Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.961
Cevap
469
Favori
953.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt
    Kulaklığın sapının üstünde iç tarafında küçük yazılarla yaziyor.
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Hocam biri a2031 diğer a2032 diyor. Altındaki seri noları da ikisnde de farklı. Kutunun seri nosuda farklı. Acaba neden farklı hepsi kafam karıştı. Oysa garantisini başlattım teyt de ettim orijinal ürün
    Seri nolar zaten farklı olur. Her ürün ayrı ayrı temsil edildiği için. Ama model numarası ben mayısta aldığımda ikiside aynıydı. Kasımda sol değişti 2084 oldu. Bugün yine değiştirdiler yine 2084.
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Allah allah benim niye böyle😔
  • Arkadaşlar AirPods 2.nesil kablolu olan modeli kullanıyorum. Ürünün karton kutusu ve şarj kutusunun içindeki seri numaraları tutuyor ama kulaklıkların Left yani sol olanı A2031Right yani sağ kulaklığında ise A2032 yazıyor bu normal mi? Telefondan baktığım zaman ise model numarası A2031 yazıyor. Ayrıca model olarak şarj kutusunda da a1602 yazıyor.
    https://support.apple.com/tr-tr/HT209580
    Senin cihaz 2. Nesil kablosuz sarj destegi olmayan model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 30 Ocak 2021; 1:17:28 >
  • Evet hocam baktım sıkıntı yok da işte sağ sol modeller farklı normalde aynı oluyor. Ama bu bi sıkıntı değilmiş birkaç kişide de öyleymiş
  • FALCREB kullanıcısına yanıt
    Bulursanız Caseology Apple Airpods Pro Kılıf Vault / Matte Black alabilirsiniz.
  • Satılık airpods pro kılıf Apple watch kordona sabitlemek için aparat, kanca, taşıma çantası ve boyun bağıyla birlikte
    Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BT menüsünde seri numarasının üstüne birkaç kere tıklarsanız sırayla kutu, sağ ve sol kulaklık seri numaralarını gösterir

• Merhabalar,noirose adlı İnstagram sayfasında preimum adıyla Airpods pro satılıyor,ve dikkat çekici olan şey bu replikaların gürültü engelleme özelliğinin olması,bende almayı düşünüyorum ancak gerçekten 1800 TL vermektense 350tl verip neyden istifade ederim.Bu gürültü engelleme özelliği doğrumudur gerçekten var mıdır,varsa başarılımıdır?
  • Arkadaşlar iphone, watch,airpods varsa magsafe duo oldukça kullanışlı bir şarj cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 3 Şubat 2021; 19:17:41 >
  • Merhabalar. İkinci el bir airpods alacağım birisinden ve açıklamada şöyle yazıyor ‘ Airpods ve faturasıyla verilicektir,alındığı gün unutuldu garanti başlatılmadı.Başlatabilen olursa ürün 5-6 aylık.Herhangi bir sorunu sıkıntısı yoktur’

Böyle olabiliyor mu en sağlıklı ve garanti yöntemle nasıl orj ve garantili airpods olduğunu anlarım yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Urunun kutusunun on yüzünü fotograf ceksin. Cakmalari bol geziyor piyasada. Apple garanti sorgulaması yaptır web siteden.

Ekleme on yuzu derken yan koselerde etiket barkod gibi yazilar var orayi ceksin gondersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 4 Şubat 2021; 1:13:58 >
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt
    Gürültü engelleme özelliği görünür ama aktif olarak çalışmadığını instagram sayfasi videonun açıklama kısmında belirtmis. Piyasada suan gurultu engelleme olupta cakma olan kulaklik yok. Mikrofon kalitesi de orjinale yakin degil ayrica. Cok telefon gorusmesi yapiyorsaniz memnun etmeyebilir

• onboardx O kullanıcısına yanıt

hocam fiyatı cok yuksek kımse almaz

• Arkadaşlar 1100 TL gibi bir bütçem var bu bütçeyi yükseltemem.Müzik dinleyebileceğim bir kulaklık istiyorum.Airpods 2.nesili düşündüm açıkçası,varsa bir bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim
  • onrozc kullanıcısına yanıt
    Yüksek ama premium bir cihaz zaten ve kaliteli de. Bu fiyata 2 adet cihazınızı şarj edebiliyorsunuz sonuçta. Ben anker 7.5w kullanıyorum, zamanında 70₺'yr falan aldım ama 150₺'nin üzerine satılıyordu bir ara ve artık satılmıyor. 12 mini'yi12w'a kadar şarj edebiliyormuş sanırım. Apple zatej ucuz olmayan bir firma olduğundan dengeli bir fiyat yani ama ben almam açıkçası 😅
  • İlk ciktigi zaman aldigim kulaklik simdi kopuyor ve bir daha otomatik baglanmiyor 20 dk da bir oluyor bu. Elimdeki kulakligi ne yapayim?

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.