Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mexto , arazis_med Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
10.720
Cevap
264
Favori
567.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1300
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 264
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -tayfun- (533 mesaj) TulparHAN (533 mesaj) EknCn (306 mesaj) gemstoneblue (232 mesaj) BogazınYargıcı (229 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4596 mesaj) Mobil (3154 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (302 mesaj) Uygulama (2885 mesaj) (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    48 Mesaj

11.11’de HB’dan aldım. Üretim tarihi Ekim 2020.. Şuan fiyatı 1699tl. Güzel fiyat😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1430 Mesaj
    beyler bende airpods 2 var youtube dan dizi izlerken bir kaç defa 30-40 dk arayla sesi kesti ama dizide veya pcde sorun yok. bağlantıyı kapatıp açınca düzeldi var mı yaşayan
    |
    |
  • Binbaşı
    1022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasarcogalir

11.11’de HB’dan aldım. Üretim tarihi Ekim 2020.. Şuan fiyatı 1699tl. Güzel fiyat😀

o zaman sizinki şu ekimden sonra sorunsuz üretilenlerden oluyor sanırım.

gerçi eskilerin de bir kısmında sorun çıkıyor sanırım

üretim tarihini kutu üzerinde görebiliyor muyuz? yoksa açınca mı görülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 26 Kasım 2020; 10:27:10 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

teknosada kutuyu elimize aldığımızda üretim tarihini görebilir miyiz?

• Yarbay
    10787 Mesaj

android telefonlar için pil durumunu gösteren en iyi uygulama hangisi arkadaşlar? telefon samsung galaxy a7 2018.

• Yüzbaşı
    544 Mesaj

Android kullanırken ben bunu kullanıyordum. Arkaplanda çalışmasına izin verince kilit ekranında kulaklık bağlanırsa pil durumlarını gösteriyor. 6 ay önce kullandım en son, şuan nasıldır bilmiyorum.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=friedrich.georg.airbattery&hl=en_US&gl=US
    |
    |
    renzokuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6374 Mesaj

Kutuyu açmadan üzerinde üretim tarihi görülebilir

Teknosa kutuyu açmasan bile iade alırken zorluk çıkartabilir bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 26 Kasım 2020; 14:18:34 >
    |
    |
    bodysolid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    169 Mesaj
    Amazon.com.tr üzerinde tekrar 998₺ya düştü. Yapıkredi World 50/500 bonus kampanyası 948e geliyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xsea

Selamlar arkadaşlar herkese . Ufak bir bilgiye ihtiyacım var . Kullandığım airpods Pro modeli belirli sorunu olan model . İlk olarak sol kulaklıda belirlemiştim . Sol kulaklıgı garantiden birebir değiştirdim. Fakat daha sonra sağ kulaklıkda 'da oldugunu anladım . Onu da götürdüm fakat kulaklıkda biraz fiziksel hasar olduğu için çizik gibi garanti dişi kaldığını söylediler. Daha sonra bu Apple'in geri çağırma olayı çıktı . Şimdi öğrenmek istediğim ben bundan yararlanabilir miyim ? çünkü daha önce garanti ye verdiğimde garanti dışı olarak nitelendirildi. Bu durum da illa garanti olması gerekiyor mu ? Yoksa bu üretim tarihi olayı mı devreye giriyor . Bilgisi olup yardımcı olabilecek arkadaş olursa çok mutlu olurum . En olmadı yurt dışında yaptırıcam değişimini.

• Binbaşı
    1430 Mesaj

mantıken değişmeli
    |
    |
    xsea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    Herkese iyi forumlar. Airpods proyu pantalonumun cebinde unuttum ve çamaşır makinesinde yıkandı. Fön makinesiyle soğuk hava ile kuruttum ve kuruladım kulaklıklar ve şarj kutusu çalışıyor ama içinden su sesi gibi bir ses geliyor, pirince koydum ve bekliyorum. Daha önce başına gelen oldu mu? Ne yapmalıyım sizce?

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xsea

Bakalım götürücem yine . Ne diyecekler cok merak ediyorum . Su olay avrupada olsa anında değiştirirler tenks apple türkiye

|
    |
    The Elephants Foot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Dostlar bir aylık toplamda 2-3 kere kullandığım AirPods 2 yi 750 TL den vereceğim almak isteyen özelden yazabilir bana
    |
    |
  • Binbaşı
    1022 Mesaj

AirPods Pro güzel bir indirim gören var mı?

|
    |
  • Yarbay
    3298 Mesaj
    Sonunda Turkcell’dan AirPods Pro siparişi verdim. Hediye çeki ve bonuslarla bana maliyeti 1499 TL oldu.

• Teğmen
    168 Mesaj

üretim tarihi ne acaba?

|
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3298 Mesaj

Hocam ürünün siparişini bugün verdim. Ulaşmadan bakılabiliyor mu sipariş detayından ?🤔

|
    |
    onrozc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    168 Mesaj

bende şirket hat kampanyasından aldım.. yarın kargodan alırım dıye dusunuyorum... turkcelle konustugumda bızde hep stok yenılenıyor o yuzden en yenı urun oluyor dedı müşteri temsilcim. bakalım görecegız artık

|
    |
    scanh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onrozc

bende şirket hat kampanyasından aldım.. yarın kargodan alırım dıye dusunuyorum... turkcelle konustugumda bızde hep stok yenılenıyor o yuzden en yenı urun oluyor dedı müşteri temsilcim. bakalım görecegız artık

Sorunsuz seriler hangi aydan sonra hocam?

• Teğmen
    173 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 2 Aralık 2020; 21:27:17 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.