Şimdi Ara

Apple Arcade Aile Üyeliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Apple Arcade aile üyeliği isle paylaşılabiliyor sanırım. Bu konuda bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi? Eğer fiyatı paylaşabiliyorsak ortak girmek istiyorum.

• Benim merak ettiğim ben apple musici kişisel kullanıyorum

Apple arcade için aile apple music için kişisel hesap şeklinde ayarlayabiliyor muyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bir bilgim yok, ayrı ayrı ayarlanabiliyorsa güzel olur
  • Ortak girmek lazım
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    ben ortak girmek istiyorum, siz de varim diyorsaniz suan 2 kisiyiz. ara sira burayi guncelleriz 5 oluruz heralde.
  • Up

• Merhaba, katılmak istiyorum. :) 2 ya da 3 üz şuan gibi.
  • Kapımız acik, 5 kişi olmayı bekliyoruz. İsteyenler özel mesaj yolu yada burada belirtmek suretiyle ulaşabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple ile görüştüm music aboneliğim öğrenci olabilir Arcade aile olabilir ama tek şartla kuran tekil katılan taraf siz olmalısınız dedi

Deneme sürem bitecek yakında bende gelebilirim

Ancak daha önce aile üyeliği kullanmadım
    herkesin save dosyaları farklı oluyor heralde dimi

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    deneme suresi bittiginde tekrar yazarsiniz madem, evet saveler farkli olur yani cihazda olanlar en azindan
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam siz şuan aile üyeliğinde misiniz ?

• merhaba, hayir degilim maalesef. bir toplanamadik, cevremde de kimse yok.
  • Arkadaslar hala katilmak isterseniz bir seyler ayarlayacagiz sanirim. Donus yaparsaniz sevinirim.
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Haber verdiğin için teşekkür ederim. Benim apple müzik üyeliğim olduğu için şu an kararsızım. Çünkü ondan vazgeçmek zorunda kalacağım aile kurarsak
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    galaxyg kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, galaxy arkadaşımız ile halledebilirseniz birinizin Apple musicten vazgeçip diğerinin kurucu olması ve Apple müziği kullanmaya devam etmesi ile çözüme ulaşılabilir ama dediğim gibi birinizin fedakarlık yapması gerekir.

Zaten şuan pek bir acelemiz yok. Fikrinizi değiştirirseniz biz buralardayız.

• Tamamdır teşekkür ederim. Kaç kişi kurmayı düşünüyorsunuz. 6 mı

• bilgim yok fakat ekşide gördüğüm bir yazı haberiniz olsun diye copy paste yapıyorum.

internette bulduğunuz random insanlarla paylaşılmaması gereken servis. apple hesabınız ile aile hesabı kurduğunuzda ailenize eklediğiniz her üyenin, satın aldığı her şey aileyi kuran kişinin kredi kartından tahsil edilir. eğer aileye atanmış karttan apple ödeme alamazsa (sanal kart kullanırsanız) o ödemeyi alasaya kadar app store erişimini engelleyeceğinden üyeliğiniz de boşa gider.https://eksiup.com/images/52/85/tp325273fk3h.jpeg
  • CAFOz kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirler fakat burada forumda güvenilir arkadaş ortamı olursa sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAFOz

bilgim yok fakat ekşide gördüğüm bir yazı haberiniz olsun diye copy paste yapıyorum.

internette bulduğunuz random insanlarla paylaşılmaması gereken servis. apple hesabınız ile aile hesabı kurduğunuzda ailenize eklediğiniz her üyenin, satın aldığı her şey aileyi kuran kişinin kredi kartından tahsil edilir. eğer aileye atanmış karttan apple ödeme alamazsa (sanal kart kullanırsanız) o ödemeyi alasaya kadar app store erişimini engelleyeceğinden üyeliğiniz de boşa gider.https://eksiup.com/images/52/85/tp325273fk3h.jpeg
    Bende bunu araştırıdm telefona bilidrim şekilde izin istiyormuş zaten

Ama ben bilmiyorum daha önce hiç denemedima arada uygulama alırım aile paylaşımı dışında uygulama alabiliyor muyuz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Rica ederim hocam, galaxy arkadaşımız ile halledebilirseniz birinizin Apple musicten vazgeçip diğerinin kurucu olması ve Apple müziği kullanmaya devam etmesi ile çözüme ulaşılabilir ama dediğim gibi birinizin fedakarlık yapması gerekir.

Zaten şuan pek bir acelemiz yok. Fikrinizi değiştirirseniz biz buralardayız.
    Hiç apple music kullanmayan biri kurucu olursa çok güzel olur

Veya hepimiz apple music ve apple arcade kullanırsak o zaman hiç sıkıntı kalmaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.