Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
468
Favori
953.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, AirPods Pro'lar için değişim programı başlattı.
    https://support.apple.com/tr-tr/airpods-pro-service-program-sound-issues

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelReyLana D kullanıcısına yanıt

Türkiye'de geçerli mi bu ? Ne yapacağız götürecek miyiz Apple'a ?

• DelReyLana D kullanıcısına yanıt

Forumda kronik problem var dediğimizde bazı fanboylar karşı çıkıyordu Apple bile kronik problemleri kabul etmiş.

4 kere aynı problem den cihazı değişen arkadaşlarım var.

• Hocam satın alınma tarihini onayladığınızda başlıyor veya telefona airpodsu bağlayınca başlıyordu ikisinden birisi olması gerek.

• arkadaşlar Pro modelinde kullandığını kılıf varmı şimdi bazı kılıflarda ön taraftaki led ışık görünmüyormuş aldığınız önereceğiniz kılıf var mı ?

• ShaDeWRoX kullanıcısına yanıt
    Spigen urban fit kullanıyorum. Çok iyi kılıf.

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-airpods-pro-kilif-urban-fit-black-asd00572-p-HBV00000VGI4E?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Spigen urban fit kullanıyorum. Çok iyi kılıf.

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-airpods-pro-kilif-urban-fit-black-asd00572-p-HBV00000VGI4E?magaza=Hepsiburada

Hocam kaça almıştınız?

• 150₺

• Evet geçerli. Üstte ülke olarak türkiye seçili zaten.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Güncelleme ile çözmeye çalıştılar, beceremediler. Mecbur kabul etmek zorunda kaldılar.

• Arkadaşlar airpods pro üretim tarihi ekim 2020 den önce olanları ün hepsi değişim kapsamında mı şimdi?

• onboardx O kullanıcısına yanıt

evet

• eğitim kampanyasında verilen kapalı kutu Airpods 2.nesil satıyorum, her ile kargoyla gönderebilirim, alıcılar pm atabilir.

Hepsi değil sanırım. Sadece bu sorunun olduğu pro'larda değişim yapılıyor. Bu sorunların hemen hemen hepsi de ekim 2020den önceki prolarda mevcut ama hepsinde de sorun var demek yanlış olur.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı be Hocam
    Biraz daha uygun bir şey lazım

Hocam yapma allah aşkına kullandığın cihaz 300₺ bluetooth kulaklık değil. Şuan 2500₺ olan kulaklığa 150₺ kılıfa acımam bile. Kaliteli kulaklığın, kaliteli kılıfı olmalı.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Ben kulaklığı aldığımda bu kadar pahalı değildi ki bu velet :)

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Çağrı merkezini aradım da hepsi değilmiş.Ne gibi sorunlar yaşanıyor ?

Bu kadar pahalı değildi de ( bu arada ben aldığımda da bu rakamda değildi) 1000₺ da değildi hiç bir zaman olmadı. Sonuç olarak her zaman en pahalı bu tarz kulaklıklardan biri oldu. Siz şöyle düşünün. Şuan elinizdeki cihaz 2500₺ değerinde kulaklık buna 50 liralık kılıf takmayı siz yakıştırıyormusunuz. Hadi yakıştırmayıda geçtim kılıfın kendisi çok iyi, hiç bir kılıf böyle değil. İki parça yada arkadan bombeli gerçekten çirkin. Bu kılıf çok iyi. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 31 Ekim 2020; 14:18:44 >

Etkilenen bir AirPods Pro, aşağıdaki davranışlardan birini veya birkaçını sergileyebilir:

• Gürültülü ortamlarda, egzersiz yaparken veya telefonda konuşurken artan cızırtılı veya statik sesler
    • Aktif Gürültü Önleme, bas sesi kaybı veya sokak veya uçak gürültüsü gibi arka plan seslerinde artış gibi beklendiği gibi çalışmıyor

Apple veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı, etkilenen AirPods Pro'ya (sol, sağ veya her ikisi) ücretsiz olarak hizmet verecektir.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.