Şimdi Ara

Apple Edu Shop Eğitim İndirimleri / Official Apple Store

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
5.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Edu Shop Eğitim İndirimleri / Official Apple Store

Merhaba arkadaşlar Apple Öğrencilere ve öğretmenlere uygun fiyatlı iPad, Macbook ve Aksesuarlar sunmakta. Nasıl alınacağını elimden geldiğince sizlere anlatmaya çalışacağım

Öncelikle Apple Education Shop'a buradan giriş yapıyoruz.
    Aşağıda indirimli alabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. Anladığım kadarı ile sadece Tablet, Macbook, iMac, Monitörler ve aksesuarlarda indirim sağlıyor.
    Örnek vermek gerekirse iPad 10.2 7.nesil 2499 ile satılırken 2399,05 TL ye satın alma imkanı sunmakta.
    Alışverişinizi misafir olarak yada apple hesabınız ile tamamladıktan sonra öğrenci kimliğinizi, öğretmen kimliğinizi veya da öğrenci belgenizi ( e devletten alabilirsiniz ) aos_proof_of_education@apple.com adresine konu kısmına W ile başlayan sipariş numaranızı yazarak siparişten sonraki 48 saat içerisinde göndermeniz gerekmektedir. ( Apple online destek ile yaptığım görüşmede bu şekilde yapmamız gerektiğini belirttiler)
    Örnek iPad fiyatlandırmasını ( 25.05.2020 saat 17.20 ile geçerli) aşağıya bırakıyorum

Apple Edu Shop Eğitim İndirimleri / Official Apple Store
    İşte bu kadar. Sizlere yardımcı olabildi isem ne mutlu.

Edit: Apple Pencil 1.nesil fiyatıhttps://www.apple.com/tr-edu/shop/product/MK0C2TU/A/apple-pencil-1-nesil?fnode=1a90222a35029b92e9ad2fb7f58d40dbe40c1b917e49cc26e2947e30fd8e36380383b8953cd71a5ef6a7ca04d1653d4ec3de101655f914c58f7f1fcdb5a59537074e5ef8f0b427dd9ca5c0cf4cb1101cc2135c2c2c6c3779686671c8734cc7fd30f53ee855bc33971e5e121eb0a2de7e
    629 TL olarak bence uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 25 Mayıs 2020; 19:28:34 >

• Ulan bende yeni bir şey var zannettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Ulan bende yeni bir şey var zannettim.
    yaranamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Ulan bende yeni bir şey var zannettim.
    Mini tekrardan 2600-2700 bandına düşse keşke

• 2499 ile satılırken 2399,05 TL
    kısmından sonrasını okuyamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okulların açılma dönemlerinde ve yarı yıl aralarında fiyat indirimlerinin yanı sıra Beat kulaklık gibi hediyeler oluyor.
    Geçtiğimiz yıl Macbook pro eğitim indirimiyle alıp verilen Beat kulaklığı 1400 TLye satmıştım.
  • Konunun kendisinden daha yararlı oldu bu 👍

• Dünyanın en gereksiz konusu. Herhangi bir belge falan göndermeye de gerek yok bu arada. İpad ve kalem aldım eğitim indirimi ile ve belge falan göndermedim.

• mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    Bu işlemleri bilmeyen insanlar var . Herkes her şeyi bilmiyor . Göre göre öğreniyorlar . Siz de alışveriş yaptığınıza göre edu dan demek ki gerekli
    Ayrıca belge gönderim konusunda da apple destek bana öyle belirttiği için bende o şekilde bilgilendirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 25 Mayıs 2020; 19:29:32 >
  • Sıfırı şuan 1280'e varken o zaman iyi fiyata satımışsın...
  • Bu seneki kulaklik hediyesi ne zaman baslar acaba ipad alicam ama bekliyorum bari kulakligi da alirim diye

• Kaç kere alışveriş yaptık kimlik falan istemediler.

• Fenool kullanıcısına yanıt
    Eylül Ekim gibi olur yine muhtemelen . Ama o zamana kadar dolar kuru güncelleme yapılma ihtimali var , yanlışsam düzeltin şu anki ürünlerin dolar kuru 5.8 gibi bir dolar kuru iken güncellenmiş hali . O yüzden onu beklerken fiyatlarin da artması muhtemel .

• iphone da yok mu öğrenci indirimi?
  • rryzen kullanıcısına yanıt
    ipad 7lerde euro kuru düşük diğer ipadlerde euro kuru ise 7,3 alındı.Beats kampanyası ise temmuzun 2.haftası başlar son iki yıldır öyle.
    iPad air ve prolara kulaklık verilir gibi duruyor ipad 7ye vermezler gibi.

• İpad 7 pt de 2299 stok eridi , anlamadığım bir şey trendyol vs neden normal Apple fiyatından çok çok daha yüksek fiyatlar yazılıyor ve anlamadığım bir şekilde satılıyor . Suan Apple eğitimde en ucuz fiyat stokta olan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 26 Mayıs 2020; 14:5:38 >
  • BigBen11 kullanıcısına yanıt
    iPad 7 de ki dolar kurunun 7.3 olduğu bilgisine nerden ulaştınız acaba kaynak var mı ?

Ayrıca arkadaş haklı ucuz iPad de kulaklık olacgaini sanmam hatta Air de bile bu kampanyayı sunmayabilirler , pro lar da muhtemel . Tarihe de şimdi baktım arkadaş haklı temmuz ortası gibi başlamis önce ki yıllarda kampanya

• rryzen kullanıcısına yanıt
    almanya fiyatlarına bakarsanız ve zam gediği tarihteki euro kuruna bakarsanız çıkıyor üç aşağı beş yukarı. Mart ayında zam aldı ipadler o zaman euro kuru 7 civarıydı.
    ipad 7 zam almadı ve cihaz tanıtıldığında euro 6,3 civarıydı ordan hesaplayın 300,500 zam alırsa o cihaz alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBen11 -- 26 Mayıs 2020; 14:18:16 >
    Şimdi biraz baktım 30 Eylül de satışa sunulmuş iPad 7 ve o zaman belirlenen fiyat 2499 TL .
    30 Eylül de dolar 5.67 civarında imiş .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.