Şimdi Ara

Apple: Çentik teknoloji dünyasındaki en gelişmiş parçalardan birisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -bakayım, hakikaten anlatmışsın, bence boyan bitmiş

Apple: Çentik teknoloji dünyasındaki en gelişmiş parçalardan birisi
  • Biri kral çıplak desin.

• seneye kaldıracaklar, bak çentiği kaldırdık. kardeş sen çektik değil pandik atsan yine satacaksın neyin sıkıntısı bu.

• o çentiğe laf edenler, öve öve bitiremedikleri note8'de neden hem üstte hem altta boydan boya siyah şerit var diye sormuyor merak ediyorum?aslında çentik değil fazladan çıkıntı olarak düşünmek lazım adamlar komple siyah şerit yapacağına sensörleri ortaya alıp etrafı da fazladan ekranla doldurmuşlar.oradaki her kulakçığa da fonksiyon atamışlar hem farklı bir deneyim sunuyor hem de marka imzasını atmış oldular ön ekrana.10 gündür kullanıyorum zerre rahatsız etmiş değil çentik. acaba laf atanların kaçı eline alıp kullandı telefonu? mağazada alıp sağa sola iki ekran kaydırıp yerine koymaktan bahsetmiyorum
  • Hadi lan oradan!

• the_hornet kullanıcısına yanıt
    iPhone daki çentik nedir bilmeyenlere güzel espri...

Çentikteki sensörler ve yazılımla da hakkını verilmesi gerçekten Apple i öncü yenilikçi yapmaktadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatımda gördüğüm en gereksiz hamlelerden biride bu çentik.app yapanlara aksesuar üretenlere işi zorlaştırmaktan başka bir faydası yok bence.

özetle sırf farklı bişey yaptım demek için aha araba lastiğini kare yaptım demek gibi faydasız bişey:D

• Neyi varmış çentiğin anlamadım adamlar ne güzel çerçeveden tasarruf etmişler işte daha şık bir görüntüsü olmuş. Bununla burda dalga geçenlerin Samsungun sanal tuşlarına bir şey dememesi ayrı konu zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hala olaya tasarımsal açıdan bakıyorsunuz burada övündükleri olay küçük bir yere oldukça fazla modülü sığdırabilmek. Bana sorarsanız tasarımsal açıdan o çentik göze hoş gelmiyor düz bir şerit olsaydı daha hoş olurdu ancak o çentiğin içinde 8 tane modül var.
  • X kullanıcı olarak çentiğin olması hiç rahatsız etmedi.Şayet çentiğin solu ve sağı boş olsa idi yada üst kısım komple siyah bir bant olsaydı rahatsız ederdi.Sorun yok keyifle kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakıyorumda, şimdi apple o çentiği koymayıp üst tarafı tam doldursaydı bu defa inanılmaz saçma bir telefon ortaya çıkacaktı. Adamlar en azından sağ ve sol taraflarıda değerlendirip orta kısma 8 tane harika modül eklemiş.

Şimdi iphone tasarımına birde böyle bakın. üst taraf tam dolu olsa o zaman home butonuda olacaktı. eğer olmasaydı işte böyle görünecekti.
    Apple: Çentik teknoloji dünyasındaki en gelişmiş parçalardan birisi

• Görselle birlikte güzel özetlemişsiniz konuyu

• Bizim hökümet gibi la bunlarda. Ama sorun şu ki buna da inanıyorlar...

• Haberlere kimin hazırladığı görünen bir ek bölüm yapılsın. Ona göre girelim. Vallahi vakit kaybı...

• şu telefon 6000 tl şaka gibi. bu paraya bundan daha iyi bi telefon yanında en iyisinden bi tablet bide güzel bi laptop veya konsol alırsın.

• Çentik bi teknoloji miymiş

• Ekrem Bey Selam.
  • ne var kullanıcılarımıza bir çentik attıysak?
  • Cekmeyen iPhone 4'ler icin siz tutmayi bilmiyorsunuz diyecek kadar piskin bir firmadan baska ne demesini ne bekliyordunuz ki?

• Rise Of The çentik!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.