Şimdi Ara

>>Apple Fan Kulüp ™ '' (315 Kişi) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
11
Favori
25.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 441
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 164
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 16 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VioLee (164 mesaj) YoğunBelKası (24 mesaj) XanthiN (15 mesaj) Thursy (12 mesaj) teknoforum-bs (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (191 mesaj) Mobil (124 mesaj) Tablet (69 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> >>Apple Fan Kulüp ™ '' (315 Kişi) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1114 Mesaj
    Ekle benide hocam

iphone 4 16 gb beyaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    ekleyin benide imzada mevcut

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Son Güncelleme Tamam
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: subhuman

benide ekler misiniz,

macbook pro 13"
    iphone 4s 16gb beyaz
    ipad 2 32gb + 3g beyaz
    ipod shuffle 4.gen.
    apple tv

teşekkürler...

Eklendiniz Hocam

teşekkürler, eline sağlık...
    |
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    İphone 4S 16 gb -- The new ipad 16 gb Wifi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    iPhone 3GS -iPod Nano 2G -iPod shuffle 2G..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    817 Mesaj
    Beni de ekleyin.
    iPhone 4s beyaz 16gb
    |
    |
    62 Kişi Olduk Yola Devam Ama Birazda Paylaşım Bekliyoruz Değerli Fan Club Üyelerimizden
    |
    |
  • Yüzbaşı
    817 Mesaj
    Merhabalar.
    Aslında daha öncede konu açıp sordum ama tam neticeye ulaşmadı. Kimse bu güne kadar sorunun farkına varmadı sanırım. Sorun; iPhone 4s in üst kısmını elimizle sardığımızda ya da sol kısımda bulunan siyah çizginin üstünü kapatacak şekilde belirli bir süre tutunca, wireless çekme gücü düşüyor, bazen tamamen wireless çekemiyor ve kapanıyor, bazen de bağlı olan modemden internet almaya devam ediyor ama çevredeki bütün ağlar tek tek yok oluyor. Bunu 2 arkadaşımda daha denedim ve aynı sorun onlarda da var. Bazen mesaj yazarken ya da oyun oynarken telefonu tutuş pozisyonundan dolayı wireless gidiyor. Açtığım konuda kimse aynı sorun bende de var demedi. Ama düşünüyorum da 3 telefonda da böyle bir şey olma şansı düşük. Sizde durum nasıl acaba, bir dener misiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: İug

Merhabalar.
    Aslında daha öncede konu açıp sordum ama tam neticeye ulaşmadı. Kimse bu güne kadar sorunun farkına varmadı sanırım. Sorun; iPhone 4s in üst kısmını elimizle sardığımızda ya da sol kısımda bulunan siyah çizginin üstünü kapatacak şekilde belirli bir süre tutunca, wireless çekme gücü düşüyor, bazen tamamen wireless çekemiyor ve kapanıyor, bazen de bağlı olan modemden internet almaya devam ediyor ama çevredeki bütün ağlar tek tek yok oluyor. Bunu 2 arkadaşımda daha denedim ve aynı sorun onlarda da var. Bazen mesaj yazarken ya da oyun oynarken telefonu tutuş pozisyonundan dolayı wireless gidiyor. Açtığım konuda kimse aynı sorun bende de var demedi. Ama düşünüyorum da 3 telefonda da böyle bir şey olma şansı düşük. Sizde durum nasıl acaba, bir dener misiniz?

o siyah şeriti koymanın mantıgı zaten ordan tutmayın anlamında koyulmus bumper kullanınca bu problem çok fazla olmuyordu iphone 4'lerde hatta apple yurtdışında herkese ücretsiz bumper dağıtmıştı iphone 4s üst kısımdaki çizgide wifi bulunuyor sağ kısmındada grafik işlemcisi bulunuyor güçlü oyunları oynadıgında direk sağ üstten ısınma başlıyor bu bir sorun değil zaten apple belirttiği noktalarda çekim gücü kaybetçeğini açıklamıştı

• Yüzbaşı
    895 Mesaj
    quote:

Forumda Gördüğüm Kadarıyla Apple Fan Club Faliyetini Yitirmiş Durumda.Bende Yeni Fan Club Açayım Dedim O Kadar Android Fan Clubları Var Bizim Hedefimiz Daha Çok Üye Olmalı

İmzamız

[center][image]https://store.donanimhaber.com/6e/80/35/6e803561278e88b76a2c4464a2d1a821.png[/image][/center] 
    [center][b][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_62259022/tm.htm][color=#CC6600]DH Apple Fan Club[/color][/link][/size][/b][/center]

Kullanıcısı Oldugunuz Apple Ürününü Söylemeniz Yeterli..Yukarıdaki Kodu İmzanıza Yapıştırmanız Yeterli Olucaktır

iPhone veya Diğer Apple Ürünleri Hakkında Sormak İstediğiniz Sorularınızı Yanıtlamaya Çalışacağım

iPhone DH Kullanıcı Listesi

1- VioLee - - - - - - - - - iPhone 4s 16 Gb + iPhone 3GS 8 Gb + İpad 2 Wifi + 3G
    2- Alper5398 - - - - - - - - New İPad 32gb+4g Siyah
    3- Yogunbelkası - - - - - - New ipad 64gb wifi + 4g
    4- Ribonucleic Acid - - - - -iPhone 4s 16GB + iPad 2 16GB wifi
    5- muhammet_89 - - - - - İphone 4 16 GB (iPhone 5 Beklemekte:)
    6- sierratr1 - - - - - - - - - -İpad 2 32gb 3g+iPhone 4+iPhone 4s+Apple TV
    7- XanthiN - - - - - - - - - -New iPad 64GB + 4G - Siyah
    8- ozanerkan - - - - - - - - İphone 4 8GB Beyaz
    9- SANALKAPTAN - - - - -Macbook13''+iPhone 4s 16Gb+iPhone 4s 32Gb+iPad 2 64Gb 3G+iPad 64Gb 4G
    10- mkykal - - - - - - - - - -New iPad 16 Gb + 4G
    11- Saydam - - - - - - - - - -New İpad 32gb 4g Siyah + İphone 4s 32gb Siyah
    12- TheTeknolojist - - - - - -iPad 16 Gb Black + iPhone 4s 16 Gb Siyah
    13- paper59 - - - - - - - - - -iPhone 3G 8 Gb+Heyecanla iPhone 5'i Beklemekte
    14- 07JoKeR06 - - - - - - - -iPhone 4s 32 GB Beyaz
    15- yahooo58 - - - - - - - - -iPhone 4 16GB Siyah
    16- hook1903 - - - - - - - - -Macbook 13"+İpad 2 16 GB+iPhone 4s 16 GB+iPhone 3gs 16 GB
    17- AzRock- - - - - - - - - -iPhone 4S 16 GB Beyaz+iPod Touch 4 8 GB Siyah
    18- Ben Gerçek Değilim- - - iPhone 4 16 GB Siyah + iPod Nano 5. nesil 8GB Gri
    19- supersprint- - - - - - - - iPhone 4s 16 GB Siyah
    20- xErr0Rx - - - - - - - - - iPhone 4 16 Gb
    21- zarzana123 - - - - - - - - iPhone 4s 16 GB Siyah
    22- mszehir- - - - - - - - - - -iPhone 4s-16(beyaz) + New ipad 32+4g beyaz + Mac Air 11.6 BordoMavi
    23- Hakansant- - - - - - - - - New iPad 64 gb 4g+iPhone 4 16 gb+iPad 2 16 gb 3g
    24- pinwheel- - - - - - - - - - iPhone 4S 16GB+iPad 2 32GB+Macbook Air 11.6
    25- Leopard10- - - - - - - - - iPod Touch 4g+MacBook air 2011 11 inch
    26- NedenAllahım - - - - - - -iPad 1 64 gb wifi+3g + iPod Touch 2g ve 4g + iPhone 4 16 gb
    27- deagle100- - - - - - - - - iPhone 4S 16GB(Siyah İnci)+The New iPad(3)+16GB Wi-Fi Siyah
    28- KontG - - - - - - - - - - - -iPhone 4 32 GB Siyah+iPad 2 32 GB Beyaz+iPod Touch 3G 8 GB+iPod Touch1G 32 GB
    29- aNTİWİRUS- - - -- - - - - İphone 4 16gb Siyah ios 5.1.1 JB
    30- :mert61: - - - - - - - - - -iPhone 4 8GB + iPhone 4 16 GB
    31- sk8ata - - - - - - - - - - - -iPhone 4 16 Gb+iPad1 16 gb wi-fi
    32- hknfb1907 - - - - - - - - -iPhone 4s 32GB+iPad2 64GB 3G+wifi
    34- Mahs3R - - - - - - - - - - -New İpad + iPhone 4 16 GB + Buzdolabında Isırılmış Elma
    35- Emirkhan09 - - - - - - - - - The New iPad wifi + 4G 32 GB + iPhone 4S 32 GB JailBroken
    36- Kaan™- - - - - - - - -- - - -Apple iPhone 4 16GB + Apple iPod touch 8GB + Apple iPad 2 WiFi 16GB + Apple MacBook Pro 13''
    37- asdol - - - - - - - - - - - - - Apple iPod touch 4G 8GB +Apple iPhone 4S 64GB + iPad 16GB Wifi+3G
    38- cagdastyana- - - - - - - - - iPhone 4s + Mac Mini + iPod Nano 6G
    39- firstclass34 - - - - - - - - - -iPad 2 32 GB WiFi+3G
    40- ShaG - - - - - - - - - - - - - iPad 2 Wifi 16gb Beyaz
    41- RS7N - - - - - - - - - - - - -iPhone 4S 16GB + iPad 1 64GB 3G+WiFi
    42- emre the king - - - - - - - - iPhone 4 32 gb
    43- atlantıc - - - - - - - - - - - - iPad ve iPhone(Bilgilerini Vermedi :))
    44- leventg - - - - - - - - - - - - MacBook Pro 13" + MacBook Air 11.6" + iPod Touch 3g 32gb + iPhone 4 + iPad
    45- cacaNEFES - - - - - - - - - iPhone 4S 16 GB +New iPad 16 GB +iPod Touch 4G 64 GB
    46- pocemonmutlu - - - - - - - MacBook Pro 13"+iPhone 4S 16gb Siyah+AppleTv 3G+New iPad 64gb Wi-Fi+3G
    47- StereoLove - - - -- - - - - - İPhone 4 16 GB
    48- iea96 - - - - - - - - - - - - - -Apple iPad 2 Wi-Fi Beyaz+iPhone 5 Bekliyor..
    49- soulmate - - - - - - - - - - -MacBook Pro 17''+iPhone 4 16gb+iPad 3 32gb+Apple TV 3+iPod Nano 6G+iPod Shuffle 2G
    50- ozngns - - - - - - - - - - - - iPhone 4S 16 Gb Siyah
    51- seal05 - - - - - - - - - - - - - -iPhone 3GS 16GB + iPad 2 Wifi 3G+iPod Touch 3. Nesil 8 GB
    52- masterdr3am - - - - - - - - iPhone 4 16GB
    53- FataIErroR - - - - - - - - - iPhone 4 32 GB
    54- farukdanis - - - - - - - - - - - iPhone 4S 16 GB Beyaz + iPhone 4 16 GB Beyaz
    55- bird-hunter - - - - - - - - - - iPhone 4, iPhone 3Gs, The New iPad
    56- subhuman - - - - - - - - - - - Macbook Pro 13"+iPhone 4s 16gb beyaz+iPad 2 32GB+3G Beyaz+Apple Tv+iPod Shuffle 4G
    57- otmotvmhndsi - - - - - - - -Macbook Pro Late2011 13"+iPhone 4S 16GB Siyah+iPhone 3GS 8GB Siyah
    58- S10ERM - - - - - - - - - - - - -iPhone 4 16 GB Beyaz
    59- brscnzr - - - - - - - - - - - - -iPhone4S Siyah 16GB iOS 5.1
    60- cenkmy - - - - - - - - - - - - - iPhone 4S 16 GB+New iPad 16GB Wifi
    61- gitarist_ipod - - - - - - - - - - iPhone 3GS+iPod Nano 2G+iPod shuffle 2G
    62- İug - - - - - - - - - - - - - - - - iPhone 4S 16GB Beyaz

babacııgım ben 43 deyım kusura bakma heyecandan iphone 4s siyat ipad2 wifi +3g beyaz
    |
    |

• Yüzbaşı
    817 Mesaj
    quote:

quote:

Merhabalar.

o siyah şeriti koymanın mantıgı zaten ordan tutmayın anlamında koyulmus bumper kullanınca bu problem çok fazla olmuyordu iphone 4'lerde hatta apple yurtdışında herkese ücretsiz bumper dağıtmıştı iphone 4s üst kısımdaki çizgide wifi bulunuyor sağ kısmındada grafik işlemcisi bulunuyor güçlü oyunları oynadıgında direk sağ üstten ısınma başlıyor bu bir sorun değil zaten apple belirttiği noktalarda çekim gücü kaybetçeğini açıklamıştı

Bu konuyu bilmiyordum, cevabınız için teşekkür ederim. Açtığım konuda kimsenin bunu söylemeyip, ağ ayarlarını sıfırla demesi komik.

quote:

quote:

quote:

Merhabalar.

Bu konuyu bilmiyordum, cevabınız için teşekkür ederim. Açtığım konuda kimsenin bunu söylemeyip, ağ ayarlarını sıfırla demesi komik.

iPhone 4 modelinde anten kenar çerçevenin altındaki 3 parçadan oluşuyordu ve gorilla tutuşu (gorilla grip) denilen pozisyonda telefonun çekmeme sorunu ortaya çıkıyordu. 4S modelinde anten 4 parçaya çıkartıldı ve bu sorun giderildi. Antenin 4 parçaya çıkartılmasının dış kasaya yansıması ise bu kenar çevreye eklenen 4. Siyah çentik oldu.

Alttaki Siyah Şeritlerde Problem Olmuyor Genelde Ama Üstteki 2 Çizgiyi Tut Biraz Şebekenin Düştüğünü Yada Wifi Şebekesinin Düştüğünü Görürsünüz..

Ağ Ayarlarını Sıfırlamı Dediler Sana

• Yüzbaşı
    817 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar.

iPhone 4 modelinde anten kenar çerçevenin altındaki 3 parçadan oluşuyordu ve gorilla tutuşu (gorilla grip) denilen pozisyonda telefonun çekmeme sorunu ortaya çıkıyordu. 4S modelinde anten 4 parçaya çıkartıldı ve bu sorun giderildi. Antenin 4 parçaya çıkartılmasının dış kasaya yansıması ise bu kenar çevreye eklenen 4. Siyah çentik oldu.

Alttaki Siyah Şeritlerde Problem Olmuyor Genelde Ama Üstteki 2 Çizgiyi Tut Biraz Şebekenin Düştüğünü Yada Wifi Şebekesinin Düştüğünü Görürsünüz..

Ağ Ayarlarını Sıfırlamı Dediler Sana

Evet. İşin komiği, ben wireless şifresini bir yere kaydetmeden, direk telefona yazmıştım. Neyse ayarları sıfırladım, şifre gitti, nete giremiyorum. 2 gün boyunca yavaş 3g ile takılmak zorunda kalmıştım.
    |
    |

Herkes Birşey Söylüyor Ama Benim Verdiğim Bilgi Net Kesin Bilgidir
  • Yüzbaşı
    817 Mesaj
    quote:

Herkes Birşey Söylüyor Ama Benim Verdiğim Bilgi Net Kesin Bilgidir

Aynen Tekrar teşekkürler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    iPod Touch 4G beyaz ile alırmısınız ?
    Yakında 4S olacak
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    İphone 4 16 GB
    İpod Touch 4g 32 GB
    eklersin benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Eien -- 22 Haziran 2012; 15:57:23 >
    |
    |
    64 Kişiyiz Güncel Liste
    |
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Yeni ipad 16 gb wifi , iphone 4S 16 gb , ipod nano 8 gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.