Şimdi Ara

Apple Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Samsung S4'ten Apple İphone 5 , 5s , 6s ve 7 kullanmış biri olarak artık gına geldi yazılım sorunları ve teknik destek 2 tane olması ve eskisi gibi hizmet verememesi beni Samsung'a doğru itti sizce alınır mı ve 2.el Türkcell , Vodafone , Türk Telekom'dan alan kişilerden telefon alınır mı sakıncalı mıdır ?

Samsung S8 mi yoksa farklı İphone modelleri mi gerçekten gına geldi İphone'den karşı çıkanlar bir Zorlu Center ve Akasya Avm'ye gitsin.

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:55:12 >
  • Anlamadığınıza sevindim.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim zaten gına geldi her şeyi sorun eskiden iyiydi şimdi apple genius bar'a gidiyorsun bir sürü kişi var randevun var 1 saat sonraya atıyor sistem çalışanlar müşteriyi devamlı suçluyor ve yüzleri artık çökmüş gerçekten rezaletleşmiş yazılımsal'da sorunlar çok eskiden olsa apple alırdım ama şimdi karar değiştirmenin zamanı geldi diye düşündüm hocam.
  • Konu troll mü değil mi belli değil.
    Ama kısa bir not konu sahibine; sorununu, derdini tane tane anlat, imla kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat et sonra millete ayar vermeye çalış. Ne dediğin anlaşılmıyor böyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Servis bakımındanda apple tabiki.Android telefonlar henüz bi ios kadar kararlı işletim sistemine sahip olmadı.Bence ios tercih edilebilir sırf bu neden için.Androiddede illa önerecek birşey istiyorsan Xiaomi mi 6 al derim uygun iyi cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Apple düşünmüyorum hocam kafamda bitirdim dediğiniz cihazın kronik sorunu varmış ayrıca hep ithalat garantisi var pek güvenemedim başka marka önerebilir misiniz?
    Telefona ayırdığın bütçe ne kadar ve beklentin nedir telefondan ve ayrıca ne kadar süre kullanacaksın?
    3 Bin TL 2 yıl götürse beni yeter hocam.
    Huawei Mate 10 Pro al diyecem fakat fiyat fazla gelir sana.Tavsiyem yine Huawei P10 Plus al derim.
    4.7 yada 5 inc tavsiye ederseniz sevinirim.

İphone X elime aldı rahat edememedim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

4.7 yada 5 inc tavsiye ederseniz sevinirim.

İphone X elime aldı rahat edememedim hocam.

O boyutlarda Android tel.bilmiyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-k6-power-akilli-telefon-gold.html

https://www.gsmarena.com/lenovo_k6_power-8317.php

zenfone max telefonu önceden almasaydım bunu alırdım 5.5" gerçekten büyük geliyor :(
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    Daha çok tutulan markaları tercih et derim.Sana tavsiyem mi6 al.Apple harici diğerlerinden servis kalitesi bekleme ekran vs ise sorun kendin satın alıp montajla derim.Yada çok sağlam kılıf al işini görür

Arkadaşın gönderdiği telefon iyimiş hocam sanki ?

İphone X'de denedim.5 İnç ve fazlası elime tam oturmuyor hocam otursa bile baş parmağım tam sol yapamıyorum.
    Her segmenti teli farklıdır.Ben sana öneride bulundum beğenmeyen sensin.Yazdıklarım haricinde başka diyeceğim birşey yok.Burdakilerin çoğu kullanmadıgı teli aldırır sana 2 hafta sonra aynı kişi başka konuda o teli kötüler.O yüzden seçim yaparken iyi karar ver

Haklısınız arkadaşın dediği telefon sıkıntılıymış youtube'den baktım hocam.

Uygun bir fiyatta telefon alsanız hangi marka ve model alırsınız illa ki model söylemek zorunda değilsiniz Apple almak istemiyorum hocam .

One plus 5 nasıl hocam herkes övüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 12 Aralık 2017; 3:48:57 >
    Son mesajım sana One Plus 5T veya Xiaomi Mi 6 alcak olursam alırdım

• 2 yıl sonra telefon değiştirecekseniz aldığınız telefonun ne kadar değer kaybedeceğini de hesap edin. Sonuç ta bu da önemli bir etmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Ben parasına bakmıyorum benim gibi düşünen çok nadir insanlar vardır ben telefonu kullanmak için alıyorum satmak için almıyorum.

Telefon Fiyat/Performans ürünü olsun benim için yeterlidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.