Şimdi Ara

Apple'ın Jason Momoa'lı bilim kurgu dizisi SEE'den ilk fragman paylaşıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
17
Cevap
0
Favori
4.275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple'ın Jason Momoa'lı bilim kurgu dizisi SEE'den ilk fragman paylaşıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3304 Mesaj
    Dijital yayın platformu TV+'ı yakında piyasaya sürmeye hazırlanan Apple, orijinal içeriklerini de yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı. Bugünkü etkinlikte bazı duyurular yapan şirket, yüksek bütçeli bilim kurgu dizisi SEE'nin ilk fragmanını paylaştı.

Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı SEE dizisi uzak bir gelecekte geçiyor. Dizinin dünyası kıyamet sonrası diyebileceğimiz yapıya sahip. Bir virüs nedeniyle neredeyse tüm insanlık yok olmuş. Virüs sonrasında hayatta kalmayı başarabilen insanlar ise görme yeteneklerini tamamıyla kaybetmiş. Görme kabiliyetinin artık efsanevi bir şey olarak kabul edildiği bu ilginç dünyada yüzyıllar sonra bir mucize gerçekleşiyor: Görme yeteneğine sahip iki çocuk doğuyor.

SEE dizisi 1 Kasım'da Apple TV+ ile aynı anda çıkışını gerçekleştirecek. Apple TV+'ın 4,99 dolarlık fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği duyuruldu. Türkiye fiyatının da birazdan açıklanması bekleniyor. 

|
    |

• Yarbay
    7000 Mesaj
    Güzel görünüyor
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1606 Mesaj
    Dizi yapılabilir bir senaryosu var gibi geldi film olması üzdü. Ayrıca bu filmi bilim kurgu olarak tanımlamak ne kadar doğru bilemedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Bilim nerde ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    fragmandan gözüktüğü kadarıyla sinematografi netflix dizilerinden çok daha iyi. amazon dizileri ayarında. apple bütçeden kısmamış anlaşılan. umarım hikaye de kaliteli olur.
    |
    |
  • Yarbay
    3682 Mesaj
    İyi de bebeklerin gördüğünü nasıl anlamışlar kafama takıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamdaki bebeğin yüz okumayı geçemediği anı diyorsan, bebekten dolayı değil o. Sahibinin yüzü olmadığı için izin vermemiştir.
    |
    |
    Kulak Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2940 Mesaj
    Bu dizi diye biliyorum ben

|
    |

Ben de sordum bu soruyu kendime. Sanırım yıllardır görmeyen bebekleri olduğu için göreni ayırt edebilecek yetenekler oluşmuş.
    |
    |
  • Yarbay
    3682 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuuruls

Reklamdaki bebeğin yüz okumayı geçemediği anı diyorsan, bebekten dolayı değil o. Sahibinin yüzü olmadığı için izin vermemiştir.
    Hayır görmek diye bir yetiden bi haberler ya ve de görmüyorlar, doğan bebeklerin gözünün sağlam olduğunu nasıl anlamışlar?

|
    |
  • Yarbay
    3773 Mesaj
    Bence güzel bir dizi eleştirme kısmını yayınlandıktan sonra yapın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj

Bunu dizi baslayinca gorebilirsinde fragmanda gordugum kadariyla cocuklar buyuktu ve bunu buyuduklerinde farketmis olamazlar mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3682 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ozmen81

Bunu dizi baslayinca gorebilirsinde fragmanda gordugum kadariyla cocuklar buyuktu ve bunu buyuduklerinde farketmis olamazlar mi
    Evet doğru olabilir. Neyse arkadaş haklı izleyince eleştirelim.

|
    |
    |
    |
    Bu dizi kacmaz gibi duruyor.
    Apple' in projelerini merak etmiyor degilim.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.