatayi yapar. Cunki rakibi samsung s8 bile 5.8 inch nerdeyse kucuk geliyor insanlara. Full ekranda 5.1 simdiki 7 bile kucuk olurki bence sizin disinizda kimse almaz. Umarim boyle bir hata yapmazlar

• Resimde ki tasarımsa iğrenç bence.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.