Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.755
Cevap
265
Favori
570.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1306
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 40
  • Favoriye Eklediklerim 265
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TulparHAN (534 mesaj) -tayfun- (533 mesaj) EknCn (306 mesaj) gemstoneblue (232 mesaj) BogazınYargıcı (229 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4624 mesaj) Mobil (3160 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (2885 mesaj) (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1255 Mesaj
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 14:48:7 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1904 Mesaj
    Airpods 2. Nesil kutu kablolu şarj olandan yani eski.Kapak kapalıyken bile yerinden oynatabiliyorum ve gıcırdıyor.Sizce normal mi genrlde herkeste varmış bu sorun ama kapak kapalıyken de olması tuhsf.Kapağı açıp kapatırken verdiği hissiyat kötü.Sanki sağlam değilmiş gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Kapalı Kutu Sıfır TR Garantili Airpods 2 var elimde.
    1.000TL ye satıyorum
    İlgilenen olursa Kocaeli içi elden teslim edebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Arkadaşlar airpods pro elime ulaştı şimdi ürün ile ilgili birkaç sorum olacak, bilen arkadaşlar cevaplayabilir mi
    1. Garanti süresini sorguladım resmî siteden sadece garanti kapsamındasınız diyor garantinin ne zaman başladığı yazmıyor.
    2.gürültü engelleme modu öyle gürültüyü yok etmiyor sadece bir iki tık dış sesi kısıyor o kadar bu durum normal mi, troy adlı siteden aldım yetkili site ama bu durumlar canımı sıktı var mı bir çözümü

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Bir de hangi ay üretildiğini nerden anlıyoruz

|
    |
  • Yarbay
    10787 Mesaj

takip.

|
    |
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    Kilif alacaklara onerebilirim çok şık ve kaliteli duruyor. Fakat arkadaki tuş kullanılamaz hale geliyor ve ust kapak çok sıkı tuttugu icin herhangi bir sifirlama ihtiyacı halinde kiliftan nasil çıkaracağım hakkinda bi fikrim yok:)

• Binbaşı
    1271 Mesaj

Böyle denemedım ama bendekı sony smart bakayım varmı vıdeo  

|
    |
    barinbelkemigi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    MediaMarkt airpods 2 1099 TL ye düşmüş.hışgeldin kuponuyla 1049 a düşüyor.ilgilenenlere Bilgi.

• Binbaşı
    1357 Mesaj
    Spigenin slicone fit kilifi. Urban fit almama sebebim kapakla beraber cihazi yukari kaldiriyor kapaga yuk binmesin vs diye ve biraz kaba geldi.

Bu kilif daha nazik ve gayet guzel. Bir tek ust kapak gevsiyor diyenler olmus ama onun da hoyrat kullanimdan olacagini dusunuyorum.

|
    |

• Yarbay
    2885 Mesaj
    Gürgençler gibi beş şara etmeyen servis sisteminin AirPods pro da sorun yok demesi üzerine Akasya Apple mağazasına götürdüğüm kulaklığın ikisini de 15dk da değiştirdiler.

Sorun yaşayanların bilgisine..

Arıza: cızırtı hışırtı gelmesi idi.

• Binbaşı
    1088 Mesaj

Merhaba,

Airpods 1.nesil cihazı iPhone 8 ile kullanıyorum. 2 yılı geçti kullanımım ve çok yoğun kullanıyordum. Son 2 aydır yoğun kullanmıyorum ama artık bağlantı sorunu yaşıyorum. Müzik dinlerken ya da telefonla konuşurken birden hiç uyarısız bağlantı kesiliyor. Kulaklıkları kutusuna koyup tekrar açtığımda tekrar bağlanıyor.

Bu sorunu yaşayan var mı acaba? Aşağıdaki bağlantıda aynı problemden şikayet eden çok kişi olmuş. Yazılımsal bir sorun olabilir mi?

https://www.sikayetvar.com/apple/apple-airpods-baglanti-kopma-sorunu

Cihazı sıfırlamak, bağlantısını yenilemek, hatta telefonun bile yazılımını güncelleme gibi her türlü çözümü denedim. Yine de kopuyor bağlantı. Kullanılamaz hale geldi ürün.

|
    |

• Teğmen
    202 Mesaj
    arkadaşlar amazon dan AirPods 2 aldım ama garanti sorguladığımda satın alma tarihi onaylanmadı diye bir yazı çıkıyor satın alma tarihini giriyorum ama hata veriyor ne yapmam gerekir?

• Yüzbaşı
    357 Mesaj

Apple turkiyeyi arayip duzelttirebilirsin.

0 (216) 282 15 11

https://www.apple.com/tr/contact/

|
    |
    smt_85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    202 Mesaj

cok tesekkur ederim.

|
    |
  • Yarbay
    2054 Mesaj

https://www.amazon.com/gp/product/B087NY9T66/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Pro kulağımda duramadığı için bunlardan sipariş verdim, bu da olmazsa satacağım artık. Kulaküstü ANC li bir kulaklık ile 2. nesil Airpods a döneceğim. Doğru düzgün kullanamadım şu kulaklığı aldığım günden beri.

• Yüzbaşı
    681 Mesaj

kullandıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız ben de ona göre alabilirim

|
    |
    syphonfilter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

Kilif alacaklara onerebilirim çok şık ve kaliteli duruyor. Fakat arkadaki tuş kullanılamaz hale geliyor ve ust kapak çok sıkı tuttugu icin herhangi bir sifirlama ihtiyacı halinde kiliftan nasil çıkaracağım hakkinda bi fikrim yok:)

Hayırlı olsun hocam sizden gördüm dün sipariş verdim ve bugun elime geçti amazon hızlı teslimat ile.

Kılıf gayet güzel arkadaki tuş kullanamıyorsun ama ne gerek var zaten.

kapağı açınca sistemde gözukuyor sarj durumu vs.

aynı zaman da kılıfı nasıl cıkarıcam demişsiniz bende onu merak ediyorken üst kapağın kılıf çizgisinden çekince anında çıkıyor

çok pratik zorlamıyor bile. herkese tavsiye ederim.

• Yarbay
    3638 Mesaj

1 aya yakın süredir bende bu kılıfı kullanıyorum, gerçekten çok memnunum.

|
    |
    Mr.Kertenkele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1171 Mesaj
    Airpods sağ kulaklığın şarjı erken bitiyor. Kutuya takıyorum %80 şarj var gözüküyor. Kulaklığı kulağıma takıp kullancağım zaman %80 in altına düşünce kulaklık bağlantısı kopuyor. 1 saniye kutuya koyup tekrar kullanmaya başlıyorum 2 dk sonra yine kopuyor. Tamamen şarjını bitirip %100 şarj etmek istiyorum ama kullanmama izin vermiyor ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 18 Kasım 2020; 19:47:46 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.