Şimdi Ara

Apple'dan sürpriz indirim: HomePod'un fiyatı 299 dolara düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple sonunda HomePod'un fiyatını tüm dünya genelinde geçerli olmak üzere düşürdü. Akıllı hoparlör 349 dolar gibi inanılmaz yüksek bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştü. HomePod an itibariyle Apple Store’larda 299 dolar fiyatla satılmaya başlandı. Cihazın satış rakamları beklentilerin altında kalınca Apple çareyi 50 dolar indirime gitmekte buldu.

Ayrıca Bkz.Nvidia mobil GTX 1660 Ti ve GTX 1650 hazırlığında
    HomePod için yapılan bu %15'lik indirim akıllı hoparlörün satıldığı tüm ülkeler için geçerli. Apple'ın ürün fiyatlarında indirime gitmesi pek sık karşılaştığımız bir durum değil. Şirket her ne kadar telefon ve tablet pazarında büyük bir oyuncu olsa da aynı şeyi akıllı hoparlör sektörü için söyleyemiyoruz. Zira karşısında Amazon Echo gibi sert bir rakip var.

Eleştiri oklarına hedef olmuştu

Fiyat düşürme kararı Apple'ın satışları artırma konusunda yapabileceği en iyi hamle gibi görünüyor. HomePod piyasaya sürüldüğünden beri çok fazla eleştiri aldı. Ancak şirket art arda yazılım güncellemeleri yayınlayarak akıllı hoparlörün performansını daha iyi hale getirmeyi başardı.

Fiyat etiketi anlamında da öncekine kıyasla çok daha rekabetçi bir seviyeye gelen HomePod'un satış grafiği ile Apple'ın yüzünü güldürüp güldürmeyeceğini önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz.

• çünkü tam bir çöp.

100 dolara amazon echo varken kim alır bunu?

• Telefon kulvarında da Huawei biraz daha güçlenip Samsung’un tahtını devirirse Apple telefonlarda da indirime gitmek zorunda kalacak.

Çinliler donanımda aştı bir de yazılım atağı yapsalar Apple’ın sayılı günleri kalmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 5 Nisan 2019; 21:40:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne surpriz ama

• Oovvvv bedava olmuş, tükenmeden hemen alayım 3-5 tane :D

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Şu düşünce yapısına, beyine hayranım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin indirim yaptığın fiyata rakip ürünler satılıyorken millet gidip de niye senin fahiş fiyatlı ürününe para versin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ne indirim bee... şaştım kaldım valla..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok indirmiş

• Bunu Kullanan var mı ki

• Eşit yapacaklar diye bizler gibi kurdan dolayı zor durumda olan oyuncuların keyiflerine engel olacaklar.
    Apple'dan sürpriz indirim: HomePod'un fiyatı 299 dolara düştü
  • alaz1903 kullanıcısına yanıt
    tam aklımdan geçenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Eşit yapacaklar diye bizler gibi kurdan dolayı zor durumda olan oyuncuların keyiflerine engel olacaklar.
    Ne zaman bu görseli görsem, arkadaşımın söylediği bir şey aklıma geliyor.

Bu görsel tam anlamıyla adaleti göstermiyor çünkü; bu 3 kişi bedava izliyor, tribündeki insanlar para ile. 3 kişi için kendi içinde adaleti sağlarken diğer kişiler için adaletsiz bir durum ortaya çıkmış oluyor.

Konuya dönecek olursak; 50 dolar indirim bu ürün için yeterli değil çünkü rekabet etmesi gereken fiyat performans ürünleri var.

• Dolar kazanıp harcayan biri için gerçekten bu sefer ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altı üstü elli dolar küçük bir indirim yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Şu düşünce yapısına, beyine hayranım.
    Düşünce yapsında ne var ki dalga geçllecek?

iPad, iPhone, Macbook pro ve iPod touch kullanıyorum.

Apple kadar kullanıcısını kazıklayan, salak yerine koyan firma tanımadım görmedim!

Macbook pro 2008 ama Apple beyefendi son sürüm güncelleştirmeleri yüklememize izin vermiyor, El Capitan'da bıraktı desteği bilgsayar kaldırabilecek donanımda olduğu halde. Ben de son sürüm Mojave'yi hackleyerek kurdum yağ gibi akıyor ve tüm donanımlar tam olarak çalışıyor. Yani bilinçli eskitme var! Yeni cihazları almamız için elimizdekini çöpe atmamızı istiyor.

Gelelim mobil cihazlara, bizzat test ettim güncellemeler ile, performansı, fotoğraf kalitesini düşürüyor, güncelleme yapmayınca cihaz ilk gün gibi net fotoğraflar çekiyor.

Apple'ın tahtı sallanmadıkça kullanıcılarını salak yerine koymaya devam edecek.

• Amazon bunu yakında bedava satacak, Apple hala 300 dolara satma peşinde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.