Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zizazu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.753
Cevap
265
Favori
570.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1306
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 265
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TulparHAN (534 mesaj) -tayfun- (533 mesaj) EknCn (306 mesaj) gemstoneblue (232 mesaj) BogazınYargıcı (229 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4622 mesaj) Mobil (3160 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (2885 mesaj) (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    4892 Mesaj

Üçü de aynı aslında. Ben de 1. nesilden proya geçsem mi diye düşünüyorum. 1. neslin bana en büyük 2 handikapı; kulaktan bazen düşmesi(özellikle sol kulaktaki) ama aşırı rahat. 2. si ise anc olmaması. Aynı anda Beats Studio 3 de kullandığım için anc nin nasıl büyük bir nimet olduğunu biliyorum. Hele özellikle metro,metrobüs gibi toplu taşımalarda o gürültüyü çekmemek çok güzel.

|
    |
    krsd17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3636 Mesaj

Hepsi aynı sayılır. Hiç birinde sıkıntı yaşanmaz.
    |
    |
  • Yarbay
    3128 Mesaj

Troydan aldım hpcam dün gece ben de
    |
    |
  • Binbaşı
    1982 Mesaj
    Arkadaşlar herkese iyi günler. AirPods pro kullanıyorum sağ kulaklığın şarjı sol kulaklıktan daha hızlı bitiyor yaklaşık ikisi arasında %10-15 arasında fark oluyor servise götürsem değişim olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

Millet selam. Hepsiburada üzerinden airpods 2 aldım fakat ilk nesille karşılaştırdığımda kapağı bariz daha hafif. İlk nesil amerikadan gelmişti acaba aradaki fark bu yüzden olabilir mi? Apple sitesinden sorgulattığımda garanti başlangıcını el ile seçtiriyor kendiliğinden başlamadı hala. Hepsiburadanın kendisinden aldım. Herhangi bir sorun oluşur mu? Bu arada kapağını açtığım zaman solda apple japan yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigGamer -- 19 Nisan 2021; 15:6:56 >
  • Yüzbaşı
    882 Mesaj
    Arkadaşlar amazon’daki airpods larda satıcı amazon değil. Amazon satıcılı airpods ların stoka geldiği oluyor mu yoksa hep başka satıcılar mı satıyor, bilgisi olan var mı?
  • Yarbay
    2072 Mesaj

Ara ara kontrol edin. Amazon stok açıyor
    |
    |
    Vitriyol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Merhaba,AirPods Pro’yu HB’dan aldığımda garantiyi bahsettiğiniz şekilde başlattım,problem olmadı,hatta geçtiğimiz aylarda yetkili serviste iki kulaklık da yenileriyle değişti.

Hayırlı olsun
    |
    |
    BigGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Merhaba,benzer problemi ilk nesil AirPods’ta yaşadım,uzun uğraşlar sonunda değişimi kabul ettiler.
    Yetkili servise başvurarak test yapılmasını isteyebilirsiniz.
    |
    |
    xgny58x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Merhaba,AirPods 1.nesli ne kadardır kullanıyorsunuz bilmiyorum ama yaklaşık 2.5 sene sonunda pilleri bitik duruma geldi,1 sene önce de AirPods Pro’ya geçtim.Pil problemi yaşamıyorsanız bir süre daha devam edebilirsiniz ama bahsettiğiniz gibi ANC büyük bir avantaj,o konuda ben de çok memnunum.
    |
    |
    Vatov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Merhaba,ürün seri numarasını aşağıdaki linki tıklayarak girin,oradan bilgi alırsınız;

https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 20 Nisan 2021; 22:19:50 >
    |
    |
    TheWhiteGandalf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1982 Mesaj

Tesekkur ederim hocam su islerim biraz azalsın servise götüreceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tyrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    882 Mesaj

Peki fiyat olarak troy veya gürgençler den daha düşük olur mu? Hepsi apple garantisi sağladığı ve güvenilir olduğu için çok fark yoksa troy veya gürgençler den almayı düşünüyorum.
    |
    |
    Uwais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.