Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.920
Cevap
467
Favori
949.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar AirPods pro var elimde satacağım. 1 ay önce aldım. Toplamda 8-10 defa kullandım. İlgilenenler pm atabilir. Kılıfı ile 1600 TL istiyorum. İlgilenenler mesaj atsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasva -- 10 Kasım 2020; 13:48:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok pahalı satıyorsun Amazon mesela sıfır ürünü 3 ay iade garantili satıyor dün baktım 1.880 sen kullanılmış ürünü 1.600 tl ye satmaya çalışıyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 10 Kasım 2020; 14:16:5 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ordan alsınlar hocam o zaman. Ne yapacağım 1200 TL’ye mi satacağım?

• Herkese selamlar, Amazon’dan 2.nesil airpods aldım. Orjinalliğini sorgulatmak için seri numarasına bakarken garanti durumunu da sorgulattım ve tahmini garanti süresi 4 temmuz 2022 yazıyordu. Apple destek arayarak 8 kasım olarak güncellettim şu an. Bunun haricinde garanti tarihi güncelleme de yapıldıysa orjinal olduğuna kanaat getirebiliriz ye düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HainKost0k kullanıcısına yanıt

Bende bugün bu sorundan dolayı Ankara Bireysel Bilişim'e verdim. Görevli bayan kronik sorun olduğunu aynı şikayetlerin olduğunu söyledi ve büyük ihtimal değişir dedi. Şimdi baktım servis durumunda parça bekliyor yazıyor.

• ebugra E kullanıcısına yanıt

Satıcı amazon ise evet %99 orjinal ama satıcı amazon değilse orjinal olmayabilir belki iade bile olabilir.

Satıcının Amazon olduğuna mutlaka emin olunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Arkadaşlar airpods pro şarj olurken led ışık yanmıyor, normali mi bu yoksa bir sorun mu var? Şarja takınca turuncu gibi yanıyor 2-3 sn sonra sönüyor.. çözemedim

Bende de aynısı oluyor. Normal bence

Amazon satıcılı aldım, bu arada sağ ve sol airposların birinde A2032 diğerinde A2031 yazıyor ve seri numaraları farklı. Bu normal bir durum mu?

• ebugra E kullanıcısına yanıt

normal.

• Arkadaşlar başlıkların hepsini denedim hiçbiri sağlam olmadı. Kulaklıklar kulağımdan düşüyor. Bunun çaresi var mı? Aparat veya 3. parti başlık falan alan var mı? Kullanamıyorum aleti. Airpods Pro.

Cevaplarınız için teşekkür ederim

• üç f Ü kullanıcısına yanıt
    1. Hafızalı sünger bu da 200-400 tl civarı sanırım
    2. İp alacaksın ip takacaksın bu da 50-100 tl tutacaktır

Amazon'dan aldıysan beğenmedim diyip iade et kurtul bana göre ip takmak saçmalık olur sünger de çok pahalı gibi geldi.

• Asagidaki saticilara dikkat edin, ayni adreste ayni kisi(Ugur Diler) tarafinda ayni tarihlerde kurulmus ve hepsiburada uzerinden sadece sahte kulaklik satisi yapiyorlar.

Turat Elektronik, Murat Elektronik, Meten Elektronik, Salim Elektronik, Kelem Elektronik, Artim Elektronik

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

1. Hafızalı sünger bu da 200-400 tl civarı sanırım
    2. İp alacaksın ip takacaksın bu da 50-100 tl tutacaktır

Amazon'dan aldıysan beğenmedim diyip iade et kurtul bana göre ip takmak saçmalık olur sünger de çok pahalı gibi geldi.

Süngerlere baktım da Türkiye'de Pro için satılan bulamadım. 25 dolar civarına yurtdışında satılıyor. Çin malı almaya kalksam 1 aydan fazla beklerim. İp gibi şeyler bana da saçma geliyor.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt

25 dolar 200 tl, vergisiydi falan 230 tl olur kalitelileri 30-40 dolar arasında süngerlerin ucuzları çok iyi değil

• Arkadaşlar jabra 75 t , airpod pro, sennheiser momentum 2 ve beats soundpro arasında kaldım benim için müzik kalitesi ve sorun çıkarmayan bir model olması daha önemli telefonla fazla konuşan bir insan olmadığım içim mikrofon çok önemli değil siz hangisini tavsiye edersiniz ?

• Benımkıler değişti

• Şu an troy’da 1.699,00 TL

Amazon konularını takip etmiyorsun sanırım, Amazon iade ürün satmasıyla adı çıkmaya başladı.

Alırken dikkat edin, azımsanmayacak kadar insanın başı ağrıdı bu konularda.

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.