Şimdi Ara

Apple, CES 2019 fuarı yakınına rakiplerini eleştiren reklam yerleştirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Whatsapp gruplarımızda gezen icloud ifşaları öyle söylemiyor ama.

• Gizlilik bizim için önemlidir. Sizi kazıkladığımızı kimseye söylemiyoruz. "İphonunuz iphonumuzdur" falan yazsalar da olurmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapma gozunu seveyim Apple yapma abi. Hastayim zaten Abd de su devlet bizden telefon sifresinin acilmasini istedi acmadik havalarini falan. Birlesik Devletlerin sirketi olarak Birlesik Devletlere karsi bile bir irademiz var havasi vermeye calistiniz bir ara. Kolay mi oyle o is.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple bir pano astı, gene birileri yandı 🔥🔥🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 6 Ocak 2019; 20:59:17 >
  • Sadece ben mi bunu " İllegal iş yapan müşterilerimle gurur duyuyorum." diye okuyorum ?

• Gördük iCloud fotoğraflarını

• TheStarBox kullanıcısına yanıt
    Bi iki ornek pmler misin

• quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

Bi iki ornek pmler misin
    Valla knk bizim yazılım mühendisliği whatsapp grubuna düşmüştü geçen gün, başıma bela açma şimdi
  • TheStarBox kullanıcısına yanıt
    Full back up mi sadece fotomu

• Bazı arkadaşlar hemen iCloud hack olayını dile getirmişler. Anlamadığınız şu Apple sizin verilerinizi okumaz sizi takip etmez demeye getirmiş. Fakat Google öyle değildir. Bir şey ücretsiz olarak veriliyorsa karşılığında mahremiyetinizi teslim etmek zorundasınızdır. Google’ın yaptığı şey tam olarak budur. Sizin internet üzerinde yaptığınız tüm arama geçmişinizi, e-posta kutunuza gelen her mesajı ve buluta yüklediğiniz her dosyayı (notlar, döküman, fotoğraf, video) okur. Daha sonra sizin profilinize uygun reklamları sitelerin reklam köşelerinde karşınıza çıkarır. Ondan sonra çıkıp “oğlum nerden çıkıyo bu penis büyütme reklamları” diye söylenirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bir kaç hafta öncesinin haberiydi Amerika'da 850 dolara satılan iPhone Türkiye'de 7300 veya 7600 TL ye (tam hatırlamıyorum) satılıyordu 1000 dolara satılan s9 veya noter 9 5700 TL ye satılıyordu
    Bu haberden sonra Apple dan soğudum
    Adamlar resmen mal yerine koyuyor bizi

• Apple, CES 2019 fuarı yakınına rakiplerini eleştiren reklam yerleştirdi

Yav he heee bunuda bana whatsapp dan atmıştı zamanında

• https://twitter.com/bmmanski/status/1089967572307640325?s=21

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.