Şimdi Ara

APPLE iade saçmalığı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çoğumuz biliyoruz apple satın alınan uygulama veya uygulama içi alımlara çok güzel bir şekilde iade yapıyor. İstisna veya abartılan durumlar hariç.

Uygulama içi satın alım içeren bir oyun oynuyoruz ve bir grubumuz var.

Grupta bir kaç arkadaş düzenli olarak sağlam paket alıp iade ediyor bir tane arkadaş 699₺ olan pakete gerçekleştirdi bunu.

Bu nasıl bir adalettir acaba bilgisi olanlar var mı? Madem böyle bizde yapalım o zaman.

Hayatımda bir kere yaptım bu işlemi oda ProCam satın almıştım hiç beğenmedim 1 saat sonra iade ettim uygulamada bir süre sonra yükle sil derken kayboldu gitti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 20 Şubat 2019; 3:11:35 >

• bunu yapan çok fazla insan var. özellikle oyunlarda yapıyorlar. yol göstermek gibi olmasın ama apple üzerinden değil de bankayı arayıp "ben böyle bir satın alma yapmadım, işlemi iptal edin" falan diye yapanlar da varmış.
  • Günün birinde Apple iade kabul etmiyorum der o hesabın sahibine, merak etmeyin.
    Sizde ona bir bardak su ikram edersiniz, kredi kart ekstresini yatırırken...
  • @defected
    @0ldskool

Haklısınız ama ne bileyim garibime gitti adalet 0 çünkü maalesef. Yapmayı düşünmedim değil ama yemedi açıkçası.
  • Bende 1 sene önce aldığım TeamSpeak3'ü iade edeceğim sunuculara bağlanmıyor :D
  • ee geri gitmiyor mu aldıkları şey ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Uygulama içi satın alma ise yapımcıya kalması lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.