Şimdi Ara

Apple hücresel veri ile indirme limitini arttırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple hücresel veri ile indirme limitini arttırdı

Apple, uygulamalar için hücresel veri ile indirme limitini arttırdı. Artık kullanıcılar hücresel veri bağlantısıyla App Store üzerinden 150 MB büyüklüğe kadar tüm uygulamaları indirebilecekler. Daha önce bu sınır 100 MB olarak belirlenmişti. Yeni kararla birlikte 50 MB yükseltilmiş oldu.

Ayrıca Bkz.Karşınızda dünyanın en büyük elektrikli aracı: e-Dumper
    Bu gelişmeye rağmen Apple'ın uygulama mağazasında hala Wi-Fi bağlantısı gerektiren pek çok oyun ve uygulama mevcut. Şirket indirme limitini en son 2013 yılında 50 MB'tan 100 MB'a yükseltmişti. iOS'un ilk yıllarında ise bu rakam 10 MB seviyesindeydi.

Yurt dışındaki bir çok operatörün müşterilerine sınırsız veri paketi sunması nedeniyle Apple'ın bu limiti tamamen kaldırmasına yönelik yoğun talep var. Bu açıdan bakıldığında kullanıcıların daha büyük uygulamalar indirmelerine izin vermek mantıklı görünüyor. Ancak aynı şeyi ülkemiz için söylemek pek mümkün değil.

• Saçmalığa bak ya adam kendi hattıyla kendi telefonuna indirme yapamıyor hala daha İOS diyip dururlar.

• Yemin ediyorum haberin tarihine baktım yine 10 yıllık hort yapmış birisi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı kendi limit belirlesin androiddeki gibi ne yaparsa yapsın sanane salak saçma işler... Neyse üzülmeyin IOS 20'de bunuda kopyalayıp 40 dakika anlatırlar sunumda...

• Yine bir devrim Yeni bir devrim.. Böyle haberleri görünce telefonu duvara çakasım geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bu çok sıkıntılı ya illa wifi bulmak gerek.

• Yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk.
  • Gerizekalı embesiller sürüsü. Bence Apple'da bir grup kaliteli mühendisler, hak ederek oraya gelmiş insanlar; diğer yarısıysa amca dayı torpiliyle gelmiş boş adamlar. Bir bakıyorsun devrim çıkıyor, bir bakıyorsun böyle aptallıklar, olan özelliği kaldırmalar falan (iOS 11'deki saçmalıklar). Bulabildiğim en mantıklı açıklama bu.
  • Oww devrimmmm aman allahım inanamıyorum!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma bir uygulama. Benim hücresel veri hesabımın çeteresini Apple neden tutuyor, belki benim limitsiz internetim var...
  • 2017 de 150mb nedir lan, 5000 lira veren adam internet paketi mi alamayacak. ios kullanıcıları resmen keriz yerine konuluyor. neyse 20 sene sonra sınırsız yapal apple onu.

• Apple mühendisleri 4 sene emek verip 50 mb artırmışlar. İşlemciden bile uzun süre uğraşmışlar bu özelliğe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Kullanıcı kendi limit belirlesin androiddeki gibi ne yaparsa yapsın sanane salak saçma işler... Neyse üzülmeyin IOS 20'de bunuda kopyalayıp 40 dakika anlatırlar sunumda...

İşte bu.
  • Bizim gibi ezik kotalara sahip ülkelerde iyi bir özellik böyle basıp basıp gazayla kotayı ağlatırdık 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dusunsenize wifi yok iphone x elinizde bir facebook programini indiremiyorsunuz. Saka gibi

• 100mb ile yapılamayan 150mb ile yapılabilecekti zaten.saçmalık

• Ben dün AppStore dan 240 mb lik bir uygulama indirecektim aynı bu uyarıyı verdi 150 üstüne wifi lazım diye bende tamam dedim ama uygulamayı hücresel üstünden indirmeye başladı ve 240 mb yi indirdi. Galiba ios 11 de bir hata var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğruymuş ya la.. Haber içeriği yanlış yazıldı galiba diyodum; "indirmenin sınırı olmaz, olsa olsa uyarı veriyodur" diye. Yorumlara bakınca, meğer harbiden öyleymiş. Bu Apple iyi hoş ama bazen acayip saçmalıyor..

• Apple ve onun devrimci zihniyeti...

• Bunu bilmiyordum. Yani biri bana deseydi ki mobil veri açıkken istediğin kadar büyüklükte oyun, uygulama indiremiyosun diye. Direk şaka yaptığını düşünürdüm. Şaka gibi gerçekten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.