Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.960
Cevap
469
Favori
953.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • airpods pro mac kampanyası kapsamında alan olursa İstanbul elden teslim 1400 tl ücret verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Bildigin ekran koruyucu yapiskani gibi. Kapagin icine monte etmisler ustundeki stickeri cikarip kulakliga takiyosun kendi kendine yapisiyor. Yedek bile koymuslar adamlar kutuya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cant Let Go kullanıcısına yanıt

Ben son zamdan önce alanlardan birriyim alalı 15 gün falan oldu açıkcası bayağı bir pişmanım hatta kenarda duruyor kullanmıyorum eğer yolum düşerse garantiye bırakacağım. Daha önce buraya da bir kaç kere yazmıştım. Şimdi tekrar sorunlarımı tam liste yazıyorum.(cihazlarım ipad 6.nesil, iphone 7 ve macbook air bu arada bunlarla kullanıyordum)

1- Sol kulaklığın sarjı Sağdan bir %20 erken ve önde bitiyor

2- bazen hiç kullanmadığım halde solun sarjı sıfırlanıyor kutusundayken bayağı bildiğin %10lara iniyor. Özellikle bu iğrenç bir durum. Tam bir telefon görüşmesi yapacağım çıkarıyorum kutudan sarj bitiş sesi geliyor.

3- kulaklıkları kullanıp kutusuna koyduğumda bağlantısı bazen kopmuyor ve kutuda şarkı falan çalmaya devam ediyor hem sarjı kendi kendine bitiyor hem de beni delirtiyor

4- Macbook Airda kullanırken bağlantısı çok kötü sürekli kopuk kopuk geliyor örneğin şarkı dinlediğimde bir şey anlamıyorum genellikle ilk artık hiç kullanmıyorum bilgisayarda

5- kutudan çıkarıp hangi kulaklığı kulağıma erken takarsam diğeri cihazıma bağlanmıyor tek kulak kullanıyorum kutunun içine geri koy çıkar yapman gerekiyor bazen o da kurtarmıyor kutunun içine ikisini koyup evrene mesaj gönderiyorsun öyle düzeliyor

Şimdi diyeceksiniz hepsi üst üste mi geldi arkadaş. Vallahi geldi arkadaşlar burada hep teknoloji şans işi yazardım bu seferde bana kötüsü denk geldi. hiç bu kadar sorunlu bir cihaz alıp pişman olduğumu hatırlamıyorum. Bu arada konumsal ses ve gürültü engelleme gibi şeylerini de kullanmıyorum. Uzun süredir de kenarda yatıyor bazen derslere girerken takıyorum onda da eğer bağlantı sorunlarını aşarsam ya da sarjı kendi kendine bitmezse kullanıyorum ha bir de kullandıktan sonra bağlantını geri kopmaması var :(

• Ronguman kullanıcısına yanıt

Hocam öyle bir detaylı yazmışsınız ki, yazınızı okurken yaşadığınız sorunları sanki kendim yaşamışım gibi sinir oldum. Bu kadar sorunun bir cihazda toplanması da hayli ilginç. Baya bir şanssızlık olmuş sizinkisi. Bence en kısa zamanda garantiye bırakın. Cihazınızı değiştirsinler ve siz de rahatça cihazınızı kullanın.

1. Madde icin Bluetooth ayarlardan mikrofon ayarını daima sağ taraf olarak ayarlayın çözümü o . Değerleri icin 0 lamak daha iyi olabilir geçmiş olsun

Garantiye verin hallediyorlar, bir kere sağ bir kere sağ-sol airpodlarım değişti hiç sorun çıkarmadılar.

Cuma günü veriyordum, en geç salı-çarşamba teslim alıyordum (hafta sonları kapalı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 28 Ekim 2020; 22:41:5 >
  • Tesekkurler o zaman cikarirken iz birakmaz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Satürnlü06

Bence Airpods ve şarj kutusu olanı al.En çabuk o satılabilir.
    Pro olana 900 verip 1.8k'ya satsan 900 kârın olur. Diğer airpods'a 0₺ verip 1100₺'ye satabilirsin.Ama airpods 2.nesil di mi?

Alıntıları Göster

Evet 2. nesil hocam.

Tek çözümü garantiye verip değişim sağlanması.. geçmiş olsun.

• Dostlar selam 19 Temmuzda airpods almıştım şimdi dikkatimi çekti kapağın orda biraz çıkıntı (orantısız) ve sallayınca bi ses çıkıyor sizce normal midir?
    Edit: Sağ kulaklığın şarjı sol kulaklığa göre önce bitiyor bu normal midir?

Apple Akasya’ya yarın için randevu aldım götüreyim mi boşu boşuna oralara gidip risk almak istemem

Ayrıca çıkan sesi video olarak yükledim

https://www.youtube.com/watch?v=CWoBoEfZW3s&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunisik77 -- 29 Ekim 2020; 10:52:57 >

• harunisik77 kullanıcısına yanıt
    İnanır mısın bilmem ama her yeni cihaz alan bu soruyu sorar ve biz de hep normal deriz.

• An itibari ile Airpods Pro'ya geçmiş bulunmaktayım. 

11.11.2019 tarihinde almış olduğum faturalı kutulu garantisi devam eden temiz az kullanılmış Airpods 2 ve şarj kutusunu satıyorum ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilirler.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 29 Ekim 2020; 22:21:17 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle 1. Nesilde bu oynama yoktu. 2. Nesilde basladi ve hepsinde var.

• Istanbul ici airpods pro sifir satmak isteyen olursa elden, 1450 lira nakit alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hllszn

Selamlar airpods 2 kullaniyorum ayarlar hakkindaya girdigimde airpods sag sol kulaklik cikmiyor yardimci olabilir misiniz

Versiyonun 3A283 olması gerekiyor kontrol edin lütfen.

• 1 ayık AirPods 2 mi satıyorum dostlar alacak olan arkadaşa hayırlı olsun şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: harunisik77

Dostlar selam 19 Temmuzda airpods almıştım şimdi dikkatimi çekti kapağın orda biraz çıkıntı (orantısız) ve sallayınca bi ses çıkıyor sizce normal midir?
    Edit: Sağ kulaklığın şarjı sol kulaklığa göre önce bitiyor bu normal midir?

Apple Akasya’ya yarın için randevu aldım götüreyim mi boşu boşuna oralara gidip risk almak istemem

Ayrıca çıkan sesi video olarak yükledim

https://www.youtube.com/watch?v=CWoBoEfZW3s&feature=youtu.be

ARKADAŞLAR BÜYÜK BİR EDİT GELDİ.

Bugün 11.25’e akasyaya randevu aldım ve gittim.

birisinin %10-20 gibi erken bitmesi çok normal bir durummuş. Kutunun sallantıdaki sesi ve o çıkıntı yüzünden; AİRPODS KUTUSU değişim yapıldı  

• harunisik77 kullanıcısına yanıt

Gözünüz aydın hocam. Benim pro da da kapaktan ses geliyor ama o kadar kafaya takmıyorum. Apple ın kullanıcısını dinlemesi ve sorununu çözmesi müthiş bir hizmet. Başka firmalar bunu pek beceremiyor

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 15:17:20 >
  • AirPods Pro kullanıyorum fakat sokakta kullanırken karşı taraf konuşmadan çok şikayetçi oluyor, benim sesim karşı tarafa az giderken çevre sevlerini çok alıyormuş Acaba bir ayarı mı var bunun için.

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.