Şimdi Ara

Apple Gider Pusulası / Fişi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
25.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmedi maalesef halâ bekliyorum.. İstanbul olmasına rağmen bu kadar uzun sürüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unique111 U kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben kıdemli danışmanı baya sıkıştırdım ve benim gibi bu durumu yaşayan insanları internette araştırdım dedim. Ortlama 35-45 gün sürüyormuş ve kuryenet’in bana. 7 günde belge getirdiğini hatırlamadığımdan bahsettim (daha önceki kuryenet tecrübelerim). Oda bana İstanbul’un merkezi bir konumundasınız, duruma göre farklı firmalar ile çalışıyoruz falan dedi. Olmadı başka firma ile falan göndeririz gibi şeyler söyledi (en azından gönderme kısmını ben öyle anladım). Zaten araya haftasonuda girdi. İşimiz zor. Ben daha önceden de bu durumu yaşadım ama o zaman bana e-posta ile göndermişlerdi diye hatırlıyorum. Tabii yanlış hatırlamıyorsam. Kargo ile göndermek gereksiz geldi açıkçası. Gerçi o zamanda ortalama 15-20 gün sürmüştü ve yurt dışından kapalı kutu cihaz beklendiği için daha uzun süre telefonsuz kalmıştım.

• Benim bugün 5. Gün oldu, tahminim bir 10 gün daha beklerim.. İstanbulun merkezi olmasına rağmen.. Zorlu bir süreç gerçekten.

Gelirse yazarmısınız ?

• Koray1993 K kullanıcısına yanıt
    Az önce danışmanla görüştüm. Maksimum 7 iş gününde çıkış yapıyor normalde dedi ama cumartesiyide kargolar için yarım gün iş günü sayarsak (Apple’ı da sayıyoruz bu şekilde) 5.5 gün olmuş hâla belge çıkış yapmamış. Süreci hızlandırmak için bir tavsiyeniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Cruiser -- 11 Şubat 2020; 11:13:11 >
  • gizemyldrm G kullanıcısına yanıt
    Cumartesini yarım gün çalışma günü sayarsak kargo ve Apple için 5.5 gün oldu. İstanbuldayım. Hâla yok .

• Lord Cruiser L kullanıcısına yanıt
    Az önce geldi bana gider pusulası

Teşekkürler geri dönüşünüz için. Size kargoya verildi diye danışmanınız bilgi verdi mi ? Bana hâla çıkış yapmamış dedi.

• Benimde 5. günüm ve hala gelen giden bir şey yok ve kargo takip numarası olmadığından kargonun durumunu sorgulayamıyoruz.
  • faseww F kullanıcısına yanıt
    Danışmanınızı arayıp sıkıştırın ve kargo takip numaranızı öğrenin. Ben az önce arayıp danışman değiştirdim. Meğersem bana kargo fiması getirmemiş. Apple nasıl bunlarla anlaşmış anlam veremedim. Zaten bu firmanın bana hiç 7 gün içinde kargo getirdiğini hatırlamıyorum.

Az önce kargomu sorguladım. Bu firma insanı delirtir. 2 gündür sevk yapıyorlar İstanbul içinde 1 kargoyu.

2 farklı danışman ile görüştüm her ikiside takip numarasının olmadığını söyledi. Benim iş bankası kartımıda 23 günde getirememişti bu firma en sonunda şubeden teslim almıştım.
    Kuryenet'ten kendim öğrendim takip numarasını. Yarın teslim edilecek denildi bakalım.
  • iPad ve iPhone değişimi yapmışlardı zamanın da
    Şube adresini nasıl öğrendiniz ? Adres bana vermediler.

Umarım teslim ederler. İstanbul’dayım. 2 gündür şubeye sevk ediyorlarmış postamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Cruiser -- 12 Şubat 2020; 13:36:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Cruiser

Şube adresini nasıl öğrendiniz ? Adres bana vermediler.
    Şube adresini öğrenmedim firmaya mail attım ve evrakın iletilmemesi durumunda değişimin iptali gibi bir durum söz konusu olursa değişim cihazının rayiç bedelini sizden almak için yasal süreci başlatacağım bu maili ihtarname olarak kabul edebilirsiniz dedim. Sonradan gelen kargolara baktılar ismimi yanlış yazdıkları için bulamamışlar. Takip numarasını verdiler ve kargonun yarın adresime teslim edileceğini söylediler.
    Bende kargo firmasını sıkıştırdım yarın teslim edeceğiz dediler.

Umarım sizinde yarın teslim olur
  • Benim gider pusulam geldi doldurup imzalayıp danışmanıma gönderdim. Sanırım bu işlemler içinde en sıkıntılısı gider pusulasının gelmesi. Bundan sonra sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faseww -- 13 Şubat 2020; 13:27:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.