Şimdi Ara

Apple 'armut logosu' savaşını mahkeme dışında sürdürecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
8.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam Apple'dan beklenen bir şey aslında, şaşırmadım.  Bu saçmalıkla uğraşamayız, mahkeme dışında ağla demişlerdir. Boş davaların şirketi.

• Reklam bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık:

Apple prepear'a çıkışta gel dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga_3838

Apple’dan yanayım sonuçta elma daha sulu ve sağlıklı. Armut nedir ya ıyk 🤣

Armudun iyisini yemediğin anlaşılıyor

• tolga_3838 kullanıcısına yanıt

Ben elmaya elma demem. Amasya elması olmadıkça.

• O zaman elma da yemeyelim mazallah apple yanlış anlar falan gerizekalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: num

Bundan daha saçma çok az şey gördüm.

sizin yıldızlar neden şekilli şukullu hocam ? yetkili bir abiye benziyorsunuz.

• Alıntı

metni:
    ...armut şeklindeki logonun Apple logosunun ayırt edici özelliğini azaltacağı ve tüketicilerin Apple ve Prepear'ın hizmetlerini karıştıracağı gerekçesiyle yasal yollara başvurdu.

Apple müşteri portföyünü iyi tanıyor.  

• Ayva logosu yapsak Apple iyice kudurur

• Pr çalışması olduğuna inanmak istiyorum yoksa dünyanın en büyük ve değerli şirketlerinden birinin böyle yönetiliyor olması apple kullanıcılarına hakaret

• eAkman E kullanıcısına yanıt
  • Apple sonsuz kredisi olan bir şirket ve kimse Apple ile mahkemelik olup dünyanın en iyi 500 avukatını karşısında görmek istemez.

• Apple farkında mı, olayı büyüterek Prepear'ın ismini herkese duyurmuş oldu. Dava açmasa biz ismini şu an duyabilir miydik?

• Adamlar hayatları boyunca yapamayacağı reklamı yaptılar. Hem de beleşe
  • Telefonumun arkasına bakınca elma mı görüyorum armut mu ayıramıyorum artık. Lanet olsun Apple ürünleri almayacağım artık. Armut moralimi bozdu.
  • Apple bu defa sonuna kadar haklı. Logo bariz bir biçimle Apple logosuna bakılarak tasarlanmış. Umarım bu firma ağır bir ceza alır.

• Yine başlamışsınız "Cupertinolu dev" sapıklığına
  • Yargic olsam karar derim: Elma Logosunun Teknolojiyle bir alakasi olmadigina ve Armut Logosu kullanan firmanin yemek firmasi olusundan, kullandigi logonun yaptigi isle uyumlu oldugundan. Applein mahkemeyi bos yere mesgul etmek ve knedine teknoloji cagrisimi yapan baska bir Logo bulmasina karar verildi derdim. Ne bu ya Amasya Elmasinin haberi varmi bir firmanin izinsiz kendi resmini kullandigindan.
  • Önüne geleni dava edip, buradan tazminat kazanan turbolinea gibi davranmış. Apple mı turbolineayı taklit ediyor yoksa turbolinea mı Apple taklit ediyor? 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.