Şimdi Ara

Apple'ın çılgın işlemcisi | Intel'e veda etti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
5.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunculara hitap etmiyor, sunucu tarafına hitap etmiyor, Düşük gelirliye hitap etmiyor. Açık değil kapalı sistem işletim sistemi yaygınlaşamıyor. O zaman ne değiştirecek ? İşlemciyi satmayacak sonuçta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu işlemcinin oyun performansini merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicrea

Oyunculara hitap etmiyor, sunucu tarafına hitap etmiyor, Düşük gelirliye hitap etmiyor. Açık değil kapalı sistem işletim sistemi yaygınlaşamıyor. O zaman ne değiştirecek ? İşlemciyi satmayacak sonuçta

Okuduğum en bilinçsiz, en boş yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak132w

Arkadaslar bi yardimci olun ben cok anlamiyorum bu teknolojiyi ben simdi macpro 16 ‘’ i7 islemci radeon5300 mu alayim yoksa macpro m1 mi hangisi daha ii goruntu ve islemci performansi verir. Tesekurler

Apple'ın dediğine göre M1 daha iyi. Ancak gündelik testlere ve karşılaştırmalara bakmak lazım. Aceleniz yoksa bekleyin. Aceleniz varsa karar size ait.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Tesekur ederim ocak ortasina kadar surem var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Apple'ı çok sevmem ancak bu bir kilometre taşı. Eğer ARM mimarisi yayılırsa, Windows bilgisayarlarda da kullanılırsa x86'nın devri yavaşça bitebilir.

• bu gelişmenin bir gün olması kaçınılmazdı. zaten artık ram değiştireyim ekran kartını güncelleyeyim devri kapandı sayılır. kasalı masaüstü bilgisayar devri bile kapanmak üzere. hatta laptop devri bile geride kaldı insanlar artık mobile/tablete kaydı. hal böyle olunca yüzlerce watt harcayan fanlı, soğutmalı, ağır, hantal sistemler tabiki tarihe karışacak. akılları varsa diğer üreticiler de bu değişime bir an önce ayak uydurur yoksa onlar da tarihe karışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Okuduğum en bilinçsiz, en boş yorum.

Alıntıları Göster

cidden çok cahilsiniz. mesajımı alıntıladığınız için kendimden utanıyorum. inşallah bir daha aynı sayfada olmayız.

• magicrea kullanıcısına yanıt

cahil diyene bakin, sanirsin meslek erbabi...

haa bu arada ben MCSE olarak yaziyorum sizin uzmanliginiz nedir?

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Sizinle boy ölçüşmem mümkün değil kurs sertifikanızla hayatınızda başarılar dilerim.

O “kurs sertifikası” diye aklınca küçümsediğin şey, Google’da arama yapabilme yetinin olduğunu gösterir, bravo 👏🏻 👏🏻👏🏻 Ama senin gibi 3 satır kod yazmayı öğrenip “tasarımcı” olanlara haddini bildirmeğe ziyadesiyle yeter benim bilgim. Bilmeyen arkadaşlara MCSE’ nin ne olduğunu bilgi babında açayım ki buradaki arkadaşlar kimin Bilgisayar’a daha yakın olduğunu anlasın. MCSE=Microsoft Sistem Mühendisi demek ve bu sertifikayı alabilmek için yabancı dilde birkaç sınava girmek zorundasın. O senin güya küçük göstermeye çalıştığın gibi bir şey değil yani. Benim üstümde sadece Bilgisayar Mühendisi var. Yani özetle öyle senin dediğin gibi konunun cahili değilim.

• Beyefendi çöp şeylerle övünmeyi bırakınız kendinizi ispat etmeye çalışmak sizi daha yükseltmeyecektir
  • Çöp mü?   neyse benim bu lafın üzerine bir şey söylememe gerek kalmadı. Bu cevaba ancak gülünür ve geçilir.   

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Seni ciddiye almaya karar verim küçük adam. Mesajımı cümle cümle eleştir. Yanlışı söyle. Gelişelim

hocam boşver... bir sertifika alınca kendini birşey sanan çok adam var böyle..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.