Şimdi Ara

Apple duyurdu: iOS 15 ne zaman çıkacak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
8.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stabil pil sağlığı açısından 13.4 sürümde sabitledim telefonu şarjından halen memnunum(XR)

2 yıl 2 ay geçti %96 pil sağlığı . Gerekli testleri iyice inceledikten sonra telefonunuzu güncelleyin. Tema değişecek icon değişecek diye değil. Benim cihazımın kullanımını kısıtlayacak şeyi neden deneyeyim?

• kuasudba kullanıcısına yanıt
    Yazılım olarak
    iPhone 3gs > s10

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

Hocam emin misiniz? Ben geçen seneye kadar Galaxy Note5 kullanıyordum. Android 7 olmasına rağmen Google Play'de çalışmayan hiçbir uygulama yoktu ve ek olarak güvenli olduğu için güvenlik güncellmesine de gerek yoktu. Knox yazılımı var üstünde. Diğer Android cihazlar gibi değil güvenlik konusunda. Sizin dediğiniz Apple'da var. Birçok uygulama minimum iOS 10 sürümü istiyor. Android tarafında işe yarar birçok uygulama Android 5 sürümünde bile çalışıyor. Karıştırdınız galiba.

Ek olarak Apple'da çok fazla güvenlik açığı var. Daha bugün acil koduyla 14.8 yayınladı çok büyük bir açığı kapatmak için. 

Apple'da çok fazla güvenlik açığı mı var? Arkadaşım laf olsun diye mi konuşuyorsunuz? Utanmasanız en güvenli telefonlar Android diyeceksiniz.

Android 5'de çalışması doğru bir şey değilki. Bunun da neden böyle olduğunu araştırmana bırakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dugers

Babam geçen aya kadar s6 edge kullanıyordu. Ekranı kırıldığı ve edge amoled olduğu için ekran maliyeti çok fazla oluyor. Bu yüzden yeni telefon aldık.

Android 7'yi geçtim android 5 bile uygulama vs. kısıtı yok. Ayrıca s6 edge'de kasma donma vs. yoktu. Hatta ve hatta şuan 4-5 kameralı orta segment telefonlardan çok çok daha iyi fotoğraf çekiyordu.

Apple da içi boş güncellemeler bittiğinde telefon sadece alo yapmaya yarıyor. Uygulama desteği yerle bir oluyor. Android'in eksisi ise markaların güvenlik güncellemesi vermemesidir.

Biriniz de IOS kullanmış olsa keşke.

• anilcankozkn09 A kullanıcısına yanıt

işte bunu anlamıyorlar.

• Yorumları okudum da siz kafayı yemişsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dugers

Babam geçen aya kadar s6 edge kullanıyordu. Ekranı kırıldığı ve edge amoled olduğu için ekran maliyeti çok fazla oluyor. Bu yüzden yeni telefon aldık.

Android 7'yi geçtim android 5 bile uygulama vs. kısıtı yok. Ayrıca s6 edge'de kasma donma vs. yoktu. Hatta ve hatta şuan 4-5 kameralı orta segment telefonlardan çok çok daha iyi fotoğraf çekiyordu.

Apple da içi boş güncellemeler bittiğinde telefon sadece alo yapmaya yarıyor. Uygulama desteği yerle bir oluyor. Android'in eksisi ise markaların güvenlik güncellemesi vermemesidir.
    Biraz bilinçli yorum yapalım. İphone’un uygulama desteğini kaldırana kadar geçmesi süre en az 8 sene. 8 senede de telefonunu yenileyemiyorsan bir zahmet iphone kullanma. Ayriyetten iphone’da 6 sene güncelleme alsan 6.senenin sonunda halen yağ gibi akar, örneğin şuan kullandığım telefon 7 plus ve tam 5 senelik. İlk aldığım günden daha hızlı.

Bu kaliteli deneyimi samsunglarda hele androidde yaşayamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2019 da iphone a geçiş sebebim. İphone 6s in halen daha güncellenmesi. Samsung s6. Edge cihazımın 2018 de biten güncelleme desteği. Android kendinden soğuttu.

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Tamam boş olabilir ama çoğu uygulama face whatsapp vb. Yeni iOS istiyor sadece bunun için bile yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: khrmndgn

6s ile devamke. gittiği bittiyere yere kadar. 18 bin lira bir telefona verirsem ben onu kullanmam. kutusu ile birlikte baş ucuma koyarım.

Valla bende öyle hocam 6S Plus aldım yıllar önce bir tane bile çiziği yok. Yağ gibi akıyor telefon ne gerek var bir ton para vermeye o kadar.

• adamlar hayatlarında ios cihaz kullanmadıkları için kasmanın ne demek olduğunu bilmiyolar ben de yıllarca android kullandım telefon kasmıyor sanıyordum iphone'a geçtim meğerse yıllarca eşşeğe binmişiz telefon yağ gibi akıyor

• Dandroid fanları kudurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siteamsorunsali -- 16 Eylül 2021; 13:28:33 >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt

Güncelleme gelmesi şu yüzden iyi

6s 2016 da çıkmış bir telefon , iOS 15 i de alıp güncelleme kesilse bile uygulamaların “en az iOS 16 gerekmektedir” diye uyarı vermesine daha en az 4-5 sene var , kısacası cihazın kullanılabilirliği artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilcankozkn09

6s nasıl çaılışıyorsa s6 da o şekilde mi çalışıyor? 6s şu an çatır çatır donmadan kasmadan çalışıyor (annemin telefonu). Kız kardeşimde s9 var, stabil bir kullanım sağlamıyor. Özellikle güncel uygulamalarda :D s9 bile böyleyse s6 nasıl 6s ile aynı şekilde çalışıyor?

Hocam yapmayın allah aşkına. Anne baba telefonu olarak Galaxy S2 bile iş görüyor zaten. Arkadaşımda 7 plus var kasım kasım kasıyor çoğu zaman. Whatsappta arka arkaya mesajların geldiği bir gruptan bildirimler yağarken instagramda gezemiyorsunuz örneğin. Tabii ki o zamanın telefonu Galaxy S7 daha iyidir veya aynı şekilde iş görüyor demiyorum ama şu zamanda 6, 6S, 7 gibi cihazlar kullanılası cihazlar değiller. Sözde güncelleme almaları da bir işe yaramıyor zaten, Apple yeni donanım gerektiriyor alakasız özellikler için bile. Sürüm numarası artıp cihaz yavaşlıyor sadece. Hatta iphone 8 bile uygulamalarda yavaştan donmaya kasmaya başlamış safaride takılırken donmuyor ama instagram, whatsapp, twitter gezerken rahatsız edici donmalar mevcut.

S9 da bahsettiğiniz kadar kötü durumda olamaz, arkadaşım Note 8 kullanıyor gayet iş görür durumda. Yaşımız genç her gün saatlerce sosyal medya kullanan insanlarız memnun olmasa rahatça gider yenisini alır adam. Tabii ki öyle süper akıcı değil ama hayal ettiğiniz gibi kasıntıdan ölmüyor alet. Ben S10+ kullanıyorum ve hala memnunum cihazdan. Daha kasıp takıldığını görmedim. Isınma problemi var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 16 Eylül 2021; 15:37:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: antonio_06

Yazılım olarak
    iPhone 3gs > s10
    Apple duyurdu: iOS 15 ne zaman çıkacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde kasıyor ya elimde suan 6s plus 7 plus ve 11 var 11 i konu dısı bırakıyorum diğerlerini ilk cıktıklarında aldım güncellemeleri yapıyorum sürekli kasma gibi şeyler hiç yaşamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç gün içinde amerika seyahatim olacak. İsteyene getirebilirim.

Özel mesaj lütfen.

Teşekkkürler.

• qlidqyi Q kullanıcısına yanıt

İşte android de bu sıkıntı yok. Appleda bu sıkıntı dediğiniz gibi ama adım gibi eminim imzalar açılsa 2-3 sene önce pil skandalından sonra olduğu gibi birçok kişi yine eski sürüme döner.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.