Şimdi Ara

Apple'dan iPhone 5 kullanıcılarına 'Uyut / Uyandır tuşu' ile ilgili uyarı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
5.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple may restrict or limit repair to the original country of purchase.

"Apple bu tamiri, cihazın ilk alındığı ülke ile kısıtlayabilir veya sınırlandırabilir." demiş hocam orada zaten, adamlar belirtmişler.
    Ayrıca bu tamir hizmeti garantisi bitmiş cihazlar için diyebiliriz yoksa garantisi hala süren için gider Apple Store'a değişim cihazını alıp çıkar. Dikkat edilmesi tek nokta bu servisin ücretsiz olarak alınma hakkı cihazın satın alınmasından itibaren 2 yıl süre ile geçerliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudf2 -- 28 Nisan 2014; 16:11:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmant87 O kullanıcısına yanıt
    Acaba Çin'de tamir olabilir mi

• mahmudf2 M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Orayı atlamışım :/ Biraz bekleyelim bakalım. Yapacak birşey yok dediğin gibi.
  • Kilit tuşuymuş yani. Ben de bilmediğim bi tuş mu var diyerek habere girdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmant87

quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

quote:

Orijinalden alıntı: veterinarius

Telefonu ABD'ye yollama imkanım vardı, Apple TR danışma hattında 50 kere eminsiniz değil mi, ABD cihazlarına bakacaksınız değil mi? diye sordum evet bakacağız diye beklettiler. Şimdi de ABD cihazlarına bakamıyoruz diyorlar, al eline balyozu Zorlu center'da camlara dal yani, o derece kötü pozisyonda bıraktılar.

Al bendende o kadar neyse artık allahtan abim çok sık iş sebebiyle yurt dışına gidip geliyor Avrupa ülkeleride dahilmiş bu arada hocam. En kötü Temmuzun ilk haftası ben İspanya 'ya gidiyorum toplar cihazları götürürüm ondan İbizaya geçeceğim dönermiyim bilmem dönersem getiririm telefonları

Öyle saçma şey mi olur ya? Sitesinde ülke sınırlaması falan göremedim ben. Zaten 2013 Mart ayından önceki telefonlar için geçerli. Zorluda daha 1-2 ay oldu açılalı. Uğraşmamak için öyle söylüyorlar bence. Elinde sonunda yapmak zorundalar. Madem garantisi bitmiş Amerika'da da yapılmaz o zaman. Hakkımızı arayalım.

Aynen öyle söyledikleride şu Amerika cihazlarının donanımları avrupadakilerden daha farklı bir yapıya sahipmiş o yüzden ellerinde parça olmadığından ve belirtilen sözleşme gereği destek sunamıyorlarmış. O kadar süre bekledim birde Apple Store'a gidip.

• Apple'ın Ios 6 kullanıcılarını, Ios 72ye geçirme seferberliği.
  • kız arkadaşımın ip5 inin tuşu bozulmuştu. garantiye yolladı 6 ay önce. yenisini verdiler :D

• Bütün gazetelerde telefonun değişeceğini yazıyor. Adamlar resmi sitesinden açıkça söylemiş tuş değişimi diye ama gel gör ki bizim medyamız haberi daha cazip hale getirmek için alenen yalan söylüyor. Bıktım artık şu gazetelerdeki apple haberlerinden. Adamlar en ufak bir şeyi bile manşet yapar oldu. Mesela: "iphone'u olan bunu mutlaka yapasın" diye haber var. Giriyorsun bi bakıyosun candy crush i anlatıyor. Saçma sapan işler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprcn

Bütün gazetelerde telefonun değişeceğini yazıyor. Adamlar resmi sitesinden açıkça söylemiş tuş değişimi diye ama gel gör ki bizim medyamız haberi daha cazip hale getirmek için alenen yalan söylüyor. Bıktım artık şu gazetelerdeki apple haberlerinden. Adamlar en ufak bir şeyi bile manşet yapar oldu. Mesela: "iphone'u olan bunu mutlaka yapasın" diye haber var. Giriyorsun bi bakıyosun candy crush i anlatıyor. Saçma sapan işler...

aynen katılıyorum. ortalığı karıştırmaktan başka işe yaramıyor adamlar.... şimdi DH bilmeyen yüzlerce insan telefonum değişecek diye seviniyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmudf2

Apple may restrict or limit repair to the original country of purchase.

"Apple bu tamiri, cihazın ilk alındığı ülke ile kısıtlayabilir veya sınırlandırabilir." demiş hocam orada zaten, adamlar belirtmişler.
    Ayrıca bu tamir hizmeti garantisi bitmiş cihazlar için diyebiliriz yoksa garantisi hala süren için gider Apple Store'a değişim cihazını alıp çıkar. Dikkat edilmesi tek nokta bu servisin ücretsiz olarak alınma hakkı cihazın satın alınmasından itibaren 2 yıl süre ile geçerliymiş.

Zaten iphone 5 ler cikali 2 sene olmadi. Milleti bir an once degisime tesvik ediyorlar

• "The iPhone 5 serial number you entered is eligible for this program" şeklinde görünüyor linkten kontrol edince ama tuşta herhangi bir sıkıntı yok çok şükür...
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığında yurtdışından alan müşterilerin daha 5 ayı falan var

• Biraz önce Apple destek hattı ile konuştum. Telefonunuz seri numarası bu programa dahil size yeşil ışık var amerika cihazı olması ile ilgili sorun çıkacağını zannetmiyorum dedi. Uluslararası bir program dedi. Büyük ihtimalle bizim cihazlarda geçerli. Adam kesin olarak cuma arayın teyit ettirin dedi. Çok güzel bi konuşma yaptık. Baya ilgililer ve de müzikleri çok hoş

• 30 Nisan saat 10:00 da randövüm vardı. Sabah erkenden gittim. Kapılar açıldı saat tam 10:00 da ve ilk sırada benim ile ilgilendiler. Görevli geldi, telefonumun bir kaç sıkıntısı var dedim. Şarzı çabuk bitiyor , bazen de şarz etmiyor ve de power tuşu arızalı dedim. Diğer problemler önemli değil dedi genius bar arkadaş be 5 dk içinde yeni telefonumu verdi.
    Telefonumu Avea'dan s3 ümü takas yaparak almıştım ama faturam kayıp dedim, hiç önemli değil biz sistemden görüyoruz dedi ilgili arkadaş. Hatta kaç gün garantim kalmış dedim onu da söyledi.

Iyilik varsın Apple :)

• Bundada ABD Cihazlarına bakılmıyor mu ?

Rezillik eğer öyleyse.. Ulan hadi Almanya'da baktığınız halde anten farklı muhabbetini yaptınız yedik diyelim.. Tuş ta mı farklı ?

Ayıptır ya..
  • Değişim için gönderenler neticeleri buraya yazabilirlermi
  • Amerika cihazı için başvurup sonuç alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Amerika cihazı için başvurup sonuç alan var mı?

Aynen arkadaşlar cevap yok mu ?
  • konuyla dalga geçmede üzerinize yok. gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlar var onlar yararlanamıyorlar.

şimdi nasıl değiştiricez bu tuşu benim cihaz halis mulis california cihazı ilk çıkanlardan seri numarası
    ücretsiz değişime onay veriyor. zorludan randevu almak gerekiyormu gerekmiyorsa hemen gitsem değiştirirlermi
    giden bilen duyan varsa cevaplasın hayrına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Amerika cihazı için başvurup sonuç alan var mı?

Aynen arkadaşlar cevap yok mu ?

Hocam diğer konuda arkadaş yazmış, gidip sorduğunda USA cihazlarının değişiminin yapılmayacağını söylemişler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.