Şimdi Ara

Apple Gider Pusulası / Fişi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
25.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün 6 32 gb bir ust veya 7 gelirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüştükten sonra işlemler başlatılınca 3 günde geliyor mail sonra gider pusulası 5 günde geliyor

• Koray1993 K kullanıcısına yanıt
    Kidemli departman yarin 6 da kesin sonuç vericem dedi

Evet ne yazıyosa o gelir

• Abi bir kidemli departman ben degisim istiycem dedi ben yanlislikla baskasina baglandim olayi anlattim dosyayi o aldi Bana Yarin Saat 6 da arayip kesin bir sonuç söyliycem dedi ? Belkide İrlandaya mail atti yarin sonuclaninca söyleyecek bilemem .
    Ama Bana Attigi mail cok degisik Eskilerinden Degil Mail ilede cevap verebilyon yani ? Cvp Plus +++

Maalesef üst model talep etmişsiniz ama ellerinde hangi ürün var ise onu gönderim yapıyorlar. Evet mailde değişim cihazı olarak ne yazarsa o gelir. Belki GB farkı veya renk farkı olabilir ama 8 plus yazıldıysa o gelir

• Furki1907spr F kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım da 6 idi bana 7 geldi.
    6 stokları bitti çok nadir bulunuyor hatta bulunmuyor bile 6sler için de durum o şekilde görünüyor. 7 gelir büyük ihtimalle size de.
    Görüşme sağlayıp onaylanır ve haber verirler size.

Teknik servisten arıza raporu istediler mi sizden?

• Arkadaşlar merhaba,cihaz değişimi için onay maili 24 Aralık ta geldi.Bana gider pusulası geleceği söylendi.Sizlere sorum şu bu pusula gelmeden arıyorlar mı? İşlerimin yoğunluğundan evde duramıyorum şu sıralar.Aranacaksa benim için gayet iyi olacak o saatte evde olurum.TNT nin arayıp randevu aldığı yazıldı fakat pusulalar için bilgi bulamadım.

• gizemyldrm G kullanıcısına yanıt
    Ben samsuna Zentece yolladim orada görüşme sagladilar ama ne yaptilar bilmiyorum .

• Hayır aramıyorlar apple gizlilik gereği numaranızı paylaşmıyor kuryenetle şöyle yapabilirsiniz. Kuryeneti sürekli arayın ve sorgulama yapın. Eğer geldiyse ertesi gününe size randevu alıyor. 9,6 saatleri arasında teslim ediyorlar.

Servisinizle görüşme sağladılar ise büyük ihtimalle raporu onlar teslim etmiştir ama bildiğim kadarıyla sizden de rapor talep ediyorlar. Danışmanınız aramadı mı henüz ?

• Onarim merkezine yollanmis yine Değişim kodu girdim dedi Danisman Degisim Olurmu 6 Mi verirler yine :(

• Gider pusulasını mail attıktan ne kadar zaman sonra Kargo arayıp cihazı almaya geliyor Çorum’da yaşıyorum 2 gün oldu pusulayı mail atalı hala kargodan haber yok yazarmısınız??

Şu an cihazınız serviste mi yanınızda mi anlamadım ben pek detaylı baştan yazabilir misiniz rica etsem ?

Merhabalar,
    Ben de Çorum’da yaşıyorum değişim sürecim şu şekilde başladı ve devam etti ;
    25 Ekim’de değişim talep edildi
    26 Ekim’de onay maili geldi
    7 Kasım’da gider pusulası geldi (araya 29 Ekim ve hafta sonu girdiği için en çok bunu bekledim)
    8 Kasım’da elimdeki cihazı almak için tnt kargo aradı
    11 Kasım’da cihazım alındı ve 13 Kasım’da teslim edildi Apple’a
    15 Kasım’da yeni cihazım geldi.

Danışmanınız maili görüp onayladığına dair sizi bilgilendirdi mi acaba ? Genelde bir iki gün içerisinde randevu için arıyorlar çünkü. Çok sürmez yarın ararlar pazartesi için randevulaşmak adına.

Telefonum Servisteydi . Kidemli danisman Değişim Kodu Uyguladı . %99 değişim İşlemi Olacak Dedi. Serviste Onarim Merkezine Yolladi . Orada buyuk ihtimalle degisim olacak . Orada Değişim Olursa Bir ust model verirlermi ?

Hayır onarım merkezinde işlem uygulanırsa eğer swap cihaz ile değişim olur. O da üst model olmaz aynı cihaz olur.
    Danışman onayıyla değişim olmuş olsaydı büyük olasılıkla üst model gelirdi.
    Cihazı servisten alıp öyle arasaydınız keşke sadece rapor almak kalırdı.

Bende oyle soyledim Ama 3 kez Servise Gitti 1 kez ekran degisti prösüdür öyle dedi . Danışman Onayiyla Onarim merkezinde Swap İle Degisilecek Bunada Sukur diyelim . Eger Bu swap Cihazda sikinti cikar ise Kapali Kutu İsteği Olur diye Dusnuyorum Ayrica İlginiz İcin Saolun

• Gider pusulası kervanına bende katılmış bulunmaktayım. Cihazım Apple Watch Series 2 Çelik modeli. Daha önceden farklı farklı sorunlardan tamiri olmadığı 7 defa değişimi yapıldı. Önce ki hafta cuma günü Apple desteği aradığımda belirttiğim sorunu söyledim sadece. Şansıma da kıdemli departman çıktı. Uzaktan bağlanıp test raporu aldı ve sorunu gördü. Bana servise bırakmamı ve onarım/değişim istemeyeceğimi söyleyin dedi. Bende şaşırdım tabi. Nedenini sorduğumda kapalı kutu ile değişim yapabileceklerini, ancak çelik model stoklarda olmadığı için Series 5 Sport model ile değişim yapacaklarını söylediler. Christmas olduğu için 1 ay sürer sanırım değişim işlemi.
    Evet aynen bu swap cihazda da problem yaşarsanız direkt olarak değişim olur. Benim 1 cihaz değişimi, 2 arıza, 3. Arızada değişim onayı çıktı. Şansıma servis hemen rapor hazırlayıp verdi.
    Rica ederim ne demek hayırlı olsun :)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.