Şimdi Ara

Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler [Güncellendi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
73
Favori
99.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
993 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hata apple de degil hata sende melih kardes
    forumda benim gibi onlarca akil tecrube ustadi insan var, bir konu acip meseleyi citirdayarak birseyler yazsan biz anlayip sana yol yordam gosterirdik karsilik beklemeden.
    tabi yazilim basarini tebrik ediyorum daha baska aciklarda calisarak bulursun simdiden basarilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkemizde kesinlikle bilim ile uğraşan insanlar değer görmüyor ve ellerinden tutulmuyor, destek verilmiyor, sonra diyorlar ki neden bir başka ülkeye kaçtı, kaçar tabi sen ona bir şey vermezsen.

Yerli teknolojimiz yok, daha vida sıkacak matkap dahi üretemiyoruz ki yerli araba yapacakmışız, yahu sen kimi kandırıyorsun, elin gavurunun söküp attığı eski teknolojiyi buraya taşıyıp yerli ve milli araba diye vatandaşa kazık atacaklar.
    Soğanı, patatesi, samanı, eti dışarıdan ithal edeceksin, ülkende yetişen elemana destek vermeyeceksin, yurt dışındaki firmalar kaptığında da, ülkesine hizmet etmiyor diyeceksin ve onun adını vatan haini koyacaksın.
    baktın güzel bir buluş yaptı bir şeyler ortaya çıkardı, bir suikast düzenleyip öldürülmesini sağlayacaksın...
    Yok kardeşim yok maalesef ki ülkemizin durumu içler acısı,
    Bu genç arkadaşımızı bir şekilde değerlendirmesi gereken asıl bizim ülkemiz ama maalesef.

• hocam hata sizde resmen bedava adamlara sunmuşsunuz ben olsam satar parasını da ibizada yerdim cayır cayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler, umarım hakkınızı alırsınız
  • Yazık olmuş 50 bin dolar alacaktın , Bir ev parası.
  • Helal olsun ülkemizde ne beyinler var böyle ama harcanıyor üzülüyorum gerçekten.

• bilgileri çalıp youtuba koysaydın apple uçak bileti bile ayarlardı :D İyi olmanın zararlarını gördün birdaha yapmazsın herhalde ben olsam apple a da bütün tech kanallarına da yüklerdim youtubada bol reklamlı video yükllerdim para gelirdi apple da umrumda olmazdı bugları bitmiyor zaten
  • Bir solukta bitti ya la

• Gerçekten (eğer doğruysa) muazzamsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam tebrik ederim de yanlış yerde gibi geldi. Şimdi burayı siyasi alana çevirecekler diyecektim çevrilmiş bile.
  • Bunu Tailosive Tech isimli YouTube kanalıyla paylaştım. Apple sheep olarak da bilinir kanal. İnşallah bununla ilgili bir video yapar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be
    Senin bu durum sayısal loto oynayıp kuponun parasını yatırmamak gibi birşey.
    Keşke güvendiğin bir dostuna danışsaydın hocam.

• Gördüğünüz üzere arkadaşlar, eğer böyle şeylere rastlarsanız biraz ego tatmini için sırt sıvazlama yerine menfaat elde etmeye çalışın..

Coni'lerin ne kadar lavuk olduğunu aklınızdan çıkartmayın.
  • madem olay kapandı, video linkini ve tüm belgeleri halka açabilirsin.

edit: ilk kaynakta varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper17 -- 9 Şubat 2019; 17:25:26 >
  • Allah Allah. Henüz Apple fanboyları gelip bu olayda sizin nasıl bir şark kurnazı olduğunuzu, potansiyel dolandırıcı ve siber soyguncu olduğunuzu, Apple'ın istese sizi sürüm sürüm süründürebileceğini yazmamış. Tık tık tık. Orda mısınız?
  • bütün videolar kanıtlar mailler hala daha sende..gerisini biliyosun..!
  • Büyük bir fırsatı tepmişsin dostum, şimdi zengin olabilirdin.

Apple'a sisteminde bir açık bulduğunu istediğin kişinin icloud hesabına giriş yapabilecek durumda olduğunu, nasıl giriş yapabildiğini göstermeden bir kaç ünlünün icloud hesabından video atarak para talep etseydin (mesela 10 milyon dolar) kuvvetle muhtemel bu parayı alırdın. Onlar için devede kulak bir rakam bu.
  • Şaka maka apple kapatmadan internete düşse idi hisseler de dramatik bir kayıp olabilirdi diye düşünüyorum
    Elinize sağlık emeğinizin peşini bırakmayın. Bizde destekleriz elimizden geldiği kadar.

• bunu apple bildirene dek mit e bildirsen ülke adına daha kıymetli olurdu. Mevzuu para bile olsa

• Kardeşim her şey iyi güzel de nasıl böyle bir amerörlük yapabilirsin anlamıyorum ki yani apple ın parayı vermek istemeyeceğini, açığının üstünü kapatacağını falan düşünüp hiç tedbir almadın mı?

Böyle durumlarda elinizde kozunuz olsun misal 700 800 tane hesap düşürüp videoya kaydedebilirsin ama bunu apple göndermeyeceksin tabi ki. Son çare olarak diyecektin ki bakın elimde birçok kullanıcınızın mail adresi şifresi var hatta hesap numaraları, fotoğrafları bile var ve tüm bu hesapları bulurken hepsini videolara aldım. Eğer açığınızı kabul etmeyip ödülümü vermezseniz gerçekten açığınızı bulduğumu kanıtlamak için bunları youtube adresinden yayınlayabilirim sonra hesap sahipleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız hatta bunları haber sitelerine de ayrı ayrı gönderebilirim de diyecektin. Apple yayınlanacak videolardan korkup kesinlikle risk almayacaktı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.